Şimdi Ara

Age of Conan: Hyborian Adventures'ın 7 günlük deneme sürümü (Trial) yayımlandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
4.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende bu traili oynamak istiorumda arkadaşlar 30 gb yer istio bu oyun 15 gb boşluk var anca sadece yuklerkenmi 30 gb lazim. oyun 15 gb felan değilmi yaw ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: engintamer

bende bu traili oynamak istiorumda arkadaşlar 30 gb yer istio bu oyun 15 gb boşluk var anca sadece yuklerkenmi 30 gb lazim. oyun 15 gb felan değilmi yaw ?

Setupu 14 Gb gibi bişeydi galiba. Ama patchlerle 30 GB yi buluyor. Ayrıca sağlam bir bilgisayar lzm. Kaldırmayabilir.
  • Aklıma gelmişken yazayım, konuyla pek alakası yok ama.

Bu seneki Eurovision 2009'u kazanan Norveç'in Fairytale şarkısının finaldeki canlı performansı sırasında arkadaki adamların dansına dikkat ettiniz mi?

Valla basbayağı Cimmerian dansıydı yaw
  • AHAH nerden aklına geldı sımdı bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: yamos

AHAH nerden aklına geldı sımdı bu

Ne bilim yav Eurovision müziklerini dinlerken aklıma geldi..
  • Benim deneme bitti.Bu fileplanete güven olur mu?Gerçi özel koruma sistemleride var ama çekiniyorum yinede.

Birde anladığım kadarıyla ilgili siteden download yapmam lazım.0 dan mı bana indirtme yapıyor,yoksa mevcur 14 gb nin mi üzerine kuruyor anlayamadım.Bilgisi olan var mı?
  • Teşekkürler. Ama bir süreliğine deneme indirilemiyor sanırım
  • Arkadaş sormuş ama bi de ben sorayım bulamadım " KASA " nerde arkdaşlar çanta dolup duruyor :) birde ilerde bu çantanın boyutu artacak mı yoksa hep böyle mi gidecek?
  • deneme devam etmiyor değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeanMachine

deneme devam etmiyor değil mi?

hayır
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.