Şimdi Ara

Age of Armor (AoA 2nd Closed Beta)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
3.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 1. closed betasına girmistim.Oyunda lag olmasından dolayı bende fazla oynayamadıgımdan paylasmamıstım.Lagın sebebi serverların cinde olması idi simdiki betada amerikaya tasıyacaklarını yazmıslar boylece biraz daha az lagla oynanıcak.Oyun 15 agustos ta 2. CBT baslayacak ve temmuz 21 de kayıtlar basladı(21inde sonlanmısta olablir) ve bazı mmo sitelerde dagıtıyor.BEn zamanında GM e Pm atarak almıstım.Sizde foruma bakarak kayıt olabilirsiniz...

Oyununda herkes insan seklinde fakat armorları giyince robot gibi oluyorsunuz.3 cesit insan var.Bunlar,

Human
    Enhanced Human
    Neo-Human

Oyunda cok degisik yapılandırma var.Forumları okuyarak yada oyuna girdiginizde bunu sizde goreceksiniz.Silah olarak elinize ve omuzlarınıza silahlar takabiliyorsunuz...

Sitesi :

www.aoaus.com

Forum :

http://bbs.aoaus.com/index.php

Secildiginizde zaten maille yeni clientin linki gonderilir o yuzden eski client linkini vermiyorum.Ama client 990mb filandı ilk cb de...

Bikac resim

https://store.donanimhaber.com/e6/88/28/e6882835e9f27a34e85c5c61562d9681.jpg

https://store.donanimhaber.com/b9/56/b1/b956b16f3c842cb73a012ede7920f382.jpg

https://store.donanimhaber.com/52/99/9a/52999aa84cddc57b80c84bc205800b84.jpg

https://store.donanimhaber.com/10/1c/52/101c525823d7aa4f5accbe69617ebca6.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunterx -- 27 Temmuz 2007; 20:18:57 >

• değişik bir rpg çalışması,bana ilginç geldi ama güzele benziyor robotlar falan değişik bir ortam olur oyundagüzel paylaşım hunterx
  • Microsoft'un Mech Warrior oyununa benzer taraflari olduğunu farkettim. Pek fazla bu türde online oyun yok. Türkiye bu oyunu oynamaz us yada eu'nunda pek tutacağini sanmiyorum. Emsalleri gibi tarihe gömülmemesi dileğiyle.

Edit : Paylaşım için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seljukj -- 27 Temmuz 2007; 23:09:52 >
  • Baya guzel ve zevkli zaten ama server cinde oldugundan zevkten eser yoqtu.Simdi amerika serverları kesinlesmis rahatlıkla dolanabiliceksiniz ortalıkta
  • quote:

Orjinalden alıntı: seljukj

Microsoft'un Mech Warrior oyununa benzer taraflari olduğunu farkettim. Pek fazla bu türde online oyun yok. Türkiye bu oyunu oynamaz us yada eu'nunda pek tutacağini sanmiyorum. Emsalleri gibi tarihe gömülmemesi dileğiyle.

Edit : Paylaşım için teşekkür ederim.

Bu tur fazla oyun olmadıgından cok tuttu zaten.Fakat oyuncu alımlarının sıkı tutulmasından dolayı pek fazla kisi girip deneyemedi:Bende lagdan dolayı bisey anlamadıgımdan ilk CB izlenimlerini yazamadım...
  • Denemek lazım güzele oyuna benziyor.
  • aynen bı ara ındırıp denıcem deısık bısı
  • 905mb bana biraz fazla geldi
  • Paylaşım için teşekkürler.Oyun oldukça güzele benziyo.Çünkü bu türde pek oyun yok.Denemeye değer.Peki ne zaman open betaya geçicek ve paralı mı parasız mı?BU konularda bilgisi olan var mı?
  • Oyun f2p olacak item mall bulunucak tabii her free oyunda oldugu gibi.Open beta ya gecmesine en az 2 ay var.İndirmeyi dusunenler indirmesin zaten once kayıt olma yolunu bulup kayıt olup secilmeyi beklesinler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunterx -- 28 Temmuz 2007; 13:24:57 >
  • bu oyunda emek fazla geçmiş bunu mb sindede anlarız ilerde paralı olabilir
  • Cok biliyorsun.Fikir yurutmeden once bi verilen linklerde dolas biseyler ogrenmeye calıs...
  • teşekkürler hunterxoyun ilgince benziyor robotlar flndenemek lazım ama artık seneye nasip olcak
  • ben tam indircektim registera tıkladım :S sayfa görüntülenemior :( yardım edermisiniz??
  • Edemeyiz forumlarını biraz okuyun diye bıraktım orasını,hem oyun closed betada yazdıklarımı biraz oku secilmende garanti degil hemen atlanmaz oyle indirmek icn 1gb neredeyse...
  • indirmedim ztn iyikide indirmedim yoksa oyun elimde patlıcaktı LoL hunterx sen bana msnini wersene bi
  • Yaw benim izlediğim Ray Crash youtube videolarında çok fazla action vardı. Aynı Gundam Seed Destiny'deki gibi. Bu gördüğüm screen shotlar bi değişik. Ray Crash'in grafikleri zero3000'e benziyordu ancak zero3000'de Ray Crash'deki action'ın binde biri yok. Bu oyunu da ne zamandır arıyordum. Betadan çıkmış full'e geçmiş. RF'de level kasamadığım zaman buna takılırım. Buda güzel oyun. :)

Bilinçli hortlatıyorum konuyu çünkü güncellenmesi gerekiyor. Forumdaki bu konuda yazılan en iyi başlık buydu hepsine baktım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GARYOSAVAN

Yaw benim izlediğim Ray Crash youtube videolarında çok fazla action vardı. Aynı Gundam Seed Destiny'deki gibi. Bu gördüğüm screen shotlar bi değişik. Ray Crash'in grafikleri zero3000'e benziyordu ancak zero3000'de Ray Crash'deki action'ın binde biri yok. Bu oyunu da ne zamandır arıyordum. Betadan çıkmış full'e geçmiş. RF'de level kasamadığım zaman buna takılırım. Buda güzel oyun. :)

Bilinçli hortlatıyorum konuyu çünkü güncellenmesi gerekiyor. Forumdaki bu konuda yazılan en iyi başlık buydu hepsine baktım.

garyo oyunudaha once ılk cıkdıgında oynamısdım ınan tam senlık armor rıder olayı :) bırde dısdakı robotu sen tasarlıyosun o super
  • birde garyo zero bende oynadım ama bu oyun zeronun 100 kat daha ıyısı ve gelısmısı ozelıkle mekanık bolumden bole oyun gormedım sana garantı verebılırım oyun bır ara gercekdende 800kusur mb ıdı sımdı 1gb kusur
    ındırıyorum bakalım gırebılcekmıyım oyuna gırersem bıkac sey yazarı ufak caplı bılgı verırım sıze
  • Oyun ob ve acık durumda yenı ındırıp kayıt oldum ve oyuna girdim nick DestroyerTR olıcak
    oyunu ilk betasında oynamıs bayılmısdım ama beta oldugundan baya acı vardı sımdı yenıden bakıcam ama oyuna
    offical siteden kayıt olup gorebılırsınız ticket flan bekleme olayı yok

Earth yani dunya ırkındayım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneraksu22 -- 8 Mayıs 2008; 17:30:00 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.