Şimdi Ara

AGDAN KOPUYORUM LUTFEN YARDIM EDIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • EVIMDE APARTMANIN INTERNET BAGLANTISINI KULLANIYORUM..CATIDA BIR ADSL MODEM VAR.ORDAN EVLERE ETHERNETTEN KABLOLAR ARACILIGIYLA INTERNETE BAGLANIYORUZ..

EVIMDE 2 BILGISAYAR VAR.VE BENDE CATIDAN GELEN KABLOYU 4 PORTLU BIR MODEME BAGLADIM O SAYEDE EVIMDEKI 2 BILGISAYARDAN DA INTERNETTEN YARARLANILIYOR..

SORUN SU: XP YUKLU OLAN BILGISAYARDAKI BAGLANTI SIK ARALIKLARLA KOPUYOR.VISTA YUKLU OLANDA HIC BIR PROBLEM YOK.XP DEKI INTERNET GIDINCE AG BAGLANTILARIMDAN BAGLANTIYI KES DIYORUM SONRA TEKRAR BAGLANIYORUM.BAGLANTI 5 DK KADAR GENE OLUYOR AMA SONRA TEKRAR GIDIYOR..SEBEBI NEDIR?NE TAVSIYE EDERSINIZ?KABLOLARIN YERLERINI DEGISTIREREK BAGLADIM AMA HER SEFERDE XP KOPUYOR..VISTADAKI KABLO TAKILI OLMADIGINDA XPDE BAGNALTI SORUNU OLMUYOR.

• çatıdan gelen kabloyu modeme bağladın switch'e mi?
    Switch oldugunu varsayarsak portların yerlerini değiştirerek tekrar dene. Problem devam ediyorsa şayet internetten kopan pc de problem olma ihtimali yüksek ell ip ataması yaparak tekrar dene ve kesinlikle virüs taraması yap muhtemelen sıkıntı senin xp li pc nde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.