Şimdi Ara

Agar.io zafer2 Türk özel serveri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
1.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

merhaba arkadaşlar zafer2.com adresinin kurucusuyum.
    agar.io işine 3 yıl oldu gireli oyun bitmek üzere benim aklıma donanımhaber yeni geliyor yoğun işlerden olsa gerek:D
    aslında forumda gezinirken aklıma geldi acaba burada bir konum varmıydı die malesef çok geç kalmışım konu açmaya genede bir konum olsun bir emegimiz olsun diye dşündüm.

zafer2 agario oyunum 9 serverden oluşmakta. ilk ve 2 ci odamız genellikle full dolu oluyor diger odalar zorluklarına göre derecelenmiş oyun odalarıdır. oyunumda 400 skin resmi barınmakta. sunucu ovh sunucularında barımakta sıfır lag bir oyundur.
    oyunda her 1 saatte sabitlenen krallık sistemi vermektedir bu sistem her saat başı sıfırlanır sıfırlandıgında en son odada kim lider ise 1 saat boyunca lider konumunda kalmaktadır. oyunumuzda sohbet sistemi açıktır çogu küfür kelimeler yasaklı durumdadır.

oyun içerisinde btonla resim cekerek sosyal medya üzerinde oyunu arkadaşlarınızla paylaşa bilirsiniz lider oldugunzuda örnegin liderlik konumunu hem resim cekerek görsel olarak paylaşılabilinir.
    Agar.io zafer2 Türk özel serveri

oyun sitemhttp://agario.zafer2.com

• oyuna giremiyorum sunucuya bağlanıyor deyip girmiyor yardımcı olursanız sevinirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.