Şimdi Ara

Agar.io Oynuyoruzz! (1505. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.247
Cevap
145
Favori
919.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15031504150515061507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gercekten ınanılır gıbı degıl ya , ne zaman agar oynasam nıckım klasıktır dh-ülkücü arkadas son zamanlarda ne zaman bu nıckle oyuna gırsem nerede nıckınde turk bayragı olan ulkucu yazan türk yazan herkes ıstısnasız kovaladı yemeye calısdı , hemen yanımda pkk bayraklı adamlar varken bıle benı kovaladılar , sinirlendim ismimi klasik kürt nicklerinden birini yaptım yemın edıyorum 1 tane turk bayraklı adam yemek ıcın calısmadı resmen ya abi ya bizim gençler beyinsizlik ve milliyetçilikde yeni seviyesizliklerini test edıyor yada ben anlayamadım olan bıtenı
  • Rus Serverda takılıyorum bütün türkler bir oluyor sadece bir clan var türk klanı onlara bulaşmayın hepsi şahsiyetsiz hemen satıyorlar diğer Türklerın ve azerılerın %90i sıkıntısız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gençler oynayan varsa özelden yazsın
  • Hiç pro yok mu ya tricksiplit falan yada 100 level, ben 66 levelim oynayalım skypten falan
  • Vay be ne günlerdi :)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sasasa671 S kullanıcısına yanıt
    bölünerek çoğalırım ama tricksplit gibi alengirli işlere gelemem 34.levelim.
  • ılgaz94 I kullanıcısına yanıt
    biz popsiplit yapiyoruz yegen

O konuya hiç girmeyelim
  • uzun bi süre sonra tekrar girdim oyuna hala lag çok fazla, saçma sapan donuyor, sunucular berbat, yine sövüp çıktım
  • oynayan varsa team'de takılalım?
  • If you cannot connect to the servers, check if you have some anti virus or firewall blocking the connection. hata veriyor çözümü nedir?
  • ne oyundu be.
    sağolsun el birliği ile biz türkler bitirdik oyunu.
    tekli oynanan odaya 20 30 kişi takım halinde girip milleti oyundan soğuttular resmen.
    adam bileğinin hakkı ile tek başına 4. 5. oluyor takım olan 4 5 kişi adama saldırıyordu sonrada bunun adı takım çalışması oluyordu
    iki takımın birbirine saldırdığını hiç görmedim ben hep nerde tek adam var onlara saldırırlardı piranalar gibi.
  • Bu oyun lütfen türkiye'de yasaklansın . Yemin ediyorum utandım .

Abi adam FFA 'da takım oynuyor yok böyle bir şey . Bende gidiyorum diğer serverlarda oynuyorum .

Mat - spy - red Türk serverında hangisine girerseniz girin bunlar takım olmuş ve sizin 1. olmanız imkansız .

Yazık gerçekten yazık .Bari git takımda party de oyna
  • kasimhanli K kullanıcısına yanıt
    Anti virüs veya herhangi bir koruma programı oyuna bağlanmana engel oluyormuş.

• Efsaneler unutulmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Anton Maupassant

bir ara 10 sn liğine Turkey adıyla 5.sıraya ulaşmıştım. çok zevkli ama zamanı çok çalıyor.

edit : 834830 tıklanma olmuş ve bunların 500.000'i benim yorumumu okumuştur. Keşke reklam koyaydım şuan farklı bi pcden yazıyor olurdum

sen bir de beni düşün

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsley

quote:

Orijinalden alıntı: Anton Maupassant

bir ara 10 sn liğine Turkey adıyla 5.sıraya ulaşmıştım. çok zevkli ama zamanı çok çalıyor.

edit : 834830 tıklanma olmuş ve bunların 500.000'i benim yorumumu okumuştur. Keşke reklam koyaydım şuan farklı bi pcden yazıyor olurdum

sen bir de beni düşün

Hahah :D Parayı kırardın hocam şaka maka :D Adminler falan bi hediye yollasın sana bari.

• oyunu ilk çıktığı zamanlar oynuyordum sonra ara verdim. Şimdilerde yine takılmaya başladım ama oyunda bazı şeyler değişmiş ya da hile yapıyorlar. Normalde şu yeşil şeylere giren daha büyükse parçalanması lazımken bazıları parçalanmıyor. Parçalanmadığı gibi onu yiyor ve daha da büyüyor. Bu nasıl oluyor? Normal mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baymirza

oyunu ilk çıktığı zamanlar oynuyordum sonra ara verdim. Şimdilerde yine takılmaya başladım ama oyunda bazı şeyler değişmiş ya da hile yapıyorlar. Normalde şu yeşil şeylere giren daha büyükse parçalanması lazımken bazıları parçalanmıyor. Parçalanmadığı gibi onu yiyor ve daha da büyüyor. Bu nasıl oluyor? Normal mi?

16 parca olmussan daha bolunemiyorsun, yiyorsun

hımm teşekkürler dostum
  • 
Sayfa: önceki 15031504150515061507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.