Şimdi Ara

agalar bana soru sorabilirsiniz bazı seyleri bilemiebilirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: sananeTr

zaten ole Nerde Kro Akıldan ozurlu ınsan war ALtında kırmızı mercedes ayagında sahte puma :D ustunde sahte D&G :D altında sahte dıesel :P:P Boynunda altından bı kolye gomlegıde acar ıcınden sıyah tas.. kılı gıbı kıllar Kıvırcık kıvırcık fırlar ahanda Zengın Kro ornegı.

• baba MU ONLINE forumunun iice çivisi çıkmış post forumu olmalıydı yada bakalım ne kadar s*l*k lık yapabiliriz forumu
  • quote:

Orjinalden alıntı: sananeTr

zaten ole Nerde Kro Akıldan ozurlu ınsan war ALtında kırmızı mercedes ayagında sahte puma :D ustunde sahte D&G :D altında sahte dıesel :P:P Boynunda altından bı kolye gomlegıde acar ıcınden sıyah tas.. kılı gıbı kıllar Kıvırcık kıvırcık fırlar ahanda Zengın Kro ornegı.

• MU ONLİNE bölümünün suyunu cıkardınız ya..nerde abidik gubidik seyler var hepsi bu arada.Alakasız topic acıyosunuz..BAZI FIRSATCILARDA POST KASIYO BU SAYEDE.Söylenicek bişi kalmamış.Coluk cocuk bol olduğu sürece MU ONLİNE forumu böle kalır...Bol smile li post kasmalar size....
  • Post kascak varsa gitsin Hava kara su bölümüne Yazsin Sürekli

sonra gelsin buraya
  • ewt katılıyorum vallhi

• quote:

Orjinalden alıntı: bengicem5919

ewt katılıyorum vallhi

+1111111

(hazir fırsat varken yani mesaj mesajdır)

• quote:

Orjinalden alıntı: bengicem5919

ewt katılıyorum vallhi

Diyene bak yaw

• oda güzel
  • yaw kasın post unuzu size 1000 msjda hediye vermicekler veye 2000 de veya 3000 inde oyle orda sadce yazcak

• quote:

Orjinalden alıntı: kekeo

sorularınızı bekliyorum

BANA +5 BOX OF SATILAN VE BLESS BUG OLAN Bİ MU SÖYLERMİSİN LÜTFEN ŞİMDİDEN TERŞEKKÜRLER

NOT: EXP YÜKSEK OLSUN BİRAZ EN AŞAĞI 5000 XP FALAN TEKRAR TEŞEKKÜRLER

• Cezalı halde yazabileceğini mi düşünüyorsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: aLCoHoL111

Cezalı halde yazabileceğini mi düşünüyorsun

NASIL CEZALI HA ANLAMADIMM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALOaLoALO -- 6 Eylül 2006; 15:01:19 >
  • sana box +5 satılan bless bugolan bir server rolling muhttp://rollingmu.no-ip.org/
  • çooooooooooooooooooook saçmalıyosunuz beyler ne muhahaha asıl kekeonun sayesinde post kasıyosunuz isinize gelioo

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.