Şimdi Ara

Agahta Christie'nin hangi kitabından başlanmalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
2.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi Agatha Christie kitaplarına başlamak istiyorum, sizce hangisinden başlamalıyım?

• Mavi Trenin Esrarı güzeldir. Tavsiye ederim.
  • Teşekkürler.
  • İçlerinde en başarılı seri H. Poirot'tur. O serinin ilk kitabı Ölüm Sessiz Geldi oldukça başarılı ve zordur.
  • Ben öyle aşırı değil ama 4 5 kitabını okudum. Hemen hemen hepsi aynı standartta. Bak kitaplara hangisinin adı, kapağı hoşuna giderse çek al hocam :)
  • Neyle başlayacağını bilemiyorsan kronolojik sırayla gidebilirsin hoş olabilir. Öneri olarak ben fare kapanı ile başlamıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar agatha christie polisiyesi nasildir? Asiri polisiye duskunuyum. Ayrica aynen hangi kitabindan baslanmali?

• yazma sırasına görede okuyabilirsin en güzel kitaplardan da başlayabilirsin, Son Ev'deki Tehlike yi öneririm ayrıca Ölüm Adası, On Küçük Zenci de çok ünlüdür
  • Eski polisiyelerde zirve Carter Dickson'dır ( John Carr Dickson ).
  • Dersimiz cinayet'in kapağı hoşuma gitmişti bende aldım pişman değilim. Öneririm

• ON KÜÇÜK ZENCİ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatihs_54 -- 16 Nisan 2014; 15:24:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatihs_54

ON KÜÇÜK ZENCİ...

+1 en iyisidir.
    ekleme:Çözmeyi başarmıştım
  • Tavsiyeleriniz için teşekkürler kütüphaneye baktım fakat on küçük zenci'yi bulamadım şimdilik hikayelerden oluşan Parker Payne İz Üzerinde kitabını aldım.
  • On küçük zenci'yi okumadan Agatha okudum deme, döverler
  • Okumaya değmeyecek bir yazar, kültür olması açısından popüler birkaç kitabını okuyabilirsin.

Edit: Eksileyen arkadaşlar olmuş, kendi fikirleridir. Ancak yorumumun güvenilirliği açısından şu ana kadar AC'nin 10'dan fazla kitabını okuduğumu belirtmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Pink -- 4 Haziran 2014; 20:46:53 >
  • On Kücuk Zenci
    Sark Ekspresinde Cinayet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • birbirilerin devamı değil ki kafana göre takıl..
  • Cinayet İlanı, Neden Evans'a Sormadılar, Porsuk Ağacı Cinayeti
    Konuları çok ilgi çekici, ve tüm Agatha kitapları gibi kurguları muhteşem.
  • on kucuk zenci ile basla fare kapani ile devam et ardindan bric masasinda cinayet ve dogu ekspresinde cinayetle sonlandir.
  • Faydalı bir konu olmuş, bende Agathe Christie'ye başlamaya düşünüyordum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.