Şimdi Ara

Ağ sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Modeme switch ile bağlı 6 pc mevcut bunlardan bir tanesi ağa bağladığımda internete hiç bir pc giremiyor ama ağ kablosunu çıkardığım zaman bağlı pcler internete giriş sağlayabiliyor. Benim tahminim virüs başka fikri olan var mı ve hangi virüs programıyla taratmalıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: HıraX

Modeme switch ile bağlı 6 pc mevcut bunlardan bir tanesi ağa bağladığımda internete hiç bir pc giremiyor ama ağ kablosunu çıkardığım zaman bağlı pcler internete giriş sağlayabiliyor. Benim tahminim virüs başka fikri olan var mı ve hangi virüs programıyla taratmalıyım

Merhaba,
    Böyle bir cihaz virüsten kaynaklanabilir fakat kablo cross kablo olabilir ve senin ağını kitliyor olabilir. Kablonun renk kontrollerini yapmalısın veya başka bir kablo ile denemelisin. 2. olarak hub veya switchinin o portu bozuk olabilir. 3. olarak bilgisayarının ethernet kartıyla alakalı bir problem olabilir.
  • Hardware.Software.Gokhan kullanıcısına yanıt
    Yardımın için teşekkürler sorunu çözdüm.

Sorun Lisansı bitmiş mcafee :) programı kaldırıp yeni bir anti virüs kurdum sorun düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HıraX

Yardımın için teşekkürler sorunu çözdüm.

Sorun Lisansı bitmiş mcafee :) programı kaldırıp yeni bir anti virüs kurdum sorun düzeldi.

Rica ederim her zaman pm atıpda sorabilirsin :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.