Şimdi Ara

Ağ adresi alınıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar usr9111 modem kullanıyorum kablosuz bağlanmak istediğimde ip adresi alınıyor diyor kalıyor öle artık ne zamana alırsa daha önceden böyle bir sorun yoktu modeme resette attım yine olmadı yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RUZGAR -- 27 Temmuz 2008; 2:03:53 >

• Modeme reset atinca o problem gecici olarak cozuluyor. O cihazda problem var ve benim de basimi agritiyor. Statik ip verince baglanti sorunu olmuyor, ama tabii asil sorun olan IP dagitmama sorunu cozulmus olmuyor.
  • en kısa zaman da elden çıkarmak gerekir o zaman pekala tavsiye edebileceğiniz bir modem var mı
  • Airties rt-211 tavsiye ederim eski bir usr kullanıcısı olarak..
  • arkadaşlar pekala bir sorum daha var şimdi ethernet olarak bağlanıyorum bir sorun yok kablosuz olunca ip alıyor diyor ve kalıyor neden bu şekil bir bağlantı sorunu var ki daha önceden ağ kurmak istediğimizde kuzen ile cross kablo kullanmıştık yine bilg. görmemişti o daha deneyimli olduğu için baktı ip adresi sorun vardı benim kendi el ile verdi pekala kablosuzda böyle el ile verme şansım olmaz mı? bilg. da bir sorum olmaz mı çünkü n95 ile bağlanabiliyorum rahatlıkla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.