Şimdi Ara

afferin turkcell

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu yaz mersine köye gittim.. köyun her tarafinda trkcell full cekerken, avea sadece damlarda ve caminin minaresinde telsimse hic bi yerde cekmiyodu... bende de sadece avea ve telsim var 15 gun damlara tirmanmak zorunda kaldim
    walla pahali falan ama en iyisi turkcell.. adamlar reklamda dedikleri gibi her yere ulasmislar
    ariada 1 dakikasi 1 kontore konusacam diye turkcell hattimi iptal etmistim zamaninda

• oLsun Sen Dewam Et OnLaRDA YaygınLaşmaya BaşLadıLaR ßu Arada Mersinin Hangi Köyü ?

ßen MerSin/ERDEMLi/İÇİ
  • gulnar
  • turkcel her yönden iyidir kazıktır ama olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: ReiSeM

turkcel her yönden iyidir kazıktır ama olsun

anlaşılan kazık sizde bağışıklık yapmış illa kazık yiyecem diyip duruyonuz
  • asilnda en iyisi acil durumlar icin bi tane turkcell hattin olcak.. ucuz konusmak icin bi de avea hattın
    en mantıklısı bu
  • Turkcell marmara denizinin ortasında bile çekiyor gemideyken bile rahat rahat konuşuyorum.
    yanlız çok pahalı. gprs ve konuşma ücretini biraz daha düşürseler üstüne operatör tanımam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: anorganik

asilnda en iyisi acil durumlar icin bi tane turkcell hattin olcak.. ucuz konusmak icin bi de avea hattın
    en mantıklısı bu

bende aynen öle yaptım zaten arada bi kontör neyim de yüklüyom oh mis gibi...
  • Her operatörün daha iyi olduğu yerler var.. Turkcell'in de İstanbul'un göbeğinde çekmedeği yerler var.. Mesela bizim ev. Ama Avea ile banyoda ya da asansörde bile konuşmak mümkün.
  • teyzemin bürosunun asansöründe avea full çekiyor
  • cok normal bende alanya dimçayına gitmiştim baktım sadece turkcell cekıyor.hemde full.
    ama ben avea kullanıcısı olarak o gun arkadasın turkcellıyle ıdare etmek zorunda kaldım.
  • birakinda ceksin her yerde kac yillik sirket + turkiyenin en degerli sirketlerinden biri..

bence isleri bu abartmayalim
  • nolursa olsun 1 tane turkcell şart
  • O kadar pahalı olup, birde heryerde çekmesemiydi ! Yani savunduğunuz ve övdüğünüz şeye bakın....

TURKCELL
  • quote:

bu yaz mersine köye gittim.. köyun her tarafinda trkcell full cekerken, avea sadece damlarda ve caminin minaresinde telsimse hic bi yerde cekmiyodu... bende de sadece avea ve telsim var 15 gun damlara tirmanmak zorunda kaldim
    walla pahali falan ama en iyisi turkcell.. adamlar reklamda dedikleri gibi her yere ulasmislar
    ariada 1 dakikasi 1 kontore konusacam diye turkcell hattimi iptal etmistim zamaninda

Valla bizim memlekette de avea çekiyo sadece.Yani neymiş Tukcell inde çekmediği yerler varmış

• quote:

Orjinalden alıntı: cimen

nolursa olsun 1 tane turkcell şart

kesınlıkle
  • quote:

bu yaz mersine köye gittim.. köyun her tarafinda trkcell full cekerken, avea sadece damlarda ve caminin minaresinde telsimse hic bi yerde cekmiyodu... bende de sadece avea ve telsim var 15 gun damlara tirmanmak zorunda kaldim

bende bizim ilceye gittim hala turkcell cekmiordu. telsim ise 6yildan beri var.
    afferim telsim.

• yakında avea da her yerde cekecektır emınım.
    sonucta ıkı dakkada yapılmıyo bu işler.
    zaman para v.s gereklı.
    olacak inşallah.
    su an eskısınden cok daha ıyı gelısme var yani.
  • quote:

Orjinalden alıntı: serhatakın

cok normal bende alanya dimçayına gitmiştim baktım sadece turkcell cekıyor.hemde full.
    ama ben avea kullanıcısı olarak o gun arkadasın turkcellıyle ıdare etmek zorunda kaldım.

Ne zaman gittin? Ben Ağustos'da gittim çekiyodu
  • turkcell biraz daha ucuz olsa avea ve telsimdekilerde turkcelle geçicek mesela konuşmanın dk si 2 kontor olsa çok daha iyi olur hem kalite hemde ucuzluk haksızmıyım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.