Şimdi Ara

Aerocool Fan İncelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu fanların arasında kasanın üst kısmına monte etmek için hangi seriyi önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth Mentor -- 29 Şubat 2016; 22:21:00 >
  • Sessizlik istiyorsaniz DS serisine bakabilirsiniz. Ama performans onemliyse Shark mantikli.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OneTreeHill kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyat olarak DS'nin fiyatına çıkınca aerocool yerine corsair alırım diyorum kendi kendime 4 tane 14 cm 1 tane de 20 cm fan takmayı planlıyorum (hepsi ledli) rüzgar sesini kaldırabilirim o problem değil benim için ama cızırtı sesi vs olmamalı. sizin tavsiyeniz hangi fanlar olur?

@OneTreeHill

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth Mentor -- 1 Mart 2016; 15:50:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

Hocam fiyat olarak DS'nin fiyatına çıkınca aerocool yerine corsair alırım diyorum kendi kendime 4 tane 14 cm 1 tane de 20 cm fan takmayı planlıyorum (hepsi ledli) rüzgar sesini kaldırabilirim o problem değil benim için ama cızırtı sesi vs olmamalı. sizin tavsiyeniz hangi fanlar olur?

@OneTreeHill

Lightning serisi sleeve bearing. Yatak tipinden dolayı hava akımı dışında başka sesler olacaktır. DS serisini pahalı diye eliyorum. Shark'da sessizliğe önem veren birine öneremeyeceğim fanlar arasında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.