Şimdi Ara

ael2 5000X (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
0
Favori
9.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaw ben Kimseyi onuda goremiom . kaltaq2 , vvild fln kimse oyuna girmiyo :(
  • ben creativegamingde oynuyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Daywalke®

zamanında iyiki birkaç acc almışım

kullanmadığım 2 tane accountum var
    içlerinde lvl 80 adamlar var

pm den atıyorum umut

baba bari birinide bana ver ya canım çekti ael hakettende sıkmay başladı beni

• arkadaşlar hobby serverda en yüksek level kaç bilen varmı?
  • pm attım genckan
  • Banada pm at diycemde olmaz heralde Bugun ael2 de deli oldum pk oldum guard kesti towna atti pklik devam ediomus guardlar kesio ben ölyüom ama karma gitmio itemlarim düşüo İsalah baslatırlar extra yeni acc almayı
  • umutla genckan nolur bizim servera gelin ya kafayı yemek üzereyim
    serverın sahibi clan aoutsuki resmen bizimle dalga geçiyor hiçbirşey yapamıyoruz
    bütün gün kestiler bizi, biz 2 kişi onlar 10 kişi tabi
    sinirden kafayı yemek üzereyim, gelinde kurtarın şu clanın adını
    gösterelim a.k, Türkün gücünü bişeyler yapalım

@angut elimde acc olsaydı verirdim ama yok işte
  • beyler ben servera yeni başladım şu an bu serverda eziğim ama iyi bi oyuncuyumdur
    her serverda tyrant kullanıyorum tabi bu serverdada öle yaptım
    lvl 80 oldum armorlarımı şimdidden +10 yaptım fakat silahı +20 yapmam tabiki imkansız gerçi imkansuız deil ama
    event kazanmam zor olur millette +20 ler varken bana bi trk clanı lazım ####### kaltaq2 ######
    aga sen heralde armorlarını silahını filan düzmüşün sizin clanınız varsa benimde ihtiyacım var
    ben her dakika oyundayım ama bu lag yüünden bazen sıkılıp çıkıyorum
    oyundaki nickim ##### FastestV ####### bana pm atarmısın yada ben sana pm atayım oyundaki nickin ne ???
  • abi gelmesine geliriz ama 2-3 kişiyle olcak iş deelanlattiina gore herifler salamlar
    aslinda millette(yabanci arkadaşlar ael2 dekiler) sıkılmaya başlamişlardi serverdanahhh şu acc alimini bir açsalar belki ael2 deki yabanci arkadaşlari ikna edebilirim ama acc alimi yok
    bizim ael2 deki clandan 6-7 kişi gelse çok güsel olur ama nasil gelcekelr ki?

tyrant arkadaşim benim nick su anda kaltaq4 oyundaki ama şoyle bi olay war yazilanlari okuduysan gm ler serverin aq ydutüm archerlar ezik durumda şu andamesela bnde +28 herobow war ama ne trade edebiliom nede satabiliom o derece serverda archer namina bişi kalmadibizim clan da sirf hawkeye lerden kuruluydu archerlar gidince millet ya birakti serveri yada başka char açti archerlarini kullanmaz olduçok kral klanimiz bir anda tepetaklak geldi
    oyunda sana yapabileceim tek yardim maddi olarak olabilir onun dişinda (manevi yardimdan bahsetmiorum bile,o zatren wazifemiz) item olarak pek bi yardimim dokunamaz =(
    oyuna yeni başladiysan(biliyosundur ama bilmiosan soliyim) toi 9 daki adamantit(platinium da olabilir) warrior lari kes abi adam başina 40kk gelio we cok warlarburayi biz bulduk şimdi başkalari sahiplenmiş saten serverda ayar olmaya başladim elin newb leri gelio salak salak kafa tutuyo
    neyse bn senin adini aldim yeni char açicam ondan sana pm atarim(daha isim belirlemedim ondan)

• bizde gelmek isterdik bmn arkadasla Negro Biladerler olarak baya bi yardımımız dokunurdu pk olayinda ama acc alamioz acc alımını yeniden baslatmalarini bekliycez sabırla
  • çok saolun ya eğer gelebilirseniz acaip süper olur
    bir arkadaşa sordum , galba account alırken 5-6 tane öylesine acc almış
    eğer onları öğrenebilirsem en yakın zamanda size vericem
    dün baya bir iş yaptık ama, bana +25 dual buldum, arkadaşa bow
    siz gelin hep birlikte pk avlayalım bişeyler yapalım , dalga geçiliyoruz resmen ya
  • offf az önce pk nin biri +25 bow düşürdü ve pickup ın olduğu pencere açık olmadığı için alamadım

yanımdaki boubis adlı şerefsiz aldı , paso orda adam şimdiye kadar 2 tane +25 silah kaptırdık
  • Valla ben bir sey yaptim ama anlamis diilim Ael2 de cok lag oldugunda soe cektim bittiginde gitmedi Canım sıkıldı enc basam dedim bastımda bastım silah +24 oldu en yakın zamanda bi daha deneyecem
  • hay allam ya nekadar şanssız bi insanım

bugün encanted valleyde öyle dolaşırken ve para yaparken

iki tane adam gördüm cabbar ve xcabbar diye
    türk olduklarını hemen anladım clana aldım
    önce bizim clandan bir yabancıya saldırıp öldürdüler
    sonra benim başka bir arkadaşıma
    yapmayın diyorum banane fln diyorlar
    en sonunda dayanamadim kestim ikisinide

sonra bu xcabbar denen şerefsiz diğer charıyla geldi
    ana avrat küfür etti bana , onu da kestim
    böyle türk olacaksa olmaz olsun ya

gerçekten aptallar a.q, türklerin adı lekeleniyor böyle şerefsizler yüzünden

@angut bidaha dene bakalım +25 olur belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daywalke® -- 14 Ocak 2006 20:29:50 >

• quote:

Orjinalden alıntı: kaltaq2

abi gelmesine geliriz ama 2-3 kişiyle olcak iş deelanlattiina gore herifler salamlar
    aslinda millette(yabanci arkadaşlar ael2 dekiler) sıkılmaya başlamişlardi serverdanahhh şu acc alimini bir açsalar belki ael2 deki yabanci arkadaşlari ikna edebilirim ama acc alimi yok
    bizim ael2 deki clandan 6-7 kişi gelse çok güsel olur ama nasil gelcekelr ki?

tyrant arkadaşim benim nick su anda kaltaq4 oyundaki ama şoyle bi olay war yazilanlari okuduysan gm ler serverin aq ydutüm archerlar ezik durumda şu andamesela bnde +28 herobow war ama ne trade edebiliom nede satabiliom o derece serverda archer namina bişi kalmadibizim clan da sirf hawkeye lerden kuruluydu archerlar gidince millet ya birakti serveri yada başka char açti archerlarini kullanmaz olduçok kral klanimiz bir anda tepetaklak geldi
    oyunda sana yapabileceim tek yardim maddi olarak olabilir onun dişinda (manevi yardimdan bahsetmiorum bile,o zatren wazifemiz) item olarak pek bi yardimim dokunamaz =(
    oyuna yeni başladiysan(biliyosundur ama bilmiosan soliyim) toi 9 daki adamantit(platinium da olabilir) warrior lari kes abi adam başina 40kk gelio we cok warlarburayi biz bulduk şimdi başkalari sahiplenmiş saten serverda ayar olmaya başladim elin newb leri gelio salak salak kafa tutuyo
    neyse bn senin adini aldim yeni char açicam ondan sana pm atarim(daha isim belirlemedim ondan)

saol benim para bakımından bi sorunum yok servera giriorum ama hiç tanıdık olmadığı için sıkılıyorum
    itemim var ana +25 e sahip olmak için pvp turnavası kazanmak gerekiomus fakat ben su anki durumumla kazanamayacağım belli
    su anda +8 hero dagger ve +10 full S grade setim var ama turnuvada yetmez
    bi türk clanı lazım bana hem muhabbet bakımından hemde bu turnuvalar bakımından

• walla sana bişi diimmi,serverda türk clani die bişi yokbizim clanda bizden fazla yabanci wardi
    turnuwalara gelince,1v1,3v3,5v5 lere katil dierlerinden hayir gelmezkendin serverda raatlikla +14 yapabilirsinonu yaptiktan sora gir bi turnuwayayanliz bullet gm ken turnuwalara katil hem adamin eli bol hemde adam nasil organize etceini bilio olayi

• tyrant oyunda bana pm at benim nickim (OguZ)
  • bende bu7 servera yeni basladim yani bi 3 gun falan oldu bi turk klani ariom nickim=OguZ
  • beyler dun geceden sora yerim bole serveri diip kapatım ve dünden beri girmiom ael 2 ye salak gm anchor onaracana archerleri mafetti.ayrıca bi tane karetler var sanırsam shilen knighyt o da paralize edio fakat işin komiği benim nick beyazken bile bu büyüyü yapabilio.gelde şimdi bunu gm e anlat walla çıldırdım dün gece.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.