Şimdi Ara

AEG Lavamat 75270 VS AEG ELECTROLUX L 72850A

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

AEG Lavamat 75270 FL 1300TL
    AEG ELECTROLUX L 72850A Seri Sonu 1099TL

İkisi arasında gidip geliyorum. 200TL daha ucuz olduğu için aklım 72850A'ya kayıyor siz ne düşünürsünüz.
    Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozankardes -- 21 Haziran 2013; 21:36:36 >

• 75270 Daha çok tavsiye ediliyor isterseniz bulunduğunuz ilde bayisi varsa yada spot mağazalar oralarda fiyat sorun ben geçen gün kayseride bayide 1000 liraya buldum ama eşimin marka takıntısı yüzünden yine gidip bosch alacağım galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000Tl iyiymiş. Bulsam hemen alırım. 72850A'u daha ucuz olduğu için düşünüyordum. Bazı ürünler tasarım gereği sıkıntılı çıkıyor. Bu da onlardanmıdır acaba diye sormak istedim.
  • Bu konularda candogan62 isimli arkadaş tecrübeli ona sorarak daha kesin ve net cevab ala bilirsiniz sanırım onun yorum yaptığı yerlere mesajını alıntı yaparak yazarsanız daha kolay ulaşırsınız karar vermek gerçekten zor Allah yardım etsin

• L72850A L75270FL'nin bir eski versiyonudur.

L72850A modelinde 2 adet amortisör var. AEG'ler genelde yükü dengesiz haliyle bile sıktığından dengesiz yüklerde ses problemi ile karşılaşabilirsiniz.

L75270FL'nin amortisör sistemi geliştirilmiş olduğundan yük dengesiz olsa dahi ses rahatsız edecek seviyelere yükselmiyor.

Buna fiyatı da katarak tercihinizi şekillendirebilirsiniz.
  • Tesekkur ederim hocam tercihimi ses ve fiyata gore yapayim o zaman

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.