Şimdi Ara

Advocaat’a 1 yıllık teklif yapıldı. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • advocaatın seneye duracağını sanmıyorum burada. stresli bir lig adam emekli olacakken son anda fenere geldi. bence bu sene sonu gider yazın da ümit özat takıma gelir. ( ki gelmeli de zaten kendini ait olduğu fenerbahçede kanıtlamalı. oynattığı futbolu da beğeniyorum )
  • Fenerbahce yönetimi çok doğru bir iş yapmıştır. Umarım en kısa zamanda en az 1 yıl olarak sözleşme imzalanır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok doğru karar Advocaat takımı yeni tanıdı, seneye fb'yi daha yukarı sıralara taşıyacaktır.

• Millet advocaata kızmıştı geçen yıl. takımı eleştiriyo, kadroya çöp muamelesi yapıyo diye.

Bu yıl 7 transfer yaptık ama yine de kurtarmıyo, hala 7-8 taransfer daha yapılsa olur bu takıma
  • quote:

Orijinalden alıntı: he_man

diğer seçenek aykut kocamansa, advocaat kalsın

Adam geleceği görmüş bravo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yönetim hainlik yapmasa ve Advocaat'a taahhüt edilen,devre arası 2 kreatif oyuncuyu alsalar idi,yakalanan momentum ile 2. yarı silindir gibi bir takım izleyecektik.Zira ilk yarıyı yüksek bir ivme ile kapatmıştık.

Ayrıca Van Der Wiel ve Emenike'yi kadro dışı bırakan da Advocaat'tı, ama yönetim itin önüne atar gibi attılar hocanın önüne bu 2 yav..ğı

Hoca da içerledi öyle değil böyle koçum dedi,devamını izledik zaten.

Adam eski öğrencisi Lens ile neler yaptı,şu adama bütçe ve zaman verilse,tecrübeli yardımcıları ile birlikte eminim güzel işler çıkaracaktı.
  • Dick Advocaat hazır Irak Milli Takımı hocalığını bırakmışken son bir şans da ona verilmeli. Belki geçmişteki hatalarını telafi eder.

• Ula 2017 nin konusunu hortlatmışsın. Bende dedim herhalde Ali Koç advocaat a teklif yaptı. Bilerek mi yapıyorsunuz böyle şeyleri.

• Efsanelerölmezunutmayın E kullanıcısına yanıt

Dick Advocaat tekrar bu takıma gelsin diye konuyu hortlattım. Vitor'a tekrar şans verildiğinde ne olduğunu gördük, Advocaat'a da şans verilmeli diye düşünüyorum.  

• Karagümrük un TD si gelsin daha iyi. En azindan hem güncel lig durumunu biliyor hemde hırslı ve genç bir TD.

• Lord Joker. kullanıcısına yanıt

Reis be 2017'de bile Vitor gelmediği için serzenişte bulunmuş.

• Efsanelerölmezunutmayın E kullanıcısına yanıt

Onu da harcarlar iki günde. Advocaat'ı harcayamayacakları için istiyorum biraz da aslında. Lens konusunda bile dobra açıklamalar yapmıştı kendisine güvenim tam benim.

• Fener'e klopp, Mourinho, guardiola gelse bizim medya onları bile harcar, yokeder. Zaten öyle adamlar işine karışılan ortama girmezler. Fenerde 10 maç oynasın. Üstüste 2 maç kaybetsin. Yönetimde dahil herkes işine karışır. Balık baştan kokarmış. Bize kendini kanıtlamak isteyecek adamlar lazım. Onların bile işine karışmayacak yönetim. İşine karıştığında hiçbir TD durmak istemez. Bu saatten sonra da a class ı bırak. B,c,d class bir TD bile tercih etmez Feneri. Bizim taraftarda da, medyada da, yönetimde de sabır yok. Zaten senelerdir bu kafada olduğumuz için bir halt yapamadık.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.