Şimdi Ara

ADVANCE EKRANLARI VİDEOLU KARŞILAŞTIRMA (SP-MICRO-AGB)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu seferki videomda Advance Ailesi'ndeki ekranların farkını göstermeye çalıştım. Fena da olmadı.
    En çok merak edilen AGS 001 ve 101 farkı da var.

VIDEO için TIKLAYIN:http://youtu.be/iBGBNrcaMnY

Beğenirseniz abone olun, beğenmezseniz sessizce dağılın.

• gunun hortlatma konusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pspsexer kullanıcısına yanıt
    Ben el konsollarına hala çok şaşırıyorum. Hele de Nintendo DS ve PSP'de 3D'ye geçildiğinden beri. O küçücük ekranlarda harika 3D oyun çalıştırıyorlar. Dün DS'te Zelda'yı açtım yine şaşırdım. El konsollarının 3D oyun çalıştırmasına hala alışamadım. 3D derken 3 boyutlu film anlamında değil, PS1'deki Tomb Raider gibi 3D oyunlar

El konsollarında PS2 grafiği görmek bile şaşırtıyor.
  • aslinda teknoloji su an asmis durumda..psp ...15 yillik bir cihaz 15 yilda cok sey degisti...android telefonlardan.. cakilan vitadan switch in geriden gelen teknolojisinden gorunmuyor ama mobil islemciler cok gelisti..sonraki nintendo el konsolunda bile tam olarak goremeyiz ama sony ve microsoft istese agizi acik birakan cihazlar uretebilirler..su an talep gormeyecegini dusunuyorlar cep telefonlari yuzunden ama yaparlarsa tam yapacaklar.

gecmisten migros taki commodore kasetleri aklima geldi jaws oyununu almis cift kasetcalar a takmistik ve o acaip sesleri dinlemistik..
    sonra pazaryerine inip serme kasetcilerden karisik kaset alip su sarkiyi begenmistik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 6 Ocak 2020; 1:7:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.