Şimdi Ara

ADSL ZOOM X5 DEVAMLI KİLİTLENİYOR ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • X5 ZOOM ALDIM 7 KİŞİ KULLANIYORUZ APT DA AMA SORUNUMUZ MAKİNA DEVAMLI KİLİTLENİYOR BİR TÜRLÜ BU SORUNU CÖZEMEDİK BİLGİSİ OLAN VARMI HERGÜN ENAZ ÜC DEFA
    RESETLEYİNCE DÜZELİYOR SELAMLAR

• ben X4 modeli kullanıyorum! kitlenme gibi bir sorunum yok ama eger nette bir problem olursa basic set up tan ayarlarımı refresh yapıorum düzeliyor
    quote:

Orjinalden alıntı: ridvanli34

X5 ZOOM ALDIM 7 KİŞİ KULLANIYORUZ APT DA AMA SORUNUMUZ MAKİNA DEVAMLI KİLİTLENİYOR BİR TÜRLÜ BU SORUNU CÖZEMEDİK BİLGİSİ OLAN VARMI HERGÜN ENAZ ÜC DEFA
    RESETLEYİNCE DÜZELİYOR SELAMLAR
  • AĞ BAĞLANTISI YOK YAZIYOR AYARLARA GİREMİYOMKİ RESET ATMADAN
  • bende de ağbağlatısı var ama IP atanmıyordu bazen modeme ping bile atamıyordum, ayarlara giremiyordum. reset attıkdan sonra dörüyordu güvenlik yazılımları yükledim geçti. şu anda da takır takır çalışıyo.

6 aydır kullanorum tek yaşadığım sorun buydu oda PC denmiş galiba.

Senin sorunun da böyle bişi olabilir diye söyledim. Ayarları otomatik mi yapıyorsun yoksa ellemi yapıyprsun otomatik yap daha iyi olur.

Paşka bi sorun aklıma glemiyor en kötü ihtimal fabrika çıkışı arızası vardır, olmadı oluşum bilgisayarı falan ara bilgi verebilirler. Oluşum bilgisyardı galiba zoom modemleri pazarlayan

Peki modem nasıl çok mu ısınıyor.

Bu arada gelmişken sorayım yaa benim msn de zırt pırt kopuyo delirecem sizdede aynı sorun varmı yaa

• sorunu buldun ikinci kattaki komşunun bağlandı kablosu yanlış cakılı idi ondan cöküyormuş şu anda cok mükemmel çalışıyor msnemde iyi ancak plus yükleyince bek iyi calışmıyor sade MSN kullanmak gerekiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.