Şimdi Ara

adsl, vdsl, uydunet, fibernet, kablonet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arakadaşlar bi çok ad verilmiş durumda mevcut bağlantı imkanlarına.
    Biraz araştırdığım kadarıyla gerçk fiberoptik bağlantıyı superonline sunuyor.
    TT Fibernet adı altında vdsl2 veriyor ki 32Mb download'unuz olsa bile max 1Mb upload'unuz olabiliyor.
    Uydunet de bilidğimiz kablo net yani kablolu tv şebekesi üzerinde çalışan sistem.
    Bunun dışında adsl bildiğiniz adsl.

Şimdi asıl sorm şu 4Mb link benim için yeterli fakat tamamen limitsiz olmalı, bunun sebebide yaklaşık 11 senelik emule kullanıcısıyımve kullanabilmeye de devam etmek istiyorum 1080p arşiv peşinde koşturunce düzgün ripli bir flim aşşağı yukarı 25gb oluyor.

Yeni olark adil kullanıcı bilmemnesi çıkarmışlar birde. Yok şu kadar gb'dan sonra hzınız 1Mb'e düşer 2Mb'e düşer diye.

Taşınacağım yerde TT altyapısı kurulu adsl ve fibernet adı altında vdsl2 veriyor.
    Kablo TV varmı yokmu daha bilmiyorum.
    Fiber Optik 300mt aşşağımdaki sitede var ama superonline yeterli başvuru olmadığı taktirde hizmet getiremiyeceklerini söylüyor.

Bana fikirleriniz lazım ve vdsl2 konusunda tecrübesi olan arkadaşların tecrübelerini aktarmalarını istiyeceğim.

• Ekonomik ve gerçekten limitsiz olduğu için bulunduğunuz apartmanda varsa uydunet 'i yavsiye ederim.

5 mbit sınırsız internet için şuan kampanya var.

Kablosuz Modem ve kurulum/aktivasyon bedava.. 5 mbit sınırsız ilk 5 ay 39 TL. Sonrasında ayda 69 TL.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.