Şimdi Ara

adsl pproblemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • problem su ki: bilgisayar adsl uzerinden internete baglanmasına ramen, hicbir internet sitesine giris yapamıyor.sistem 2000 windows, makina ıp alıyor internet siteleri acılmıyor.ayarlarında da hicbir bozukluk yok.virus taramasında netice alınamıyor.....herkese tesekurler...

• adsl sifreni ve kullanici adini bi kontrol edip tekrar dene bence. belki yanlis yazmissindir.
    adslde gecici bi sorun da olabilir
  • karderş anladığım kadarıyla bilgisayarına parazit programlar bulaşmış! bilgisayarını güvenlik kipte aç ve öyle bir tarama yaptır ama virüs değil diyaler taraması yaptır yani Ad-aware programı gibileriyle! sonra problem düzelmezse başka bir modemle dene bakalım senin modemdemi arıza var! baktın olmadı modem sisetemini kaldır yeniden kur ama doğru kurup kurmadığından emin ol! kullanıcı adı ve şifreside önemli ha unutmadan kullanıcı adının sonuna @ttnet koymayı unutma yoksa açmaz sayfaları ok? hadi kolay gelsin!
  • dns ayarlarından da olabilir 212.156.4.1 , 212.156.4.4, 82.222.180.1 veya 212.156.2.70 bunları bir denermisin..
  • arkadaşım benzer bir sorunu bende geçen ay atlattım
    sorun modemdeymiş. gold dan almıştım modemi bir ay da zor geldi servisten neyse
    ama senin sorunun da illa modemdendir demiyorum
    öncelikle bağlantı şeklini söylersen yani ethernet mi yoksa usb mi + modemin markası
    eğer data ışığı yanıp sönmüyorsa sorun modemde olabilir....umarım gold dan almamışsındır
  • quote:

Orjinalden alıntı: friendly

karderş anladığım kadarıyla bilgisayarına parazit programlar bulaşmış! bilgisayarını güvenlik kipte aç ve öyle bir tarama yaptır ama virüs değil diyaler taraması yaptır yani Ad-aware programı gibileriyle! sonra problem düzelmezse başka bir modemle dene bakalım senin modemdemi arıza var! baktın olmadı modem sisetemini kaldır yeniden kur ama doğru kurup kurmadığından emin ol! kullanıcı adı ve şifreside önemli ha unutmadan kullanıcı adının sonuna @ttnet koymayı unutma yoksa açmaz sayfaları ok? hadi kolay gelsin!

BEnimde olmuştu böyle yapınca düzeldi bir de üstüne hata denetimi yap
  • kullanıcı adı ve şifreni kontrol et
  • quote:

Orjinalden alıntı: scudman

arkadaşım benzer bir sorunu bende geçen ay atlattım
    sorun modemdeymiş. gold dan almıştım modemi bir ay da zor geldi servisten neyse
    ama senin sorunun da illa modemdendir demiyorum
    öncelikle bağlantı şeklini söylersen yani ethernet mi yoksa usb mi + modemin markası
    eğer data ışığı yanıp sönmüyorsa sorun modemde olabilir....umarım gold dan almamışsındır

modemde bu problemler sık sık olmaya başladı... bence de modemi kontrol et
  • siteye girdiğinde isminizin sonuna ttnet yazın diyorsa eğer, şifrende ya da adında sorun var demektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.