Şimdi Ara

ADSL Modemde Sadece Power Işığı Yanıyor Yardım!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
66.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 116 gün 22 saat 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Alkaris (2 mesaj) telefoon (1 mesaj) Yas3r (1 mesaj) addictive (1 mesaj) BetterBosh (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> Network >> ADSL Modemde Sadece Power Işığı Yanıyor Yardım!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2699 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar ADSL modemimde sadece power ışığı yanıyor, internet, adsl, ethernet ışığı yanmıyor, modemde sorun vardır diye farklı bir modemle denedim ama sorun yine aynı, internet dün öğle saatlerinden sonra küt diye gitti, 2 defa TTnet i aradım ama o call center daki elemenlarından birşeyden anladıkları yok bi tek power kablosunu söküp takdırmasını biliyorlar. Bu konuda bi fikiri olan arkadaş varsa lütfen yardım etsin, şimdiden teşekkürler.

|
    |
  • Yarbay
    2830 Mesaj
    Modeminin sağlam olup olmadığını anlamak için başka bir yerde dene. Büyük ihtimalle sorun modeminde değil, hattında. Hattını kontrol ettir.
    |
    |
  • Teğmen
    140 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fernsehn

Modeminin sağlam olup olmadığını anlamak için başka bir yerde dene. Büyük ihtimalle sorun modeminde değil, hattında. Hattını kontrol ettir.
    |
    |
  • Yarbay
    2699 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Yardımlar için sağolun arkadaşlar modemin adaptörü arızalıymış hallettik sorunu
    |
    |
  • Er
    11 Mesaj
    aynı problem bende de oluyor sadece power ışığı yanıyor ama başka modem takınca bu problem olmuyor , sadece power ışığı yanmasındaki sebep şu oldu ben modem e yazılım atıyordum versiyonunu yükseltiyordum o esnada böyle bir problem oluştu yardım..
    |
    |
  • Binbaşı
    1189 Mesaj
    Şayet modemin ayar sayfasına ulaşabiliyorsanız tekrar atın yazılımı sorun düzelecektir.

Ancak ulaşamıyorsanız ayar sayfasına, yeni bir modem bakmanız daha doğru olacaktır.
    |
    |
  • Binbaşı
    1404 Mesaj
    Genelde adaptor sorunudur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
triple negative breast cancer
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.