T

Er
18 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 1)
Gönderileri
telefonuma bulaşan bu virüs tarayıcımda etki gösteriyor daha doğrusu hangi tarayıcıyı kurduysam hepsinde , çözüm bulamadım telefonu sıfırlamak aklıma geldi telefonu sıfırlamama rağmen yine düzelmedi bu sorun şuna sebep veriyor internette gezinirken herhangi bir siteye girdiğimde başka siteye yönlendiriyor tabi bunlar reklam içerikli ve bolca virüs yer alan siteler bu konu hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı? şimdiden teşekkürler.
Biliyorum bu konuyla ilgili birçok konu açılmış ama hepsini inceledim tam olarak bir sonuca bağlanılmamış...

Ya bu uzak masa üstü bağlantısını kullanan bilen kişiler lütfen maddeler halinde ne yapacağımızı yazarsa çok iyi olur hep ben bu konuda aydınlanmış olurum hemde ihtiyacı olanlar... LÜTFEN MADDELER HALİNDE NE YAPACAĞIMIZI YAZARMISINIZ...
Arkadaşlar bilgisayarı her açtığımda internetimde sorun oluyor.Resimdeki gibi...

Bu sorunu kısa süreliğine de olsa giderebiliyorum, yerel ağ bağlantısını devredışı bırakıyorum daha sonra onar seçeneğine tıklıyorum düzeliyor, ama bilgisayarı kaptıp açtığımda yine bu sorunu yapıyor.

LÜTFEN YARDIM EDİN...

Diyot Dataloğunu Eklermisiniz.
Samsung S5233A Star Fabrika Ayarlarına Dönme Parolası Ne?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 11
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 5.130 (Bu ay: 6)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.