Şimdi Ara

ADSL mail ve web alanı ayarları?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adsl abonelerine mail ve wb alanı veriliyormuş ama teknik bilgi verilmiyor... ne sunucu adresi var nede bişi... bilen araştıran arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim...

• bende merak ediyom ama sevinmem....bi halta yaramaz cunku

yada belki yarar ama ben bilmiyom
    ne işe
    yarar???
  • Hamido onlar ttnet kulanıcılarına verilenler ile aynı acconlar yani ttnet.net.tr adresinden her bilgiyi alabilirsin. tamammı canım benim :).
  • darkçım güzel bi fikir ama geçerli değil... bilgin olmayan konularda fikrinin olması beni hep endişelendiriyo...
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by darkzz</i>
    <br />
    Hamido onlar ttnet kulanıcılarına verilenler ile aynı acconlar yani ttnet.net.tr adresinden her bilgiyi alabilirsin. tamammı canım benim :).
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
  • Henuz hat sifreleri bile aktif olmadı sanmıyorum ki pop sunucuları aktif 0lsun
  • he?
  • şuan hala kardelen kullanıcı adını kullanıyoz ya onu demek istemiş hamidoxp...
    ben sakaryadayım ve burdaki görevliye sorduğumda kullanıcı isimleri ile birlikte ttnet-dialup-145 te olduğu gibi mail ve 5 mb web alanı verilcek ama yılbaşını bulur dedi...
  • Bizim şirkete de ADSL gelecek
    Pop3 destekli mailim ADSL de çalışır değil mi?
  • çalışır
  • tt tarafından verilen web alanlarının şekli hakkında detaylı bilgiye sahip olanınız varmı kac mb ve ne şekil bir domain veriliyor xxx.ttnet.net.tr gibimi...
  • abi ne zaman verilecek bunlar...cıkmazayın son carsambasına falan mı???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.