Şimdi Ara

ADSL KOTA ÖĞRENİM SORUNU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
33.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: _ShineOn_

abi alalı daha 3 hafta odu 34 gb indirmişim!! dumur oldum!!! nereme soktum o kadar şeyi

ohaa sakın kotalı kullanıyom deme. Benim 10-15 günüm kaldım ama 500mb kotam kaldı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: tughan

quote:

Orjinalden alıntı: _ShineOn_

abi alalı daha 3 hafta odu 34 gb indirmişim!! dumur oldum!!! nereme soktum o kadar şeyi

ohaa sakın kotalı kullanıyom deme. Benim 10-15 günüm kaldım ama 500mb kotam kaldı...

yok sınırsız... ama tatil bitince sınırlıya geçiim diyodum ama bööle giderse zor gözüküyo

• ne dir bu sayfanın püf noktası bazen giriyor bazen girmiyor
  • hiç hiç bizaman girmio nedir sorun delircem

• püf noktası filan yok arkadaşlar.

o paşa gönlüne göre hareket ediyor ben anladım
  • denemeye devam belki girersin
  • Genelde, gece saatlerinde açık oluyor. gündüzleri kapalı sürekli anlamadım gitti
  • http://adslkota.ttnet.net.tr/selfcare/login.jsp ..girşuraya bak..ben dün akşam baktım çalışıyo..bende evde limitli 256 var..kullanıcı adı ve şifre gir..tamamdır
  • BUKONUDA BENDE BAYAĞI UĞRAŞMIŞ BİRİ OLARAK ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİM.ADSL ŞİFRESİ OLARAK GİRİLEN USERNAME:XXXXX@TTNET ADSL KOTA ŞİFRESİ SÖZKONUSU OLDUĞUNDA SADECE XXX NE İSE O OLUYOR.PASSWORD AYNEN YAZILIYOR.TABİİ SİTE YOĞUNLUĞU ORAYA KADAR GİRMENİZE İZİN VERİRSE.GECE GİRMEYİ DENEYİN YADA MÜŞTERİ HİZMETLERİNE BAŞVURUN.2.OLARAK GİRİŞ YAPIP DEĞERLER 0 OLARAK GÖZÜKÜYORSA HATTINIZ BÜYÜK İHTİMAL DİJİTAL SİSTEMDE DEĞİLDİR TELEKOMDA.DİLEKÇE YAZIN DEĞERLERİ OKUYAMIYORUZ DİYE ,AKTARSINLAR.3. OLARAK FATURA GELMİYORSA, YİNE DİLEKÇE İLE ŞİKAYETTE BULUNMAK DIŞINDA YAPILACAK BİRŞEY YOK.ÇÜNKÜ TELEKOMDA HERŞEY ALLAHA EMANET. TÜKETİCİ HAKEM HEYETLERİ İSE SİZDEN ACİZLER BU KONUDA.KOTALI GEÇİŞ DİLEKÇESİ,ŞİKAYET DİLEKÇESİ VE ÖDEME EKSTRELERİ İLE BİZZAT BAŞVURURSANIZ BELKİ BİRŞEYLER OLUR.YANLIZ FAZLA BİRŞEY BEKLEMEYİN.(KENDİLERİDE BENZER ŞEYLER YAŞAMIŞLAR:))
    SON OLARAK SİZE ÖNERİM PROBLEMLERİNİZİ YAZARAK DİLEKÇE İLE BAŞVURUN.EN AZINDAN İLGİLENİP BİR CEVAP VERİYORLAR.SON OLARAK, BU DOWNLOAD SAYACI OLAN ADSL ARAYÜZLERİ(ÖRNEK AIRTIES) BİR ÇÖZÜM OLABİLİR.

• Teker teker bakın şu siteye, gündüzleri kapalı çoğu zaman..
  • merak etmeyin en kısa zamanda bu dertten kurtulursunuz ben şahsen kurtuldum...
  • arkadaşlar aynı site ile su an sorun çözüldü bir bakın
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.