Şimdi Ara

ADSL'den VDSL'e geçebilir miyim ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hocam hattınızın kesilmesi hat değerleriyle alakalı. Benim önceki hat değerlerim ile VDSL geçseydim dediğiniz doğru sürekli kesilebilirdi. Fakat hattımın taşınmasıyla birlikte sorunum çözüldü. Hat değerlerim düzeldi. 70-80 Mbps hız alabileceğimi söylediler.

• Sonunda şu ADSL'den kurtulduk şükür. ADSL'den VDSL'e geçişi anlatacağım biraz kısa olabilir.
    Öncelikle ilk olarak altyapı sorgulatmamla başladı. Sonrasında direkt müşteri hizmetlerini aradım ve VDSL geçmek istediğimi söyledim. Bana mümkün olduğunu, hattımın 50 Mbps download desteklediğini söylediler. Sonra geçişi yaptım ve beni 1 hafta beklettiler. Geçen cuma aradım tam 1 hafta sonra yani geçtiğimiz cuma internetler gitti. Galiba bu port değişimi vesaire falan herhalde tam bilmiyorum. Bugün ise ekipler geldi ve VDSL destekli modemi kurup gittiler 10-15 dakika sürdü. Bütün değerlerimi paylaşacağım. İnternetim gitmeseydi iyiydi ama.
    ADSL hat değerlerim;
    VDSL hat değerlerim;
    VDSL Hız Testi;
    Vallahi şahsen ben iyi bir modem beklerdim o da beni üzdü ya da ben modem markasını bilmiyorum. Cnet diye bir modem. Muhtemelen kendim modem alacağım.
    Neyse bu da böyle bir şeydi işte. Herkese iyi forumlar :)

ADSL'den VDSL'e geçebilir miyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mr karahanlı M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, keyifli kullanımlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.