Şimdi Ara

ADSL 102 YTL GELDİ NAPCAM BEN YA :'( (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kaçak kullanın kardeşim. 7 aydır telekomun anasını ağlattım yemin ediyorum ama artık açığı kapamışlar zorunlu 256 ya geçtim çok yavaş geliyor bu da 512 ye geçmem lazım anca o keser
  • bildiğim kadarıyla kota lı kullanıyorsan ve o tarifenin üst sınırını geçtiysen en fazla o bağlantı hızının sınırsız fiyatı kadar ödüyorsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TµGy

kaçak kullanın kardeşim. 7 aydır telekomun anasını ağlattım yemin ediyorum ama artık açığı kapamışlar zorunlu 256 ya geçtim çok yavaş geliyor bu da 512 ye geçmem lazım anca o keser

sınırsız şifreleri çaldım ama usb modem den olmuyor işte bu arada kendimizi de ihbar etmiş oluyorsuz

• quote:

Orjinalden alıntı: strafer

bildiğim kadarıyla kota lı kullanıyorsan ve o tarifenin üst sınırını geçtiysen en fazla o bağlantı hızının sınırsız fiyatı kadar ödüyorsun.

hmm şimdi anladım
    hayrett telekom normalde 1 milyar para yollaması lazımdı nasıl kaçırdı bunları
  • quote:

Orjinalden alıntı: trbugrapc

quote:

Orjinalden alıntı: strafer

bu kadar geçince zaten sınırsız 1 mb parası ödeniyor o da ilginç canın istediği zaman sınırsız parası öde istemediğinde de normal kotalı öde.

nası yani ben anlamadım.Bizde geçsek bu kadar kaç lira gelecek maximum

sınırlı kullanıcılar limiti aştıklarında belli bir GB dan sonra; sınırlı adsl in fiyatı (zaten abone olduğun tarifenin fiyatı yani) + sınırsız 1 mbitin fiyatı + sınırsız 1mbit in fiyatının %30 u.

yani kafadan bir 170-200 ytl eder.

• geçmiş olsun
  • Aslında sınırsız bağlatacaksan gıcıklık olsun diye 3 gb kotalı yaptıracan
    Bence daha mantıklı.Tatile falan gittiğinde 29 ytl gelir.
  • en sonunda wi-fi alcam sağlıkocağından otlancam şu pringles antenlerinden yapsam 500 mtre ötede sağlıkocağı çekermi acaba
  • İşte:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elbistanlibaris -- 26 Kasım 2006; 14:58:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: canus

quote:

Orjinalden alıntı: Private

bize öyle gelmedi bende 256 sınırsızdım 1024 6 gb a geçtim 6 ay sınırsız kullanıyorum 2 ay geçti her ay 100 gb den fazla ama 49 ödüyorum

6gb sınırlımolmuyo mu ki nsl sınırsız kullanıyorsun

sen kampanyayı duymadın galiba

256 sınırsız kullananlara aynı fiyata 6 ay boyunca deneme amaçlı kotalı 1024 kullanma şansı verdi telekom ve kotayı aşma ücreti ödemiyorsun

bende atladım hemen kampanya ya bitmeden şimdi 100 gb download yapıyorum 49 milyon ödüyorum

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.