Şimdi Ara

Adsense Ban hakkında sorularim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
94
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba,bu işten anlayan arkadaşlara Google adsense Ban sorularim olacak.
    Öncelikle iki domain ismi buldum eski ve boşta şuan.

Fakat gerek Türk gerekse yabancı farklı farklı yerlerden Ban kontrolü yaptığımda kimisi domain banli diyor,kimisi tebrikler Ban yok diyor,eski konular ve forumlardan araştırdım bundan muzdarip başka insanlarda buldum fakat kesin çözüm bulamadım.Domain alırken nerden güvenilir sorgu yapabiliriz.

Diğer sorum ,banli domain işe yaramaz mı? Satılamaz mı?
    İnsanlar üç beş bin tık alıp Google'dan üç dolar alacak diye çokmu takiklar,benim halsizim.
    Her kurulan site iki ay sahibinden.com olupta günde 50.000 tık alamayacağı na göre..

Bu işlerden bilgim pek az,tecrübeli bilgili arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

Teşekkürler.

Misal,arkadaşın burda sattığı otoekseni.com domain bazı yerlerde sorunsuz gözükürkenhttp://www.domainisbanned.com adresinde banli gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crauls -- 3 Nisan 2017; 18:1:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1. info:sitesiadresi yazın ve google sonuç dönecek mi? Burada hiç sonuç yoksa site sandbox'tadır. Daha önce sandbox'tan site çıkarttım. Backlinkleri temizlemelisin. Sonra tekrar başvurmalısın google'a.

2.https://ctrlq.org/sandbox/ adresinden kontrol edebilirsin. ban yok ise reklam görünecektir.

3.Google webmaster araçlarına domaini ekleyip durumu hakkında bilgi alabilirsin. Burada backlinkleride gösterebiliyor.

Sorun olursa cevaplarım bildiğim kadarı ile. İyi akşamlar.
  • gerilim17 G kullanıcısına yanıt
    bılgım cok az oldugu ıcın 3secenegı yapamıyorum fakat 2 .maddenı denedım reklamlar gozukmedı sahıbınden yaptım oda gozukmedı,donanımhaber denedım oda yapmadı..acaba burasıdamı kesın cozum degıl
  • Google de banlı ise, Domaini yeni kaydettiğine dair eski sahibiyle bi ilişkisi kalmadığını googleye bildirmen gerekiyor bildiğim kadarıyla. Domain aktif değilse kesin sonuç alamazsın yine bildiğim kadarıyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.