Şimdi Ara

Adres öğrenmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, bir arkadaşın evine armağan yollamayı düşünüyorum ama adresi mevcut değil, bunu yapabilmem için adresi almam gerekiyor ama nasıl, bunu karşı tarafa çaktırmadan nasıl yapabilirim ya da cep ve ev telefonlarından adresini öğrenebilir miyim? Parlak fikirleriniz işime yarayabilir diye düşündüm ve bu konuyu buraya açtım. (kişiyle aynı şehirde yaşamıyoruz yüz yüze görüşme şansımız az oluyor, o yüzden farklı bi yol bulmak gerek)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dapda -- 11 Kasım 2011; 13:45:12 >

• Bi arkadaşımda sizin orda oturuyomuş. xxx mahallesinde(google maps açıp bak bi mahalle adına) dersin. Oda sazan gibi atlar zaten yok bizim ev şurda diye.Böle böle çemberi daraltırsın. Muhabbetin gidişine göre konuşursun artık.
  • çember aslında dar denebilir, sadece sokak ve apartman adını bilmiyorum, onu da sizin söylediğiniz yöntemle almam zor bence, yine de teşekkürler.
  • bi kargo şirketinden alıyorum, arkadaş sizin mahallede ama adresi karıştırmışlar de. rica etsem bir kez daha alabilirmiyim de boş anına denk gelirsen verirler
  • Takip et.
  • farklı şehir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.