Şimdi Ara

Adore'den kedi evi 10 tl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
10
Favori
8.774
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

daha dogrusu ben almadim arkadasa attim linki kedisi var sokakta bakiyor alayim mi dedim oyle aldim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 6 Aralık 2016; 0:14:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar sokak kedileri için ne güzel sosyal sorumluluk projesi yapmış. Bazıları da yok şurda kullanırım, yok suntası güzel.Arkadaş bunuda kendiniz için fırsat görmeyin. Bu kediler için sıcak fırsat!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende sipariş geçtim
  • Yararlı konu

• İki kartla denedim ama hata veriyor alamıyorum bi bilgisi olan var mı?

Notice: Error: EHLO not accepted from server! in /home/adoremob/domains/adoremobilya.com/public_html/system/library/mail.php on line 200

bu hatayı veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

bir kedim bile yok. bizim buralarda kedi yok arkadaşlar. ama sunta hoşuma gitti. içinde başka şeyler koymak için alacağım, ek olarak ücretsiz kargo yazıyor.

sınırlı stok var zaten bırakın da kediler faydalansın sunta heryerde bulursunuz.
  • TheWazZ kullanıcısına yanıt
    Kartta hata veriyor ama karttan çekim yaptı bende. Siparişlerim bölümünde gözüküyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bartu981

Kartta hata veriyor ama karttan çekim yaptı bende. Siparişlerim bölümünde gözüküyor

Hayda 6 tane sipariş vermişim. Şimdi de iptal etmek istiyorum yine aynı hatayı veriyor ama bu defa iptal de etmiyor. Bi hayır yapalım dedik aldık başımıza bela

• TheWazZ kullanıcısına yanıt
    geçen sene bize de oldu istediğimiz kadarını iptal ettiler yarın
    site ile irtibata geçersiniz iptal ederler
  • sipariş verirken hata verdi ama parayı çekti
  • Bendende iki kere cekildi 3d hata verdi. Neyse yarin arariz adoreyi :)
     Adore'den kedi evi 10 tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hata verdi ben girdim o hata verdi ben girdim etmiş 3 tane neyse kış önümüz bi faydamız olsun pisilere.
    Haber veren arkadaş teşekkürler.

• Paylaşım için teşekkürler.

1 tane sipariş verdim.

Sağ olun...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redible

Geçen sene alamamıştım şimdi 1 tane aldım kapıya mamayla birlikte koyucam umarım çalmazlar zarar vermezler.

Memleket öyle bir hale geldiki hayvanı insanımızdan hatta çocukları kadınlarımızı korur olduk.plastik kaba su koyuyorsun kap yok.mama döküyorsun biraz vay kedileri burda besleme toplum insanlığını çoktan kaybetmiş.

• 3d secure ekranında hata veriyor mu sizde de?
  • teşekkürler, pisiler üşümesin
  • Geçen sene aldım, bi güzel naylonla kapladım, kedilerin durduğu kuytu yere koydum ve ertesi gün yoktu. Lanet olsun böyle millete el kadar kedinin kuru tahtasına bile göz dikenlerin gözü çıksın.

• ah adore ah ...
    site parayı karttan çekiyor..ama siparişlerin içinde hiç birşey görünmüyor.aynısı kaç kişinin başına gelmiş.gerizekalı müşteri temsilcisi bankanızla görüşün diyor.ulan kaç kişinin başına gelmiş, banka parayı normal çekmiş,senin siteminde görünmüyor.bankaya neyi soracam daha
  • aldık 1 adet teşekkürler
  • Hala kalbi güzel bu kadar insan olduğunu görmek ne güzel
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.