Şimdi Ara

Adore'den kedi evi 10 tl (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
10
Favori
8.768
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Denk gelirsem yöneticiyle konuşayımda belki 3-4 tane alırız aidatlardan. Şimdi koysam kapıya bunları topladınız diyen bi sivri çıkar bir de onla uğraşırız. Apartmana sığınıp yukarı çıktıklarını bilsem kapımın önüne bile koyarımda herkes aynı kafada değil işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmethunlu

quote:

Orijinalden alıntı: Redible

Geçen sene alamamıştım şimdi 1 tane aldım kapıya mamayla birlikte koyucam umarım çalmazlar zarar vermezler.

Memleket öyle bir hale geldiki hayvanı insanımızdan hatta çocukları kadınlarımızı korur olduk.plastik kaba su koyuyorsun kap yok.mama döküyorsun biraz vay kedileri burda besleme toplum insanlığını çoktan kaybetmiş.

Aynen öyle hocam. Bizim apartmanın önündeki kaldırıma, (üstelik camımın önü ve kiracı falan da değilim, kendi evim) su kabı koyuyorum kansızın biri veya birileri kendisine vazife edinmiş gibi yok ediyorlar düzenli olarak. Yem koyuyorum, buraya koyma. Nereye koyayım? Sokağa koy, kaldırıma koyma diyor insan müsveddeleri. 70 yaşında bastonla yolda zor giden adam (!) su koydu diye annemle tartıştı yolun ortasında bastonunu savurarak. Bütün sokak bizi izledi.Toplum olarak insanlığımızı çoktan yitirmişisiz dediğiniz gibi. Yine de burada bu kadar duyarlı ve merhametli insanın bir arada bulunduğunu bilmiyordum. Bunu bilmek iyi geldi. Bu konuyu favorilerime kaydediyorum. İnsanlardan ümidimi kestiğimde açar, okurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erolustun -- 6 Aralık 2016; 0:44:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçine izolasyon köpüklerinden koyabiliriz, çok güzel ısıtıyor
  • Bir tane de ben aldım, sanırım bir taneden fazla alınamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemsiz

Bir tane de ben aldım, sanırım bir taneden fazla alınamıyor.

Ayrı sipariş halinde arka arkaya 2 tane aldım.

9.80 TL çekti her siparişde.

Kedicikler herşeyi hakkediyor.

Keşke kızım alerjik astım olmasa evde kedi beslesem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apartmanda kedi vardı, konudan haberdar olduğum iyi oldu. Teşekkürler.
  • hocam sürgülü olsa kedi nasıl çıkacak kapak kapalıyken :D
  • Bizim kediler başka el yapımı evde durmuyorlarmış. Bunda da durmazlar muhtemelen. Kedileri nasıl alıştırmak lazım bu evlere?

• Hocam saolun güzel konu. Adore ismini ilk kez duydum ama unutmam bundan sonra.. Lakin alamam bunu çünkü bulunduğum yerde bırakın kedi evini dışarı koyduğum mamaya bile laf eden komşularımız var. Dışarıda mamayı görünce adamlar sanki analarını s....m gibi triplere giriyolar.
  • Hayvana acimayan insana hic acimaz

Boyle firsati farkli degerlendirenler kulubede yaşasın

• Bende aldım iki tane tüylü dostlarımız ısınsın. Havalar feci soğudu tam zamanıydı. Umarım insan müsvedeleri evleri ellemez.
  • Tam da kedi sahiplenmeyi düşünürken çok iyi oldu.
  • Aldım bir adet. Cok sevdiğim sokakta besledigim kendime araba carpmasa ona armağan edicektim. Artik 3 yavru kedi ve annesine armagan ederim. Uygun bir köşe bulabilirsem.

• Sokağımızda yaşayan yavru kedi, evet seni düşünerek aldım. Güle güle kullan

• quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

Geçen sene aldım, bi güzel naylonla kapladım, kedilerin durduğu kuytu yere koydum ve ertesi gün yoktu. Lanet olsun böyle millete el kadar kedinin kuru tahtasına bile göz dikenlerin gözü çıksın.

hocam bizim apartmanın girisinde demir paspas vardı onu çalmışlar ya. ben bi keresinde yoldaki kanalizayon ızgarasını söküp taşımaya çalışan bi velet gördüm gücü de yetmiyordu taşıyamıyordu. çok acaip ya gerçekten
  • Konuyla alakasız ama bu ürünün de fiyatı iyiymiş. Almak isteyenler değerlendirebilir.

https://www.adoremobilya.com/cok-amacli-servis-sehpasi-lake-beyaz
  • Kargo kaç tl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Buralarda öyle tipler var ki karton toplayacağız diye tüm çöpleri yırtıp etrafa saçıp gidiyorlar. Bunu koysam en fazla 1 haftada içindeki kediyle birlikte götürürler.

• Kedileri sevmeme(sevmem ama beslerim sokakta.zarar asla vermem)rağmen bir tane aldim ve sosyal medyada paylaştım.1 paket sigara parasi ne olacak imkani olan mutlaka bir tane almali...
  • Ailemin kaldığı yerde istanbulda Garaj girişindeki ızgaraları aldılar sitenin arabalar giremedi garaja neyse yarın hallederiz dediler o gece bütün araçlar soyuldu. Bina inşaatları tamamlanmadan daha merdiven korkulukları su saati çalındı. Kansız çok hocam bunu koysalar bunu da çalarlar. Ben antalyada düzgün bi semtte oturuyorum çok şükür kimse karışma etmez 2 adet aldım sanmıyorum çalınacağını anca sokaktan başkaları geçerse..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.