Şimdi Ara

Adonis Kası Ne İşe Yarar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
4.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar soru açık ne işe yarar bu adonis kası,işlevi nedir ALLAH boşuna vermemiş dimi bunu bize.Cevaplarınızı Bekliyorum

• Vücutta işe yaramayan kas var mı acaba
  • güzel kız çekmek için evrilmiştir
  • sadece şekil başka hiç bir işe yaramaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıklardımda ban yiyebilirim.. Anladın sen ?
  • Bak benim adonisim var demeye yarar.
  • gızlar seviyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:: Death ::.

Açıklardımda ban yiyebilirim.. Anladın sen ?

Anladım Gibi :D
  • Adonis kasini yapmak için hangi hareketi uyguluyorsan adonis kasin geliştiğinde o hareketi daha kolay yapmani sağlar

• quote:

Orijinalden alıntı: RAkara

Adonis kasini yapmak için hangi hareketi uyguluyorsan adonis kasin geliştiğinde o hareketi daha kolay yapmani sağlar

Bu mantıklı :D teşekkürler
  • Kızları çekmede onun üstüne yoktur. En büyük işlevi hatunları yatağa atmadaki en büyük yardımcılardan biri olmasıdır

• Böyle bir kas yok esasında. M. rectus abdominis'in en alt kısmı belirginse buna adonis diyorlar. Anatomik değil de mitolojik diyebiliriz Eski yunanların şey tanrısı işte. Millet yapacak iş bulamayınca böyle şeylere yöneliyor. Yok benim six packim var, benim adonisim var. Kezbanların "motor" dediğimiz kolu ise twitter bio'larına "adonis <3" yazıp, "adonisi olan erkek *random sayı* öndedir" diye twit atıp alttan alttan karşı cinsine gel çiftleşelim demektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raif efendi

Kızları çekmede onun üstüne yoktur. En büyük işlevi hatunları yatağa atmadaki en büyük yardımcılardan biri olmasıdır

En sevdiğim cevap bu oldu teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çaylanan Adam

Böyle bir kas yok esasında. M. rectus abdominis'in en alt kısmı belirginse buna adonis diyorlar. Anatomik değil de mitolojik diyebiliriz Eski yunanların şey tanrısı işte. Millet yapacak iş bulamayınca böyle şeylere yöneliyor. Yok benim six packim var, benim adonisim var. Kezbanların "motor" dediğimiz kolu ise twitter bio'larına "adonis <3" yazıp, "adonisi olan erkek *random sayı* öndedir" diye twit atıp alttan alttan karşı cinsine gel çiftleşelim demektedir.

quote:

Orijinalden alıntı: Çaylanan Adam

Böyle bir kas yok esasında. M. rectus abdominis'in en alt kısmı belirginse buna adonis diyorlar. Anatomik değil de mitolojik diyebiliriz Eski yunanların şey tanrısı işte. Millet yapacak iş bulamayınca böyle şeylere yöneliyor. Yok benim six packim var, benim adonisim var. Kezbanların "motor" dediğimiz kolu ise twitter bio'larına "adonis <3" yazıp, "adonisi olan erkek *random sayı* öndedir" diye twit atıp alttan alttan karşı cinsine gel çiftleşelim demektedir.

Bu Arkadaşın Verdiği Bilgiyi Hiç Biryerde Bulamazsınız İyi Okuyon Beyler

• İyidir iyi, yol gösterir ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperenince43

quote:

Orijinalden alıntı: raif efendi

Kızları çekmede onun üstüne yoktur. En büyük işlevi hatunları yatağa atmadaki en büyük yardımcılardan biri olmasıdır

En sevdiğim cevap bu oldu teşekkürler

Tecrübeliyim bu konuda ondan (qapaq)

• scaryscreen kullanıcısına yanıt
    güzel kız çekmek adonis kası sonrasında pc kası
  • yaparken partnerinin o kısmı yalaması yada eliyle okşaması

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.