Şimdi Ara

Adolf Hitler Nasıl Öldü ?!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
9
Favori
58.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu resim sahte

sovyet askerlerinin berlinde savaşın bittiği günlerde çektiği belgesel filmden alınma bir sahneden
    kesilip küçültülmüş. asıl sahnede bir sovyet astsubayı bir bahçede yatan bu adamı gösterip

bu ona benziyor ama o değil diyordu. bu belgesel tv de bile oynadı ve ben
    bu sahneyi gördüm. ama hala bu sahte resmi hitler diye yutturanlar çıkıyor.

hitler öldükten hemen sonra yakıldı ve ölü olarak yakılmadan önceki resmi yok.
    sovyet doktorların otopsi yaptığı sırada çekilmiş görüntüleri var ama kapkara bir yığıntı halinde
    yani tanınır durumda değil o sırada.

• salla gitsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jeune Ottoman

quote:

Orjinalden alıntı: FearFroMe

quote:

Orjinalden alıntı: Jeune Ottoman

Neo-Naziler gerçek nazi değildir , eski NSDAP üyeleri bile bunu söylemektedir..

Nazileri şimdiki vahşilerle karıştırmayın...

"Tarihi kazananlar yazar..." Hitler siyonist medyası tarafından canavar gibi gösterilse de araştırıldığında ne kadar iyi bir devlet adamı olduğunu göreceksiniz. Her insanın hataları mevcuttur.

Saygılar.

Hata mı?
    Hitlerin yaptığı hata değil insanlık ayıbı..
    Nazileri şimdiki vahşilerle karıştırma demişsin ama milyonları katleden ben değilim..

Milyonları katletmekte ne kadar haklı olduğunu 1.dünya savaşıdnan çıkan almanya'da işlerin nasıl döndüğünü ve tevrat'ı okuduğun zaman anlayacaksın...

Almanya'da bir ekmek almak için 60000 mark verilirken , kadınların ekmek için zengin yahudilerin fahişesi haline gelmesinden , Alman halkının kendi ülkelerinde kitaplarında o insanları köle gibi kullanmayı sevap gören bir topluma köle olmalarını gören Hitler'in o insanları öldürmemesine şaşmamak lazım.....

ancak bu kadar yalın anlatılabilir helal olsun. hitler bir insnalık düşmanı idi fakat onun bu utanç verici tarafı tüm gerçeği yansıtmamakta. bu dediğimi de hayranlıkla karıştıran dangalaklara zaten sözüm yok.

• quote:

Orjinalden alıntı: isisis

Savaş Bitime yakın olunca ve kaybedince sığınaga kaçıyor amerikan ve rus askerlerinden kaçmak için
    orda karısını ve çocuklarını siyanürle öldürdükten sonra kendi kafasına sıktı

Hitlerin Alman kafa yapısında istedikleri 180 boy sarı saçlı mavi gözlü iri yapılı erkek ve kadınlardı
    ama kendisi 170 boyunda siyah saçlı kahve rengi gözlü bir hollandalıydı :))

hitler son bir kaç gününe kadar evlenmemiştir o halde çocuğu yoktur, ölen çocuklar Joseph Goebbels'indir, hitler hollanda asıllı değil alman asıllı avusturyalıdır. Cesedi yakıldıktan sonra rusların eline geçmiş sığınağına 2 ay boyunca kimseyi sokmamışlardır daha sonra yakılmış cesedi tahta kutuya koyarak doğu almanya da rusların bildiği bir yere gömülmüş aradan 7 yıl geçtikten sonra çürümüş cesedinden bir kaç parça aldıktan (kafatası ve çene numunesi) sonra bir nehre atılmıştır.

konu da o kadar çok yanlış bilgi var ki hangisini düzelteceğimi şaşırdım.

• quote:

Orjinalden alıntı: Caglar.1903

O Şahıs! ın yazdığı cümleye verilebilcek en iyi cevap budur diye düşünüyorum

Ben Türkçü geldim Türkçü giderim.Neden mi dersin Benim şanlı bir milletim var hitlerin yada lenin in ne halt ettiği beni ilgilendirmez ki ? Ama adamın düşünceleri hakkındaki yorumlarımızı yaparken burda bitanesi gelip GEBERSİN FAŞİST yazıyor . Buna en iyi verilcek yanıt budur

sen Türkçü değilsin, Türkçüler Osmanlıdan nefret ederler.

• meşhurların son anları kitabında intar ettiği yazıor
  • Ne yararı olduki Yürek olsaydıda Kafasına sıkmasaydı .
  • quote:

Orjinalden alıntı: bedo20

quote:

Orjinalden alıntı: Come_ClaRity93

keşke daha çok yaşasaydı da daha çok yahudi silinseydi dünyadan
    ayrıca adolf hitler Atatürkün yaptığı her işi örnek almış hatta kendisine hediye olarak zırhlı bir araç göndermiştir

cevap budur teşekkürler

adamımsınız,bu arada hitleri babamdan cok sewerim,führerim ölmeseydide keşke tüm yahudileri kesseydi,yahdiler islam dini tarafındanda lanetlenmiş bi dindir zaten,suan ülkemizde 10.000 yahudi war,ve bunların 8.000 i devletin en önemli noktalarında yer alıyo,sizin o biyoloji dersinizde öretmeye calıstıkları dawrin teorisinin kaldıralamamasının sebeplerini biraz araştırın,başımızdakiler hepsi mason,kitaplarında yazıo dünya yahudilerin die,bu insanlardan ne hayır gelir,1 yasında bebek yahudi suan önüdme olsun ellerimle gözlerinin cıkarır sonra lime lime keserim,hiç bi yahudi masum deildir,naziler ırkcı bile deildir,hitler sadece her ırkın kendine ait bi ülkesi olsun istemiş,türkiyede kürtler war ve cıkan sorunları görüosunuz ya sürcen ya katletcen

• quote:

gerçekten milliyetçi bir adam.savaşı kaybettiğini ve rusların geldiğini anlayınca kafasına sıkıp hayatına son vermiş.demek ki gururlu bir lidermiş helal olsun.hayatta örnek aldığım ender kişilerden birisidir kendisi

• quote:

Orjinalden alıntı: eti

quote:

gerçekten milliyetçi bir adam.savaşı kaybettiğini ve rusların geldiğini anlayınca kafasına sıkıp hayatına son vermiş.demek ki gururlu bir lidermiş helal olsun.hayatta örnek aldığım ender kişilerden birisidir kendisi

örnek aldığın adam kendinden başka ırkların yaşam hakkını engellemeye çalışıyor bu iyi birşeymi sence?

Adam Hitleri örnek alıomuş
  • Hitler'i zerre kadar sevmem.Güç uğruna en yakın arkadaşlarını öldürten, işler zora girdiğinde komutanlarını ipe dizen şerefsizi tekiydi.Her yenildiğinde suçu orduya atmasını biliyordu.Ordu kendisini defalarca uyarmasına rağmen gitti İngiltere orda dururken Sovyetlere savaş açtı.Gösteriş olsun diye Stalingrad'da 300 bin Alman askerinin ölümüne sebep oldu.50 bin askeri kurtardı diye en iyi generalini görevden aldı.

Bırakın efendim Hitler dehaymış şuymuş buymuş.Ne dehası.1 Dünya savaşındaki aptal bir onbaşı koca bir orduyu nasıl yönetecek.Sonucunu herkes gördü zaten.
  • Hitler ölmeden önce "Şu anda elime geçen tekşey Avrupayı zehirli kandan(yahudilerden) temizledim" demiştir.(Der Untergang)

Evet konuda çok yanlış var..Çoğu kimse ne oldugunu bilmiyor.Biri Hollandalı diyor,biri çocugu var diyor vs.

Hitler intihar etmeden önce Eva Braunla nikah kıyar.Ve odalarına çekilir ağzına bir kapsül alır(arsenik olabilir) onu dişleriyle kırar ve hemen ateş eder kafasına.Ondan sonra Eva da intihar eder.Ve apartopar Führerbunker'ın dışına çıkartılarak benzinle yakılırlar.7 mayısta savaş biter lakin hatırladğıma göre Hitler 30 nisanda rahmetli olur.Yani yakılması için 7gün vardır.Bence 1 hafta süre gayet makuldur yakılması için.Hele benzinle yakıldılar siz düşünün.

Evet Yahudileri öldürmüştür.Zaten Almanya Yahudileri kullanarak iş gücünü arttırdı.Dikkat ederseniz toplama kampı değil de çalışma kampı olarak geçer.Zaten Auschwitz de "Çalışmak özgür yapar" diye bir cümle yazar.Ölenler çalışma kamplarında yorgunluktan ve açlıktan ölmüştür.Lakin Almanlar Yahudileri diri diri yakmamışlardır.Cesetlerini yakmışlardır.Zaten toplu infaz daha ekonomikti bunun içinde Zyklon B kullanılmıştır.Evet belki o zamanın bu olaylar normaldi.Şimdi moderniz diye geçiniyoruz ama alttan alta yine böyle şeyler oluyor.

Şimdide savaş hakkında konuşayım:

Almanya savaşı 1 Eylül 1939da Danzig ültimatonundan sonra başlattı.Çünkü Danzig Könningsberg ile Anavatını ayıran bir koridordu.Nasıl Avusturya ve Çek Cum. Alman toprağı için birleştirdiyse(Misakı Milli diye düşünün) Danzig de Önemli bir yerdi.Polonya eğer Danzigi verseydi gayet barışçıl ortam veya daha ileriki vakitlere savaş sarkabilirdi.Aslında burda Rusyada Polonya topraklarına saldırdı.Halbuki Polonya İngiltere ve Fransanın garantisindeydi.Benim fikrim zaten başından beri İngiltere-Fransa-Amerika-Rusya'nın Almanyayı sav dışı etmek istemesidir.Bu savaşta buna vesile olmuştur.1940 de Almanlar Fransa'nın eline verdiler ve planları suya düştü.Sırada Büyük Britanya vardı Almanya 1941 de tam Britanyayı işgal edicekti ki Hitler nasıl olduysa Rusya'ya saldırdı.Ama Rusya'ya niye saldırdı?Çünkü Ruslar Alman-Rus ateşkes anlaşmasını bozmuşturlar ve Hitlerde işkillenmiştir.Sanıldığı gibi Almanlar bozmamıştır anlaşmayı.Bu devrede zaten İngilterenin adadan zor çıkacağını anlamıştır Almanlar ve Rusya'ya ilerlemiştir.İlk aylar cephelerde Rusların eline verildiysede 1943den sonra Almanya gerilemeye başlamıştır.(Bu arada 1941 sonlarında Abd savaşa katılmıştır) ABD'nin savaşa girmeyi zaten vardı.Bunu anlayan Japonlar harbici bi baskınla ABD nin eline vermiştir.1942 de Afrika çıkarması falan filan yapmışlardır.Afrika alındıktan sonra,İtalya ilhak edilmiştir ve almanlar Rimini hattını kurmuşlardır ki bence savaşın en başarılı hattıdır.Almanlar 1944de Normandiya ile birlikte 3 geniş cephede savaşmışlardır.Amerika insan bakımından yetersizdi Ruslar ise tam tersiydi.Herkesin tek amacı vardı o da Berlin.İlk giren Berline ruslar ordu.Ama bende bu esnada bir kurnazlık oldugunu düşünüyorum(Yalta ve Potsdam Konferansları) bu konferanslarda Almanya bölünmüş herkesin nereyi işgal ediceği kararlaştırılmıştır.

Not:Yahudi olayları soykırım olamaz nedeni ise çok basit yahudiler insan ırkına dahil değildir(Karışsın piyasa)

•  Adolf Hitler Nasıl Öldü ?!!
  • Karısıyla birlikte zehir içtikden sonra önce karısının sonra kendi kafasına sıktı
  • Hitler i hic sevmem ama bir sözü var onu hep takdir ederim

"Ileride yahudilerin hepsini yakmadigim icin beni kinayacaksiziniz"

gercekten bugun ben hitleri kinayan birisiyim israil yüzünden
  • quote:

Orjinalden alıntı: KraL71

israil in günümüzde ortadoğuda yaptıklarını gözününde bulundurun ve Adolf Hitler'in şu sözünü bi değerlendirin "ileride öldürmediğim her yahudi için bana küfür edeceksiniz"..eğer bu söze saçma derseniz asıl katliamcı ve psikopat siz olursunuz,bu söz aynı zamanda onun ilerigörüşlü biri olduğunun da kanıtıdır.

"ileride öldürmediğim her yahudi için bana küfür edeceksiniz"..Irkçılığa karşıyım fakat yahudilerin olmadığı bir Dünya,daha temiz bir Dünya olurdu
  • yakmışlardı en son
  • quote:

Orjinalden alıntı: To die

kendisinin dünyada sadece oksijen tüketmekten başka bir işe yaramadığını anladı ve kafasına sıkıp kendi beynini dağıttı(orada bir beyin olup olmadığı tartışılır)

quote:

Orjinalden alıntı: dodocan

hem karısının kafasına sıkıyordu hemde kendisininkine ondan sonra izlediğim belgeselde ruslar buluyorlardı ve diğer devletlerden saklıyorlardı

o başka hocam 2. dünya savaşıyla ilgilenenler kulübünde var o adam

kızlarını ve karısını zehirleyip öldürüyor kendi kafasında sıkıp askerlere yaktırıyor

Evet beyni olmadığı için bütün dünyaya Nam saldı.. o kadar beyinsizki o rütbelere kadar geldi.. ve hatta o kadar beyinsizki bütün düşmanlarına korku saldı.... Yani gerçekdende beyinsizmiş yahu

• quote:

Orjinalden alıntı: FearFroMe

Böyle iğrençlik olmaz ya..
    Milyonlarca insanı katleden,saf ırk davasıyla ortaya çıkıp yaşlıları ve özürlüleri öldüren insanı bu platform içinde hala savunanlar var...
    Burda dinci kesilen birkaç arkadaşta bu şahsiyeti savunuyor..
    Soruyorum nerde insanlara hoşgörü..
    Dinde bile ırkcılık yoktur ama gel görki bazı şahıslar bize din bilgisi veriyor ama burdada insan kasabını bize savunuyor..

Kendi Milletinin çıkarlarını 1 .planda tutmak, ona uzanan tehlikelerden onu korumak ne zamandan beri insan kasaplığı oldu?? Adolf Hitler Tarihin en büyük Liderlerinden birisidir.. Kalbiyle değil mantığıyla hareket etmiştir. Hiç bir zaaf' a yer vermemiştir... Başarısız olmayı, yenilgiyi asla kabul etmemiştir... Sizin Sovyetlere savaş açtı delinin teki dediğiniz o adam şuanda Türkiyenin başında olsaydı 21. yüzyılda bile dünya haritasını yeniden çizerdik

• ben yüzüne osturdum ondan geberdi
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.