Şimdi Ara

Adolf Hitler Nasıl Öldü ?!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
9
Favori
58.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: KraL71

israil in günümüzde ortadoğuda yaptıklarını gözününde bulundurun ve Adolf Hitler'in şu sözünü bi değerlendirin "ileride öldürmediğim her yahudi için bana küfür edeceksiniz"..eğer bu söze saçma derseniz asıl katliamcı ve psikopat siz olursunuz,bu söz aynı zamanda onun ilerigörüşlü biri olduğunun da kanıtıdır.

Sonuna kadar haklıymış sözünde
  • quote:

israil in günümüzde ortadoğuda yaptıklarını gözününde bulundurun ve Adolf Hitler'in şu sözünü bi değerlendirin "ileride öldürmediğim her yahudi için bana küfür edeceksiniz"..eğer bu söze saçma derseniz asıl katliamcı ve psikopat siz olursunuz,bu söz aynı zamanda onun ilerigörüşlü biri olduğunun da kanıtıdır.

bu adam sırf yahudiyimi öldürdü. özürlü sakat insanları öldürdü insanlık bumudur peki.ukraynalıları ,polonyalıları kim katletti .
  • quote:

Orjinalden alıntı: Caglar.1903

quote:

Arkadaşım savaşları devletler açar halklar değil..
    Filistine yapılan zulümlere karşı olan 1 yahudi bile varsa onun hakkını ödeyemezsiniz..
    Belirli gruplar var Filistin savaşına karşı çıkan e tabiki bunlar bastırılıyor,kendi ordulaı tarafından bile tartaklanıyor

Buarada yahudilerin çok iyi bir özelliği var çok çalışkanlar şuan bile Amerikanın önde gelen liderleride sanırım yahudiymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isbara ALP -- 3 Eylül 2008; 1:28:34 >

• quote:

quote:

O Hitler de yahudi uşağı olmayasın

• quote:

O kadar ileri görüşlü olsaydı KızılOrdu onları alt etmezdi .!
  • quote:

Orjinalden alıntı: FearFroMe
    Peki savaşlar sivillerle mi yapılır?
    Düzenli orduyla mı?
    Çoluk çocuk kadın erkek ayrımı yapılmadan katliam neyin nesi?
    Bakın ben size yahudi pazarlığı yapmıyorum,milyonları katletmenin insanlık suçu olduğunu söylüyorum..
    Osmanlı Devleti Ermeniler onları arkalarından vurduğu halde onları katletmemiş sadece sürdürmüştür..
    Yahudileride geçtim yaşlı ve özürlüleri,güçsüz düşmüşleri öldürmek bir ayıp değil midir?
    Dürüstçe tartışalım bu konuyu

Yahudiler dünyayı orduyla yönetmez. Onların yüzyıllardır işleri "para"dır...

İspanya'dan kovuldular... Bu insanların ordusu mu vardı? İngiltere ile Fransa arasındaki ünlü 100 yıl savaşını onlar çıkardı? 2 tarafa da faizli borç verip ortalığı kızıştırıp biri kazananndan faiziyle para almak kaybedeninde vergilerine el koymak gibi şeylleri kim yaptı 1700 lü yıllarda? Osmanlıya geldiler Abdülhamit'e filistin topraklarınızı bize satın bütün bankalarımıza olan borçlarınızı sileim tarzı ahlaksız teklfite bulundular. Atatürk Mason localarının çirkin lafları karşısında ülkeden onları kovdu adeta?

Bu insanlar doğuştan itibaren bir amaca hizmet ederler ; Tevratsal amaçlar. Bu amaçlar bizim kanımızın onlara cenneti aralayacağını ayzar. Bu amaçlarda Nilden Fırat'a sözü geçer. Bu amaçlarda bizi köle etmek yazar.

Adamlar amaçlarını gerçekleştiriyorlar. Gerçekten onların kölesi değilmiyiz? En basitinden onların işlemcisini kullanyıoruz (intel) , onların bankasını kullanıyoruz (HSBC) bunlar en basitinden saymakla bitmez daha bu......

quote:

Orjinalden alıntı: eti

quote:

bu adam sırf yahudiyimi öldürdü. özürlü sakat insanları öldürdü insanlık bumudur peki.ukraynalıları ,polonyalıları kim katletti .

Ukraynalı Polonyalı "yahudiler" öldürülmüştür. Diğer halka bozgunculuk edilmediği sürece dokunulmamıştır. 4 yıl boyunca pariste fransız halkı gayet mutlu mesut yaşamıştır alman toprağı iken...

Arkadaşlar sakat özürlü olayının siyonist yalanı olduğunu biliyoruz. Propaganda bakanı J.Goebbels çocukken geçirdiği hastalıktan dolayı fiziksel özürlü , Hitler de Miyoptu.Bunları geçin kısacası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exit to DOS -- 3 Eylül 2008; 1:30:06 >

• quote:

quote:

quote:

Filistine yapılan zulümlere karşı olan 1 yahudi bile varsa onun hakkını ödeyemezsiniz..

Aynı şey almanlar içinde geçerli değil mi ? Biraz önce tüm almanları bizi istemiyorlar bizim evlerimizi kundaklıyorlar gibi gösteren de sz değilmiydiniz ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aynı şey almanlar içinde geçerli değil mi ? Biraz önce tüm almanları bizi istemiyorlar bizim evlerimizi kundaklıyorlar gibi gösteren de sz değilmiydiniz ?

Neo-Nazilerden bahsettim bilmem farkında mısınız? ;)

• amerika savaşa girmese emin ol ne kızıl ne ordu kalırdı zaten,ama amerikalılarda ilerigörüşlü bir millet ve avrupada Rusya'dan bile daha güçlü bir süper devlet olmamasını istedikleri için savaşa girdiler..

ayrıca burada savaşta siviller öldürülmez onları kim öldürdü falan demişte,bana hiçkimse savaşta sadece askeri hedefleri vuran bir devlet gösteremez modern savaşlar içerisinde,osmanlı zamanı falan getirmeyin önüme emin olun yarın birgün savaş çıksa bizim ülkemizde diğer ülkelerin sivil hedeflerini vuracaktır,adı üzerinde savaş bu kimsenin gözünün yaşına bakılmaz.
  • quote:

quote:

Ukraynalı Polonyalı "yahudiler" öldürülmüştür. Diğer halka bozgunculuk edilmediği sürece dokunulmamıştır. 4 yıl boyunca pariste fransız halkı gayet mutlu mesut yaşamıştır alman toprağı iken...

Arkadaşlar sakat özürlü olayının siyonist yalanı olduğunu biliyoruz. Propaganda bakanı J.Goebbels çocukken geçirdiği hastalıktan dolayı fiziksel özürlü , Hitler de Miyoptu.Bunları geçin kısacası.

• bende size bi adamı anlatıyım polpot duyan vardır belki aranızda şu meşhur ölüm tarlalarının yapımcısı adam kamboşyada yasıo kamboşya halkının çekik gözlü olmadını düşünüyo ve ülkede ne kadar çekik gözlü var 1 hafta içinde boş tarlalara götürüp öldürtüyo ama işin garip tarafı ne biliomusunuz arkadaslar polpot kendiside çekik gözlü.

ve son bişey ölüsünden o kadar korkuolarmış ki mezarının basında duran askerler yanında konuşmaya korkuolarmış
  • Sayın
    Jeune Ottoman
    Adolf Hitlerin saf ırk projesini yani inkar ediyorsunuz?
  • Bilderberg, CFR, Trilateral, İllimunati, SBS,...
  • saf ALman ırkını oLuşturmaya çaLışan ama aynı zamanda saf aLman oLmayan bir herifin sonu intiharLa bitti. Çöküş fiLmindede beLirtmişLer ama ne kadar doğru biLemeyiz tabi
  • Hitler bence birçok açıdan örnek alınacak bir liderdir.1. dünya savaşından yenilgiyle çıkmış bir ülkenin 21 yılda tekrar dünyaya savaş açması büyük başarı.Yaptıkları insanlık ayıbı diyorsunuz ama büyük devletlerin başına geçen herkes ülke çıkarları için birçok katliam yapmıştır.Zaten dünyada büyük olmak için sömürcen,işgal edicen güçlü olduğun için kimse ses çıkarmayacak batı devletlerinin hepsi bunu yapmıştır.Hepsinin tarihi kirli olaylarla doludur 2. dünya savaşının tek kötü adamı hitler değildir.Churcill pislik bir adamdır alamanyayla baş edemeyeceğini anlayıp hilelerle amerikayı savaşa sokmuştur.Hitlerin yaptığı söylenen soykırımın son derece abartıldığını düşünüyorum.Yahudilerin kendilerini masum,ezilen,katledilen bir halk gibi gösterdiklerini çekilen filimlerden görüyoruz.Yahudi soykırımı denince akan sular durur tartışılması bile yasaktır.Ama yunanistanda öldürülen onbinlerce türkten kimsenin haberi yoktur olsa bile duymazlıktan gelirler.

• quote:

Orjinalden alıntı: FiLDi$i

saf ALman ırkını oLuşturmaya çaLışan ama aynı zamanda saf aLman oLmayan bir herifin sonu intiharLa bitti. Çöküş fiLmindede beLirtmişLer ama ne kadar doğru biLemeyiz tabi

Aynen böyle işte ;)
    İşin garibi Hitler Almanyada pek sevilmez ama bu dediğimide doğma büyüme Almanyada yaşayan anne tarafındaki akrabalarıma dayanarak söylüyorum :)Yanlışta olabilir affola
    Sahura kadar burda bu konu gitçek sanırım

Calpi84
    Biz borçluda olsak en doğrusunu yapıyoruz kardeş..
    Osmanlıdan bu yana hiç hoşgörümüzü aybetmedik kaybetmeyiz inş.
    Biz zaten öyle yapsak diğer devletler şuan başımıza çıkardı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isbara ALP -- 3 Eylül 2008; 1:38:37 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Jeune Ottoman

quote:

quote:

fransızlar mutlu mesut yaşadı diyorsun . fransayı ikiye böldü adam vichy fransa ve alman toprağı diye vichynin başına birinci dünya savaşı fransız kahramanı bunak petaini getirdi. adamlar fransız özgürlük ordusu kurdu. ayrıca heralde lyon kasabı barbie klaus hakkında bilgin yok sadece yahudiler diyorsun ama pek bir bilgin yok bu konuda malesef.

• hitler ile ilgili bir belgesel izlemiştim.

ölmeden önce yeniden mi evleniyordu, karısı hamile mi kalıyordu ne. anlatan adam öleceğini bilen kişi bunları yapmaz falan demişti. dublörünü öldü gösterip başka bir ülkeye kaçmış olabilirmiş. forumda da bir aralar saddamın hitlerin oğlu olduğuyla ilgili birsürü konu vardı. saddamın alman ajanlar tarafından korunması vs.
  • quote:

Sayın
    Jeune Ottoman
    Adolf Hitlerin saf ırk projesini yani inkar ediyorsunuz?

Evet inkar ediyorum. Saf ırk projesi yalanlığı kanıtlanmış birşeydir.

Almanya'nın 2.Dünysa Savaşında müttefikleri olmakla beraber eziyyetten kurtarılan dost milletleri bile vardır..

Romanya , Macaristan , Slovakya , İtalya müttefik olmakla beraber Hırvatlar , Arnavutlar , Boşnaklar elele savaşmıştır Almanlarla... Rus topraklarındaki Ukraynalılar ve Türkmenler Alman ordusunu çiçeklerle karşılamış , gene birlikte savaşmıştır. Türkmen SS Divisionu bile vardır...

Sonra da ünlü lider Stalin 300.000 Kırım Türkünü Almanlara yardım ettiklerinden dolayı sibiryaya sürmüştür.

Saf ırk projesi oolan bir ülke asla bu milletlere el uzatmaz hatta hatta "arnavutları ve boşnakları kurtaracaz" diye tarihinde iki kere bombalanmış olan Belgradı ilk bombalayan olmazdı 1941 de.....

quote:

fransızlar mutlu mesut yaşadı diyorsun . fransayı ikiye böldü adam vichy fransa ve alman toprağı diye vichynin başına birinci dünya savaşı fransız kahramanı bunak petaini getirdi. adamlar fransız özgürlük ordusu kurdu. ayrıca heralde lyon kasabı barbie klaus hakkında bilgin yok sadece yahudiler diyorsun ama pek bir bilgin yok bu konuda malesef.

Söylediklerin iyi güzelde Paris Vichy'de değil Almanya kısmındaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exit to DOS -- 3 Eylül 2008; 1:38:55 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Calpi84

Hitler bence birçok açıdan örnek alınacak bir liderdir.1. dünya savaşından yenilgiyle çıkmış bir ülkenin 21 yılda tekrar dünyaya savaş açması büyük başarı.Yaptıkları insanlık ayıbı diyorsunuz ama büyük devletlerin başına geçen herkes ülke çıkarları için birçok katliam yapmıştır.Zaten dünyada büyük olmak için sömürcen,işgal edicen güçlü olduğun için kimse ses çıkarmayacak batı devletlerinin hepsi bunu yapmıştır.Hepsinin tarihi kirli olaylarla doludur 2. dünya savaşının tek kötü adamı hitler değildir.Churcill pislik bir adamdır alamanyayla baş edemeyeceğini anlayıp hilelerle amerikayı savaşa sokmuştur.Hitlerin yaptığı söylenen soykırımın son derece abartıldığını düşünüyorum.Yahudilerin kendilerini masum,ezilen,katledilen bir halk gibi gösterdiklerini çekilen filimlerden görüyoruz.Yahudi soykırımı denince akan sular durur tartışılması bile yasaktır.Ama yunanistanda öldürülen onbinlerce türkten kimsenin haberi yoktur olsa bile duymazlıktan gelirler.

Türklerin kanı nedir hoca ? Ama geberse bitane ermeni iti dökülürler sokaklara .. Boşver tartışmaya değmez

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.