Şimdi Ara

Adobe Illustrator yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar adobe illustratorde cüzdan tasarlayıp pleksi kestiricem fakat delik hizalamayı bir türlü yapamıyorum.

Resimde cüzdan ceplerinde siyah ile işaretlediğim yerler iki tarafta hizada ve derinin kenarına delik açılmıyor. Fakat cüzdanın çevresini dikeceğim delikler hizalı değil ve derinin bitiş yerine denk geliyor bunu düzeltemiyorum. Kolay yöntemi olduğunu düşünüyorum bulamadım kurcalamaktan sıkıldım.Umarım anlatabilmişimdir. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Adobe Illustrator yardım

• Tam anlayamadım o kesişim alanlarında kalan dairelerden mi kurtulmak istiyorsunuz? Grup halinde ise çift tıklayıp isolation moda geçip oradan şeklin yapısına göre beyaz ya da siyah okla dilediğin halkaları seçip silebilirsin. Ama o delikler pathfinder yöntemi ile açıldı ise zor olabilir, onu ben de bilmiyorum ama onun da yöntemi olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kultablasi -- 17 Şubat 2022; 14:9:51 >
  • Sağ sol delikler denk gelmiyor diyorsanız bir tarafı yapıp diğer tarafa simetriğini aktarsanız Adobe Illustrator yardım 

• Gördüğümüz resim tam ortadan sağa sola katlanmayacak mı ?

Yanlardaki okları anladım ama ortadaki ok niye var çünkü oranın karşılığı yok zaten, öyle değil mi ?

Arkadaşın dediği gibi simetri aracını kullanın öyle bir araç yok ise,

önce bir kenarı yapıp kopyalayın ve genişliğini -100, yüksekliğini de 100 olarak boyutlandırıp yerine taşıyın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.