Şimdi Ara

Adminler.. Bu konu silinsin.. Tavsiye edilen bir mekanın adı darbeci şerefsizlerle anılıyor.. (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
957
Cevap
109
Favori
167.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karacabeyden geçerseniz soğan halindeki sac kavurmaciya uğramadan devam etmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yozgata yol düşmüşse, Şahin Tepesinde tandır yemeden yola devam edilmez.
  • Seyahat sırasında ızgara köfte yemeyi severim. Sakarya-Bilecik arasında gişelerden sonra 10. km'de İsmail'in yerinde dururum mutlaka. Köftemi yer, geçerim. Aşağıdaki resim oraya ait. BJK'li futbolcular bile orada mola vermişler.

Resimler alıntıdır.

Adminler.. Bu konu silinsin.. Tavsiye edilen bir mekanın adı darbeci şerefsizlerle anılıyor.. Adminler.. Bu konu silinsin.. Tavsiye edilen bir mekanın adı darbeci şerefsizlerle anılıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: hero4262321

Ankara - Samsun arası bende vereyim bir bilgi.
    Çorum'a bağlı Sungurlu ilçesinde Ulusoy Turizm'in tesislerinden (Shell)yakıt alabilirsiniz. Aldığın yakıt için belli bir bedava alışveriş için çek veriyorlar. Ben 150 TL'lik yakıta 4 TL gibi bir alışveriş çeki aldım. Bunu da hemen benzinliğin içinde olan kahvaltı salonunda kullanmıştım. Belki çok fazla bir meblağ değil bizim için ama gene de imkanım varken kullandım.
    Google Maps noktası

Bu arada Elmadağ'da Samsun'a giderken solda bir fırın var. Zaten fırının olduğu noktada trafik ışığı var. O fırından bir tane büyük ekmek almıştım. 4 TL verdim. Çay ikramdır yazıyordu. Ama bardaklar paraylaydı. Bende kendi aracımda hazırda duran karton bardakları getirip 4 bardak çay almıştım. Çayda sınır yok. Parayla bardak almak isterseniz 10 kuruş veriyorsunuz bardak başına. O zaman düşündüm de 4 TL'ye kocaman ekmek aldım 4 çay aldım yanında Çayları 1 TL'den saysam ekmek bedavaya geldi yani. Dönüşte de aynısını yaptım...

Edit: Son belirttiğim noktada da yanlışlık var ise onu düzelteceğim.

o zaman mavrallardanda leblebi alacan :) en temizi termede bi pide yiyecen samsuna girip çalıkuşunda bi döner yiyicen :)
    eskişehire giderken nasreddin hoca tesisleri var sivrihisarda orda durulabilir.
    mavi ocak tesislerinde durulabilir.

• balıkesir tarafında mutlaka susurlukta yasa tesislerinde durun, yasaya gelmeden susurluk myo yu ( şeker fabrikası mevki) geçince sağ tarafta metro tesisleri var orda mutlaka durunuz. en azından tertemiz bir yer digerleri gibi leş değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Friedrich Engels

balikesir yorsan tesisleri

ayran ve kasarli tostta 1 numara adamlar

babam sirf orda mola vermek icin yol uzatir

yasa tesisleri tost ayran
  • Bakanlık açıkladı.

Kolaylı Akar. Ve Din. Tes. Tic. Ltd. Şti. Dazkırı Şubesi Bozan Köyü Mevkii, Dazkırı / AFYONKARAHİSAR

Köfte Harcı (Dana eti) (Kanatlı eti ve kanatlı sakadatı tespiti ) Kolaylı Dinlenme Tesisi

Tava Köfte (Pişmiş, dana eti) (Kanatlı eti ve kanatlı sakadatı tespiti )
  • Akraba bakanlığı açıkladı.

Ankara-İstanbul arası bi akrabam otobüs yolculuğu sırasında mola yerinde inip self servis olan yerde yemek yemiş ve bitirmek üzereyken temizlik görevlisinin masada kalan yemekleri sıcakların arasına koyduklarını görünce bağırmaya başlamış ve apar topar şutlamışlar,olayın şokuyla dinlenme tesisinin ismini alamamış.

Demek istediğin.restoran tarzı yerlerde yemek yiyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: MCRB

2 hafta önce Altalya' ya gittik İstanbuldan. Sabah 7:30 gibi çıktık Afyonya öğle yemeği bişeyler yiyelim dedik. Cumhuriyet tesislerinde durduk. Durmaz olaydık. Kesinlikle tavsiye etmem. Çocuğum için İzmir köfte ve pilav istedik. Köftenin tadı bir garip, patates eklşimiş. İçerisi bir loş, köhne, saat 1 olmuş daha döner hazır değil vs vs vs hiç birşey yemeden çıktık. Yolun karşısında Varan tesisi var. Yemeğini bilmiyorum yemedik ama çocuk için bu sefer bari domates çorbası alalım dedik. Bir kase çorbaya 11 TL ödedik, onuda tavsiye etmiyorum bildiğin salçalı su içti çocuk. Varan ve Cumhuriyet kusura bakmasın ama bu mantaliteyle İkbali bırakın geçmeyi, 2-3 seneye kadar kepenk kapatırlar. Halbuki İstanbullu olarak Afyon denince aklıma bi İkbal geliyordu birde Cumhuriyet. Benim için çok büyük hayal kırıklığı

Ayrıca dönüş yolunda Bozüyük te Ömür tesislerinde köfte yedik. 1 kilo köfte 35 TL içinde 25 adet var. Altına yumuşak bir pide koyuyorlar üstünde ızgara köfte közlenmiş birkaç tane biber ve domates. Yanında az bile olsa yeşillik te koysalar fena olmazdı ama parasını son kuruşuna kadar hak ediyor. Tavsiye ederim. Aynı yere yakında Köfteci Yusuf ta açılacak sanırım, belki o zaman rekabetten dolayı fiyatta biraz eğilme olur. ama 35 lirayada değer. Eline sağlık Ömür.

afyondan geçen arkadaşlar özdilekte yemek yiyebilir. ya da ikbalin içinde çiçek ızgara var. ramiz var. şehir merkezine girenlere gamze döneri öneririm. çok uzakta değil.

• Bilecikte Genç Ömür Dinlenme tesislerinde durulur ızgara köfte yenir. Gayet güzel. Fakat köfte deyince İstanbul Merkezefendi Köftecisi bir numaradır. Keşke İstanbulda olsamda bu lezzetten daha çok istifade edebilsem. Akçaabat dahil birçok yerde ızgara köfte yedim, Merkezefendi Köftecisi bir numara..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gareysar -- 26 Mart 2014; 0:49:14 >
  • Up diyeyim böyle güzel bir konu üst sıralara çıksın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok faydalı, her seyehat öncesi bakılacak konu alsında,
    ama il il listelemek ve ilk sayfaya koymak lazım.
    böyle çok karışık oldu.
  • Ingrid I kullanıcısına yanıt
    Abartmıyorum, lezzet anlamında Türkiye'nin 7 harikası varsa, ilk üçünden biri burasıdır.
  • quote:

Çorum'a bağlı Sungurlu ilçesinde Ulusoy Turizm'in tesislerinden (Shell)yakıt alabilirsiniz. Aldığın yakıt için belli bir bedava alışveriş için çek veriyorlar. Ben 150 TL'lik yakıta 4 TL gibi bir alışveriş çeki aldım. Bunu da hemen benzinliğin içinde olan kahvaltı salonunda kullanmıştım. Belki çok fazla bir meblağ değil bizim için ama gene de imkanım varken kullandım.
    Google Maps noktası

Bu arada Elmadağ'da Samsun'a giderken solda bir fırın var. Zaten fırının olduğu noktada trafik ışığı var. O fırından bir tane büyük ekmek almıştım. 4 TL verdim. Çay ikramdır yazıyordu. Ama bardaklar paraylaydı. Bende kendi aracımda hazırda duran karton bardakları getirip 4 bardak çay almıştım. Çayda sınır yok. Parayla bardak almak isterseniz 10 kuruş veriyorsunuz bardak başına. O zaman düşündüm de 4 TL'ye kocaman ekmek aldım 4 çay aldım yanında Çayları 1 TL'den saysam ekmek bedavaya geldi yani. Dönüşte de aynısını yaptım...

Sungurlu bi tesis var. Girmeden henen sagda ankara samsun yonyne gore.

Otomobiliyle gelenlere arac yikama cay kahve ve tuvalet ucretsiz.fis veriyorlar. Genelde yazin yapiyorlar bole.

Ben bi kac kez faydalandim. Simdi fis vermeselerde duruyorum .

Ulusoy dag tesisleri kazik tavsiye etmem 5 liraya yapcaniz kahvalti 10 a gelir zaten benzin cekini cikariyorlar.

Samsun çakallida menemen tavsiye ederim demiroglu iyidir digerleri sinekten gecilmez.et veya koftede yiyebilirsiniz.

Sungurlu civarinda cocuklu aile iseniz baktati tavsiye ederim oyun alani var.

Cok tesis varda cogunun adini bilmiyorum.

Sivrihisar kavsagini gecince afyona giderken bir tesis vardi adam bali kovandan alip geldi o derece.ahsap bi tesis.sivrihisar kavsagi afyon arasinda .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOMBO KRALI -- 31 Mart 2014; 13:02:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ankarametinerr

quote:

Orijinalden alıntı: MCRB

2 hafta önce Altalya' ya gittik İstanbuldan. Sabah 7:30 gibi çıktık Afyonya öğle yemeği bişeyler yiyelim dedik. Cumhuriyet tesislerinde durduk. Durmaz olaydık. Kesinlikle tavsiye etmem. Çocuğum için İzmir köfte ve pilav istedik. Köftenin tadı bir garip, patates eklşimiş. İçerisi bir loş, köhne, saat 1 olmuş daha döner hazır değil vs vs vs hiç birşey yemeden çıktık. Yolun karşısında Varan tesisi var. Yemeğini bilmiyorum yemedik ama çocuk için bu sefer bari domates çorbası alalım dedik. Bir kase çorbaya 11 TL ödedik, onuda tavsiye etmiyorum bildiğin salçalı su içti çocuk. Varan ve Cumhuriyet kusura bakmasın ama bu mantaliteyle İkbali bırakın geçmeyi, 2-3 seneye kadar kepenk kapatırlar. Halbuki İstanbullu olarak Afyon denince aklıma bi İkbal geliyordu birde Cumhuriyet. Benim için çok büyük hayal kırıklığı

Ayrıca dönüş yolunda Bozüyük te Ömür tesislerinde köfte yedik. 1 kilo köfte 35 TL içinde 25 adet var. Altına yumuşak bir pide koyuyorlar üstünde ızgara köfte közlenmiş birkaç tane biber ve domates. Yanında az bile olsa yeşillik te koysalar fena olmazdı ama parasını son kuruşuna kadar hak ediyor. Tavsiye ederim. Aynı yere yakında Köfteci Yusuf ta açılacak sanırım, belki o zaman rekabetten dolayı fiyatta biraz eğilme olur. ama 35 lirayada değer. Eline sağlık Ömür.

afyondan geçen arkadaşlar özdilekte yemek yiyebilir. ya da ikbalin içinde çiçek ızgara var. ramiz var. şehir merkezine girenlere gamze döneri öneririm. çok uzakta değil.

Hep dondurulmus gidadan yapiyorlar franchise çalisanlar ben kesinlik tavsiye etmiyorum.

Ozdilekte gezmek veya alisveris icin durulabilir. Yemek tavsiye etmem.

• Aslinda guzel bir uygulama yapilabilir harita uzerinde isaretlicem bu konudaki mevkileri.

• quote:

Orijinalden alıntı: oğuzhan kayar

quote:

Google Maps noktası

Sungurlu bi tesis var. Girmeden henen sagda ankara samsun yonyne gore.

Otomobiliyle gelenlere arac yikama cay kahve ve tuvalet ucretsiz.fis veriyorlar. Genelde yazin yapiyorlar bole.

Ben bi kac kez faydalandim. Simdi fis vermeselerde duruyorum .

Ulusoy dag tesisleri kazik tavsiye etmem 5 liraya yapcaniz kahvalti 10 a gelir zaten benzin cekini cikariyorlar.

Samsun çakallida menemen tavsiye ederim demiroglu iyidir digerleri sinekten gecilmez.et veya koftede yiyebilirsiniz.

Sungurlu civarinda cocuklu aile iseniz baktati tavsiye ederim oyun alani var.

Cok tesis varda cogunun adini bilmiyorum.

Sivrihisar kavsagini gecince afyona giderken bir tesis vardi adam bali kovandan alip geldi o derece.ahsap bi tesis.sivrihisar kavsagi afyon arasinda .

Bilgilendirme için teşekkürler. Uzun zamandır o tarafa gitmiyorum. Gidersem mutlaka bahsettiğiniz noktaları deneyeceğim.

• .......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi topaz42 -- 17 Nisan 2014; 16:32:52 >
  • Izmit tarafına gidiyorsanız Kandıra yolu üzerinde Mini Köşk var.12 liraya her çeşit kahvaltı,yemek yiyebiliyorsunuz.Köftesi çok.iyidir.

• Kamyonun çok oldugu tesis her zamanı iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pozitif man -- 17 Nisan 2014; 17:11:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.