Şimdi Ara

Admin -> Anasayfa'daki 'Sistem Tavsiyeleri' donanım uymsuzluğu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yıllardır sizin önerilerinize istinaden eşe dosta sistem tavsiye ediyorum. Fakat son zamanlarda önerdiğiniz sistemlerle fazla ilgilenilmediğini düşünüyorum. En son anasayfadaki Ofis /Internet / Ekonomik önerinizi topladım ama sistem boot edemedi. RAM denedik, CPU, anakart derken denediğimiz RAM'in de arızalı olduğu ortaya çıktı. Sonuçta Hilevel RAM, AMD tabanlı Gigabyte anakartta çalışmadı. Sizin tavsiyenizde bu şekilde;

Amd A8-6600K 3.9GHz Soket FM2 İşlemci
    Gigabyte F2A88XM-DS2 AMD A88X
    Hi-Level 4GB (2x2GB) 1600Mhz DDR3

Hem bu anakartta hem de Gigabyte F2A55M-HD2 anakartta yukarıdaki Hi-Level ram çalışmadı.

Lütfen sistem tavsiye ederken kurulmuş, stabil bir sistem önerin. Siz tecrübe ettiniz diye sipariş ettik, sistemi topladık. Sorun üzerine sorun yaşadık.

Bilginize,

• Hangi admin bunu yapiyor benim bildigim hepsiburda yapiyir reklem olarak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oraya bakarak sistem düzen insan olduğuna inanmıyordum. Şaşırdım. Keşke Sistem Tavsiyeleri kısmına girip orda konu açsaydınız bütçenize göre.
  • anakart sitesinde qualified vendor kismina girip, desteklenen, test edilmis ramlerden almayi deneyin. Orasi genellikle reklam amacli oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oraya bakan da varmış bence kaldırılması lazım çok gereksiz

• Ben oraya her seferinde baksam saçma geliyor. Reklam amaçlı oluyor orası büyük ihtimal. Keşke buraya konu açsaydınız daha iyi olurdu sizin için. O zaman ramlerin deişmesi lazım.
  • Oradaki tavsiyeleri , benim bildiğim admin/yönetici vb. bir arkadaş yapmıyor. Daha önce bu konuyla ilgili fikrimi beyan etmiştim lakin üzerinde durulmadı.
  • Keşke konu açsaymışsınız
  • Vay anasını orayı kullanan insan varmış çok yanlış yoldasınız hocam
  • Sistem Tavsiyeleri diye bölüm yapmışlar, donanimhaber'e güvenip oradan sistem topluyoruz ve suçlu ben oluyorum öyle mi? Bir de dalga geçiyorsunuz.
    .
    Donanımı kıyaslayacak, nerde ne kadar karşılaştıracak zamanım olmuyor her zaman. Nitekim benden bilgisayar isteyen kişinin de aciliyeti vardı.
    .
    Beni eleştiren arkadaşlara ben de gülüyorum ve hiç üzerime alınmıyorum. Eğer sadece reklam amaçlı bir alan ise burası, kullanıcılar yanlış yönlendirilmesin ve reklam farklı bir şekilde değerlendirilsin.
  • Nerden bakarak bu sistemi topladiniz gercekten anlamadim. Forumda yeniyim o yuzden bide hep mobilden giriyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.