Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3586. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.905
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35843585358635873588
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BerHatS

Benim bildiğim kampanyalardan kazanılan puanlar aktarılamıyor yada belkide başkasına aktarılamıyordur sadece. Detayı nedir biliyor musunuz?

Sadece yakıt puan kampanyalarından kazandığınız puanları aktaramazsınız.
    Onun dışındaki normal world kampanyalarına opet kartla katılıp puan kazanabilir ve akabinde aktarım işlemini yapabilirsiniz.
    Birçok kez bunu yaptım bilginize...
  • Adios'la dünyanın bir çok yerini gezdik. Bu yaz için rota alternatifleri arıyoruz. 4 ve 8 yaşlarındaki iki çocuğumuzla sıcaktan bayılmayacağımız, öyle uzun gezmeler yapmayacağımız ama plaj tatili de olmayan, Avrupa ve Amerika dışında bölge tavsiyesi istiyorum. Tayland Singapur Malezya ve Çin (Vize problemi nedeniyle) hariç...

Biliyorum bilmece gibi oldu. :) Çözemediğim için soruyorum zaten.

Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Setur'un verdiği fiyat kapı fiyatının çok üstündeydi çünkü kampanyayla 2 kişilik kara manzaralı oda rezervasyonu yapıyorlardı. Onu 3 kişilik oda ile değiştiremedikleri için 3.kişi için yeni oda satıyorlardı. 3 kişilik deniz manzaralı bungalovla değişimi otel resepsiyonu yaptığı için %5 indirim yapılacak bir durum kalmamıştı.
    Dondurmayı pantanesinden alırsanız ücretsiz. Algida isterseniz markette satılıyor.
  • Yarın için varmı kampanya bilgi geldimi hiç durum nedir 1 senedir bekliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • geze geze doymadın jackaall fero zıkkımın dibini
    nabacan kampanyayı.azda evinde otur pasaportunda sayfa kalmamış la
    aldınmı sen x3 alacaktın han!işe yaradımı moldovalı?
  • Kendime Adios kart çıkartamadığım için kardeşimin kartı ile topluyorum puanları. Soyadlarımız aynı fakat bu aralar kart sahibi olmadan başkasına bilet veya otel rezervasyonu yapılamadığı konuşuluyor. Kendime ek kart çıkartmam mantıklı gözüküyor şuan, fikriniz nedir arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dunkela

geze geze doymadın jackaall fero zıkkımın dibini

Biraz daha açabilir misiniz mesajınızı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartok

quote:

Orijinalden alıntı: dunkela

geze geze doymadın jackaall fero zıkkımın dibini

Biraz daha açabilir misiniz mesajınızı

ortama uyduk.
    saçma sorulara,saçma yazılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dunkela -- 31 Mart 2017; 16:26:22 >

• Arkadaşlar Yıllık çıkan otel kampanyalarında. 5 gece 1 otel 5 gece diğer otel olarak 2 rezervasyon yapabilirmiyim? yoksa 1 ile sınırlımı ?
  • İlk sayfada yazan bu mesaj hala geçerli mi acaba? Yoksa artık yapmıyorlar mı? Mesela nişanlıma ek kart çıkarsam, ona ait olan adios'a puan aktarabilirmiyim?

"Ayrıca 1 derce akrabanız dışında başka bir kişinin kartına o kişiye kendi kartınızdan ek kart çıkartarak puan aktarımı yapabilirsiniz."
  • Nisan ayi otel kampanyasi hayalleri iptal oldu hayirli olsun

• Le.Mans L kullanıcısına yanıt
    Niye öyle söylediniz, mesai başlasın bakalım. Gün içinde belli olur...
  • osmanyasar kullanıcısına yanıt
    Bildiginiz birsey mi var?

• Mobil ödeme kampanyası rezalet olmuş :(

• Yine ilk 100 den sonraki 100 lere veriyor. 600 tl harcayıp 50 tl kazanıyorsun.

Bonus'da 500 harcayıp 60 tl kazanıyorsun

• Yapı Kredi adios Premium ile yazın Amerika'nın tadını çıkarıyorum.
    1 Temmuz - 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında Amerika’ya 769 TL veya 869 TL puanla her şey dahil gidiş – dönüş uçak bileti alabilirsiniz.
  • sadakte005 S kullanıcısına yanıt
    600TL'den 769 TL'ye çıkarmışlar, biz şimdiki kazanmayla bu hıza nasıl yetişecez bakalım =)
  • Şimdi yokmu otel kampanysı cok büyük hayal kırıklığı

• Sh aradım.Otel bilgisi yok şu an için.

• Geçen sene 00.01 de otel kampanyası siteye gelmişti.Bu senede nisan kampanyaları gece yarısı itibariyle yenilendi ama görüldüğü gibi yok.Ay içinde otel kampanyası ekleyeceklerini sanmıyorum olsa zaten gelirdi.

Ayrıca mobil ödeme kampanyası akla zarar olmuş , 25 tl puan için 25 kere alışveriş nasıl bir mantıktır.
  • 
Sayfa: önceki 35843585358635873588
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.