Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3522. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.891
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35203521352235233524
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eşimle martta belgrada gitmek istiyoruz, şu anda bir kampanya göremedim acaba gelir mi? Ayrıca otel vs tavsiyeniz varsa beklerim:)
  • erdemr kullanıcısına yanıt
    pegasus a kampanya var suan gidiş dönüş 250-300 tl civarına geliyor. Puanla alırsan 125 tl ye gidip gelirsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mx0131

nuvo aralık genel kampayası + sektör puanları yatmış

Hocam, Nuvo internet şubesinden mi incelediniz? Alışveriş sliplerinde 35 WP görünen puan internet şubesinde 10 WP görünüyordu, şimdi 20 WP olmuş, demek 45 WP kazanmışım Sizde de farklı mı görünüyor?
  • erdemr kullanıcısına yanıt
    Hotel Moskva burdan başka yerde kalma :)
  • multigen M kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeler icin tesekkurler hocam, bay hotel i aldik vivocity nin karsisi. simdi phuket(4) ve bankok(2) icin arastiriyorum :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 29 ocakta doha havaalanında olacağım; sizlere 2 sorum olacak.
    1) 4 saat 15 dakika uçak iniş ve biniş süresindeki fark, bu sürede Dohayı 2 saatliğine de olsa gezebilir miyim, (yani havaalanından taksiye biniş ve taksiden inip havaaalanına gidiş hariç). çünkü transit yolcu olacağım, vakit yetebilir gibi görünüyor.

2) Doha havaalanından duty freeden cep tel. fiyatları nasıl acaba, ortalama bir samsung telefonu almak istiyorum.
    değerli görüşlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.
  • arkadaşlar yılbaşı kampanyası kalan 25 TL puanlar yattımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: crackerss1982

arkadaşlar yılbaşı kampanyası kalan 25 TL puanlar yattımı

yarın yatacak
  • GG ve N11 den bir iki ürün sectim bunlara taksit yapılamaz diyor ne alaka bu yenimi cıktı. tras köpüğü vs aldıgım seylerde. şaka gibi.

edit : öyleymiş .

Yasal Mevzuat gereğince,telekomünikasyon, yemek ve gıda alımlarında, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi airport34 -- 17 Ocak 2017; 15:38:4 >
  • 4*100e 50 tl opet ekstre indiriminden 30 yatmış bu 30+20 şeklinde mi olacaktı ki? Niye 30 yatmış olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Tavsiyeler icin tesekkurler hocam, bay hotel i aldik vivocity nin karsisi. simdi phuket(4) ve bankok(2) icin arastiriyorum :))

rica ederim hocam, onlar içinde tavsiyelerim olsun o zaman :)

Phuket için :http://www.booking.com/hotel/th/kata-poolside-resort.tr.html
    Otelin konumu süper, kata beach'te. Otelden çıktınızda kata beachtesiniz. Kata beach denize girmek için en güzel yerlerdedir (meşhur bangla caddesi civarinda kalabilirsiniz ama orda sahil hem çok kalabalık denizde güzel değil) Kata beach sahilinin resimleri size fikir verebilir.
    Odalar güzel, tek katlı ve büyük, sivri sinekler için mutlaka yanınızda off solusyon götürün. Sivri sinek genel olarak sıcaklarda phuketin olmazsa olmazıdır. Otelin kahvaltısı güzel, temizliği vs fena değildir.

Tuktuk'lara bineceğiniz zaman iyi pazarlık edin, istedikleri paranın 1/3 yada yarısı ile pazarlığa başlayın.Şimdilerde sabit fiyata başlamışlar, taksi duraklarında fiyat tabelaları koymaya başlamışlar, akşamları bulabilirseniz genelde taksiye binmeye çalışın, tuktukçular çok çalışıyorlar, akşamları çoğu kafayı çekmiş oluyor, deli gibi kullanıyorlar :)

Phuket ada turları için kata sahilde ve bangla caddesinde bir sürü pazarlık edeceğiniz yer göreceksiniz. Üç aşağı beş yukarı hepsi aynı yerleri dolaşıyor, iyi pazarlık edin. Speed botlar'dan tur satın alın, ufak motorlu tekneler adalara yavaş gittiklerinden size adalarda fazla gezmeye zaman kalmıyor.(phi phi island monkey beach turları iyidir, Bond adası turları daha pahalı oluyor)

Phuket'te Türk damak tadınıda ararım derseniz mutlaka uğrayın;https://www.facebook.com/EfePhuket/ (KAtatürk) Ozan Bey'e selamlarımızı iletirsiniz :)

Bangkok : Galleria 10 Otel : Sukhumvit caddesinde çok temiz ve güzel bir otel, metro istasyonuna çok yakınhttp://www.booking.com/hotel/th/ramada-encore-bangkok.tr.html

iyi eğlenceler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi multigen -- 17 Ocak 2017; 22:2:32 >

• fahoge F kullanıcısına yanıt
    26 ocakta yatıcak ek 20

• airport34 kullanıcısına yanıt
    Gece 23 gibi yattı hatta.

• jashua06 J kullanıcısına yanıt
    Katar vizeniz olması gerektiğini biliyorsunuz değil mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartımı alalı yaklaşık 5 ay oldu ancak burada bahsedilenler gibi belli bir limit belirlenip gerçekleşirse şu kadar world puan şeklinde ne mesaj geldi nede arandım.Bunun için ne yapmak gerekiyor?
  • xyz35 kullanıcısına yanıt
    Benim 1 yılı geçti ne gelen var ne giden. Kaç kere aradım hiç ses yok. Mailler attım gelişme yok. Belirli harcama üzeri yapana yoluyorlar galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: jashua06

arkadaşlar 29 ocakta doha havaalanında olacağım; sizlere 2 sorum olacak.
    1) 4 saat 15 dakika uçak iniş ve biniş süresindeki fark, bu sürede Dohayı 2 saatliğine de olsa gezebilir miyim, (yani havaalanından taksiye biniş ve taksiden inip havaaalanına gidiş hariç). çünkü transit yolcu olacağım, vakit yetebilir gibi görünüyor.

2) Doha havaalanından duty freeden cep tel. fiyatları nasıl acaba, ortalama bir samsung telefonu almak istiyorum.
    değerli görüşlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.

hocam şimdi vize olayı katar için kapıda geçerli. 100 Katar riyali, şu anda muhtemelen 110 tl civarında bir para ödeyerek katar vizenizi alırsınız. tabi kalacak yer ve dönüş bileti göstermek gerekiyor. size problem olacağını sanmıyorum dönüş biletiniz var sonuçta.

1) ancak havalimanı şehirden taksi ile dahi yarım saat kadar uzakta. hız limiti aşılmadığından dolayı bu süre kaybı gidiş dönüşte en az 1 saat olur. bunun yanında şehirde çok ciddi bir trafik oluyor. şehir merkezi tamamen ışıklarla kaplı olduğundan şehir içi trafikte çok zaman kaybı olur.

2)ben kendime iphone bakmıştım türkiye ile işletme ile birlikte neredeyse aynı fiyata geliyordu. samsung belli ürünlere kampanya yapıyor ve ucuz olabiliyordu. eşime note 4 almıştım türkiye fiyatından pahalıya gelmişti. aynı günlerde samsung s6'da kampanya vardı ve onun fiyatı türkiyeye göre uygundu. ancak benim gittiğim dönemde 1$=3 tl civarındaydı. şimdi 3,8 oldu. orada kur sabit ve 3,65. o sebepten telefon almak da çok mantıklı olmayabilir. yine de daha yakın zamanda gitmiş olan biri yorum yapsa belki daha doğru olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

kartımı alalı yaklaşık 5 ay oldu ancak burada bahsedilenler gibi belli bir limit belirlenip gerçekleşirse şu kadar world puan şeklinde ne mesaj geldi nede arandım.Bunun için ne yapmak gerekiyor?

benim 3 yil oldu bi kere bile almadım ama suç bende limiti sonuna kadar kullanıyorum...

nadasa bırakmak lazım...
  • Arkadaşlar selam.
    900 lira kadar puanım var. Haziran ayında amerikaya 2 kişi gidiş dönüş en uygun nasıl uçak bileti alabilirim.
    Aktarmalı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arecel -- 18 Ocak 2017; 13:45:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arecel

Arkadaşlar selam.
    900 lira kadar puanım var. Haziran ayında amerikaya 2 kişi gidiş dönüş en uygun nasıl uçak bileti alabilirim.
    Aktarmalı olabilir.

Abd kampanyasi olursa 1000 tl ye 2 bilet alinir sanirim,genelde nisan mayis gibi kampanya yapiyor ykb.ben de planliyorum nasipse.kampayasiz donem olursa 600-700 puani bulur kisi basi bilet

• 
Sayfa: önceki 35203521352235233524
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.