Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.076
Favori
5.538.667
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21832184218521862187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Donetsk. Setur fiyatı 324.55 Euro karlılığı 54.000 puan 270 tl
    Bookimturkey fiyatı 316.40 euro

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar,
    istanbul-new york için uçak bileti bakıyorum.
    istediği tarihlerdeki THY tarifeli uçuşu 1390 TL iken,
    aynı tarih aynı saat skyscanner'da yaptığım arama sonucu airtickets.com üzerinden aynı biletin satış fiyatı 1264 TL.

ben adios seyahat hattındna bilet alırken, bu indirimli halinden alamaz mıyım?
    THY'nin sitesindeki orjinal fiyat mı geçerli illa?

Teşekkürler.
  • Sabahtan yurtdışı otel için teklif istedim hala mail atamadılar. Bu kadar uzun sürüyor muydu arkadaşlar yoksa mail adresimi yanlış mı aldı müşteri temsilcisi arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Sabahtan yurtdışı otel için teklif istedim hala mail atamadılar. Bu kadar uzun sürüyor muydu arkadaşlar yoksa mail adresimi yanlış mı aldı müşteri temsilcisi arkadaş

Dostum uzun sürmez o kadar, adres yanlıştır muhtemelen. En geç 2 saat içerisinde yolluyorlar, ara mh yi
  • Franchase kullanıcısına yanıt
    aradım bakalım :)
  • Darty kampanyası var ama sanırım kimsenn dikkatini çekmemiş darty facebook ta paylaşmış. world sitesinde herhangi birşey yok.
    Bu arada kampanya ile ilgili bilgi sadece facebookta yazılmış başka biryerde yok...Alışveriş yapacakların bankadan teyit almaları lazım...

http://www.darty.com.tr/e_commerce/tr/pages/Word_Puan_21ekim.cfm?utm_source=Sosyal+Medya&utm_medium=Facebook&utm_term=21102013&utm_content=Coklu_Urun&utm_campaign=TV_%10Worldpuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertali -- 21 Ekim 2013; 17:20:04 >

• Play card ile restaurant-cafe'de yapılan alışverişler için World pos'u sart kosulmus.
    YKB Play Card ile %10 Puan Torpili

Isyerinde YKB posu olmasi kampanyaya dahil olmasi için yeterli midir arkadaslar ?
    Tuhaf gelebilir ama ykb posundaki silipte worldpuan bilgisini göremeyince sizlere sormak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertali

Darty kampanyası var ama sanırım kimsenn dikkatini çekmemiş darty facebook ta paylaşmış. world sitesinde herhangi birşey yok.

http://www.darty.com.tr/e_commerce/tr/pages/Word_Puan_21ekim.cfm?utm_source=Sosyal+Medya&utm_medium=Facebook&utm_term=21102013&utm_content=Coklu_Urun&utm_campaign=TV_%10Worldpuan

Bu olayı netleştirecek bir babayiğit aranıyor

• britony kullanıcısına yanıt
    Konu dışınada yazdım.Birileri ilgilenir. TVler şunlarmış.
  • mertali kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler..İşe yarar bişey çıkmadı malesef
  • magicjoe kullanıcısına yanıt
    Puan bilgisi vermesi lazım hocam

• britony kullanıcısına yanıt
    42 LA740s işe yarar gibi 2250ye gelir.. 42 660s modeli 2200 civarında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicjoe

Play card ile restaurant-cafe'de yapılan alışverişler için World pos'u sart kosulmus.

Isyerinde YKB posu olmasi kampanyaya dahil olmasi için yeterli midir arkadaslar ?
    Tuhaf gelebilir ama ykb posundaki silipte worldpuan bilgisini göremeyince sizlere sormak istedim.

bende bu işi tam çözemedim. alışveriş yaptığım pos yapıkrediye ait hatta renkli ekranlı ve üstünde world jenerikleri geçiyor. alışveriş sonrası slipte puan yazmıyor fakat slibin sonunda yapı kredi yazıyor. müşteri hizmetlerini aradığımda burası üye iş yeri değil diyorlar. 4 farklı yerde aynı şeyle karşılaştım. benim buradan çıkardığım sonuç, her yapı kredi posu olan yer world üye iş yeri olmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: poster2010

quote:

Orijinalden alıntı: magicjoe

Play card ile restaurant-cafe'de yapılan alışverişler için World pos'u sart kosulmus.

bende bu işi tam çözemedim. alışveriş yaptığım pos yapıkrediye ait hatta renkli ekranlı ve üstünde world jenerikleri geçiyor. alışveriş sonrası slipte puan yazmıyor fakat slibin sonunda yapı kredi yazıyor. müşteri hizmetlerini aradığımda burası üye iş yeri değil diyorlar. 4 farklı yerde aynı şeyle karşılaştım. benim buradan çıkardığım sonuç, her yapı kredi posu olan yer world üye iş yeri olmuyor.

Son cümlenizde dediğiniz gibi, her ykb posu world üye işyeri değil. Nasıl anlarız dersen mutlaka puanınızı göstermesi lazım. Camda sağda solda world üye işyeri dese de anlaşması vs bitmiş olabilir

İlk sayfaya eklendi
    42la660 1999 tl kliksada 100 wp sanırım bugun son ( dun snaırım 1899 idi :( )
    http://www.kliksa.com/urun/lg-42la660s-dvb-s-3d-full-hd-smart-led-lcd-tv-4-gozluk/901784340
    gg de 1799 tl idi dun bir arkadasa aldık 100 de bonus verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkness45 -- 21 Ekim 2013; 19:30:52 >
  • darkness45 D kullanıcısına yanıt
    Cok uygunmus simdi bu kampanya yaramax o zaman....6 7 ay once falan ew den 2200e almisdik 42la660s

• quote:

Orijinalden alıntı: byekd

quote:

Orijinalden alıntı: sularslan

Bangkok - Suvarnabhumi Havaalanına ulaştıpta , domestic havaalanı olan Don Mueang Havaalanını kullananan arkadaşlar : Bu iki havaalanı arasında ücretsiz bir ring otobüs servisi varmış , kullanan varmı bu servis otobüslerini ? Daha hesaplı uçuşlar yapan iç hatları havayolları daha çok Don Mueang'ı kullanıyor da , bilgi almak istedim sizden

Evet ücretsiz ring var çokta kibarlar :) ben uçaktan indiğimde fazla beklemedim 5 dk sonra hareket etti. Ama hareket aralığı nedir tam bilmiyorum

peki bu ücretsiz ring servis otobüsleri Bangkok Suvarnabhumi Havaalanının neresinden kalkıyor?

• 
Sayfa: önceki 21832184218521862187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.