Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.595
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41184119412041214122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benden almıyordu. Ne zaman maaş anlaşmamız bitti yapıştırdılar :)))

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • macnair kullanıcısına yanıt

Anlaşmaya bağlı,maaş müşterisine özel olarak ücretsiz para transferi,kart aidatı muafiyeti olur diye bir şey yok.

• Bugün adios premium kartta birikmiş worldpuanlarımı yurtdışı uçak bileti alarak bitirmiş olmanın dayanılmaz hafifliğıni yaşamaktayım. 2003 te worldcarda yurtiçi uçak biletini x3 katsayı ile kullandıran ykb, 2021de adios premiuma yurtdışı uçak biletini x2 ile düzenledi. Hayırlı işler diliyorum bu köklü bankamıza.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seyahat/otel kampanyası yapmayan kredi kartı. Bu gidişle puanları harcayıp kapatmak gerekecek.

• cengos07 C kullanıcısına yanıt

Sadece 2021 de değil uzun zamandır yurtdışı x2.

İlk başlarda yurtdışı x5 iken kampanya dönemleri x7 aldığım da çok olmuştu :(

• Otel çarpan kaç

• quote:

Orijinalden alıntı: devilish_

Seyahat/otel kampanyası yapmayan kredi kartı. Bu gidişle puanları harcayıp kapatmak gerekecek.

dostum her yer kapalı yapsa ne olacak. çer çöp kampanyalar yapacağına pandemi sonrası adam gibi yurtdışı kampanyaları yapmasını tercih ederim.

şu anda yapsa tropik adaları geziyorum misal gidebilecekmiyiz tüm sınırlar kapalı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: eraye43

Otel çarpan kaç

şu anda premium da 2. ama reelde 1.8 falan denk geliyor. piyasa da o otelleri daha ucuza bulunabiliyor. o sebeple sen 2 çarpan aldım sanıyorusn ama bazen gerçekte 1.5 kadar düşebiliyor

• Vorinace kullanıcısına yanıt

çok teşşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escobar_ -- 30 Mart 2021; 17:0:2 >
  • serta2 kullanıcısına yanıt

teşekkürler

• mart-nisan ayı hedef kampanyasının detaylarına ulaşabilen var mı ? detaylarda fon alımı ile ilgili açıklama var mı ?

• Arkadaşlar merhaba, cevabı hiçbir yerde bulamadığım için soruyorum. Daha önce Play ve Gold kartım vardı, şimdi Adios çıkarttım. Mesela Gold kartla katıldığım bir kampanyadan kazandığım süreli puanı Adios karta aktarınca puanlar süre geçse de silinmiyor deniyor. Bu doğru mudur?

• majesty nazgul M kullanıcısına yanıt
    Evet, silinmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: majesty nazgul

Arkadaşlar merhaba, cevabı hiçbir yerde bulamadığım için soruyorum. Daha önce Play ve Gold kartım vardı, şimdi Adios çıkarttım. Mesela Gold kartla katıldığım bir kampanyadan kazandığım süreli puanı Adios karta aktarınca puanlar süre geçse de silinmiyor deniyor. Bu doğru mudur?

1 tane aktif adios kartın varsa diğer hiçbir world kartındaki puanlar da silinmez. illa aktarmak zorunda değilsin.

ama zaten artık mobil uygulamada kartlar arası puan transferi de başlamış. ihtiyaç olduğunda oradan aktarırsın

• muhendisgsm kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim hocam, çok sağolun.

• can33tokat C kullanıcısına yanıt

ben fon ile tamamladım ve sayaç aktif oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: tomofil

ben fon ile tamamladım ve sayaç aktif oldu

Teşekkürler. Uygulamada görünmüyor kampanya bende, mesaj ile bilgilendirildim ve mesaj ile dahil oldum kampanyaya.

• merhaba harcama hefei nasıl çıkıyor acaba kendiliğinden mi

• Beyler cehaletimi mazur görün bu akşam 500 liralık alışveriş yapmam lazım. Amazondan hediye kartı alsam 500 liralık olur mu? Hem hedef hem amazon gelir mi?

• serghat kullanıcısına yanıt

olmaması için bir neden yok.

• 
Sayfa: önceki 41184119412041214122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.