Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4095. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.076
Favori
5.538.665
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40934094409540964097
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kişiye özel harcama karşılığı puan talebi için müşteri hizmetlerini mi arıyoruz? Bu ara evlilik hazırlıkları yapıyorum, birçok yüklü harcamam oluyor en azından 3-5 puan biriksin istiyorum.

Bir de son zamanlarda bu kişiye özel puanlardan faydalanan olduysa kaç lira harcamaya karşılık ne kadar puan aldılar paylaşabilirse çok sevinirim.
  • Adios grubu varmıydı acaba? Özelden pm atabilirmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adios 184 lira aidat geçirmiş.

ykb maaş müşterisiyim. bunu iptal ettirme şansımız var mı?
  • Bayram yaklaşıyor ve senelerdir ilk defa adios bayram öncesi yaptığı market kampanyasını yapmamış , gerçekten bitmiş bu kart. Miles and smiles kredi kartı biten fırsatlara taşınmıştı , bunu da oraya taşısınlar bence

• otel baktığımız aktif bir site varmı ? adios puan ile almak için
  • Setur hocam. Orada satılmayan bir oteli seyahat hattından alamazsınız.

• Merhaba arkadaşlar,

Puanlarla uçak bileti almak istiyorum. Setur'un sitesinde çıkanlar hep THY'nin biletleri ve Pegasus'a göre 1.5-2 kat daha pahalı. Aynı tarihlerde Pegasus'un da uçuşu var ama Setur'da gösterilmiyor.

Uçak biletini seyahat hattindan alirken Setur'dan secmek zorunda miyiz? Turna gibi yerlerde de puanla bilet alınıyor ama puanlari birebir değerinde kullaniyoruz sanki orda.

Bunu nasil cozebiliriz?

• Hocam seyahat hattını arayıp alacaksınız uçak biletini. Setur sitesinde görünmeyen bileti onlar sistemde görebiliyor olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: asdf344

İki gündür seyahat hattında telefonlari açan yok

Tecrübe edip ulaşabilen arkadaş oldu mu acaba? Çağrı merkezinden başka seyahat hattında ulaşılamıyor sanırım.
    Şimdi aradım 9 dakika bekledim açan yok. Puanla otel alırken ne kadar borçlanabiliyoruz arkadaşlar 1200 puanım var, harcayayım borçlanayım borç bitince kapatayım diyorum. Bu konularda her türlü öneriye açığım :))
  • serghat kullanıcısına yanıt
    Ben 12 dakika bekledim, açıp numarami aldılar, sonrasında aynı akşam geri aradılar.

• Arkadaşlar kardeşim adios kartından benim kartıma puan transferi yapacak.dilekçe örneği olan varmı? Bide dilekçeyi hangi numaraya faks çekiyoruz? Yardımcı olabilecek olan varsa çok makbule geçer.

• dartanyan30 D kullanıcısına yanıt
    İlk sayfayı oku

• Pegasus gidiş-geliş 620 olan bavulsuz yurtdışı biletine, 1180 lira fiyat 118.000 puan dedi seyahat hattı telefonda! Muhtemelen 900 lira bavullu rakama 280 lira hizmet ücreti eklenerek fiyat verildi. Yuh diyorum)

Bavulsuz alınan biletlerde 10 kiloyu geçmeyen bagajlar, yeni kabin bagajı kuralı yüzünden ücretsiz olarak uçağa alınıyor sanırım ama emin değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 1 Ağustos 2020; 9:57:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1400 tl puanim var iyi bir otelde bi kaç gün gelir mi

• Bakin beyler bu bir drame’dir. yaklasik 6 senedir puan biriktiriyorum. Bir turlu firsat olmadi alamadım uçak bileti . Son 2-3 yil zaten eskisi gibi kalmadi kampanya. 6 senede 3 bin tl anca biriktirmisim. Keske direkt para olarak harcasaymisim. Enflasyondan biriktirdigim para puan da eridi gitti.

Otel olarak kullanmanin bir avantaji var mi hala yoksa ets’lerden fln almak daha mi avantajli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Masticore

Bakin beyler bu bir drame’dir. yaklasik 6 senedir puan biriktiriyorum. Bir turlu firsat olmadi alamadım uçak bileti . Son 2-3 yil zaten eskisi gibi kalmadi kampanya. 6 senede 3 bin tl anca biriktirmisim. Keske direkt para olarak harcasaymisim. Enflasyondan biriktirdigim para puan da eridi gitti.

Otel olarak kullanmanin bir avantaji var mi hala yoksa ets’lerden fln almak daha mi avantajli.
    hocam 6 senede 3000tl puan biriktireceksen zaten bu kart avantajlı ve uğraşmaya değecek bir kart değil. neredeyse her kampanyayı takip edip o bahsettiğiniz puanı en kötü ihtimalle 1 yıl içinde topluyor olmanız lazım ki ara ara adios'un yaptığı avrupa ve tüm dünya kampanyalarından faydalanasın.

zira kampanya döneminde çarpanlar 3-4 kat bandında oluyor. onun dışında otel vs tamamen zarar. ben artık kampanya dönemi dışında ne otel ne uçak alıyorum. sözde 2 çarpan ama komisyon vs ile oran reel de 1.5 düşüyor.

gidip indirim kodları ile nakit almak daha avantajlı

• quote:

Orijinalden alıntı: sarveniko

Kampanya zamanı 2.100 liralık bilet 120.000 puana alınabiliyordu. Ramazan, Kurban, Sömestr gibi yüksek sezonlar üstelik. Yani 600 liralık puanınızla 2.100 liralık bileti alabiliyordunuz ve Seturun 30$ komisyonu gözardı edilebiliyordu.

Mesela 1.800 lira civarı bilet bulunur. Setur aranır. 30$ komisyon eklenir ve 2.100 lirayı geçmeyen rakama biletleme yapılır. Geçen sene hem Ramazan, hem Kurban için bu şekilde bilet almıştım Avrupaya.

Tam olarak 3.0 katsayıya denk geliyordu.
    Kampanya ne zaman oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: eraye43

Kampanya ne zaman oluyor

Alıntıları Göster
    adios sitesini takip edeceksin hocam. belli bir tarihi yok maalesef
  • Seyahat hattında, yurt içi ve yurtdışı bilet fiyatları ucuzabilet.com veya turna gibi aynı mı? Ne kadar fark ediyor ? Yurt dışı 1.8 kat değerli olması çok iyi aslında ama fiyatları yüksek olursa pek işe yaramaz.

• Allianz Kasko brüt tutarın %10 kampanyası gelmiş yine. 2.000 liradan aşağı kasko yok gibi zaten ve bu 200 lira karşılığı 40.000 puan yapar. Kendi aracınız olmasa bile, mesela bir arkadaşınızınkini yapma imkanı var. Size taksit ile öder. Sigorta işinde olanlar da kendi kartıyla ödeyip bilahare müşteriden sonra taksitle alabilir bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 2 Ağustos 2020; 12:3:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 40934094409540964097
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.