Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4096. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.519
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40944095409640974098
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanyalar çok kötü. Özellikle bu ay tam anlamıyla hiçbir şey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarveniko kullanıcısına yanıt
    Aynı şartlarda başka firmadan %25 daha ucuza alınanabilirken puan uğruna arkadaşını yakmaya gerek var mı

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Bileti pahalı satıyor asıl katsayı 1.2 bilet alınmaz

• Adem_Hoca kullanıcısına yanıt
    Bundan ne kadar eminsiniz? Yani Allainz’ın 2.000 lira teklif ettiği kasko, diğer tüm kasko tekliflerinden 500 lira fazla ise zaten kimse almaz ki.

En uygun kasko teklif sitesinde çıkan Ray Sigorta 2.080 lira
    Allianz full kasko 1.830 lira, ki bu Akıllı olmayan. Sadece anlaşmalı olan Akıllı seçersem 1.500 liraya iniyor.

Not: Sürücü indirimim var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 2 Ağustos 2020; 13:16:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sarveniko kullanıcısına yanıt
    Sigortam nete bak 75 de iade var

• Dikkat edin alianz full paket bile seçseniz örneğin cam hasarında %20 sizden kesinti yapıyor. Full karşılanması için ek paket almalısınız.

Astarı yüzünden pahalıya gelebilir zaten sigortam.net de aynı sigorta 100-150₺ aşağı geliyor verdiği puanı fazlasıyla çıkarıyor kısaca

• Adem_Hoca kullanıcısına yanıt
    Böyle genellemek doğru olmaz. Ben temmuz ayı yurtdışı gidiş dönüş bileti aldım. Havayolu firmasının verdiği fiyatın aynısını verdiler.

• Kardeşim kartından kartıma puan aktarmak için 2 defa musteri hizmetleri ile gorüştü.2 görüşmede de kardeşler arası puan aktarımı olmuyor demişler.bu işin doğrusu nedir? Ilk sayfada kardeşler arası oluyor yazılmış.

• muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    Sigortam.net en ucuza teklifler

Ray Sigorta 2.170 lira Birleşik Kasko-Anlaşmaşı Servisler
    Ray Sigorta 2.560 lira Birleşik Kasko-Tüm Servisler

Allianz Sigorta 1.850 Full Kasko-Tüm Servisler
    Allianz Sigorta 1.550 Akıllı Kasko-Anlaşmalı Servisler

Allianz’ın verdiği teklifte 5 yılı geçtiği için Ehliyet indirimli ama olmasa bile yine Ray ile aynı fiyat.

• dartanyan30 D kullanıcısına yanıt
    Ekteki foto worldcard sitesinden. Bal gibi aktarılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarveniko

Sigortam.net en ucuza teklifler

Ray Sigorta 2.170 lira Birleşik Kasko-Anlaşmaşı Servisler
    Ray Sigorta 2.560 lira Birleşik Kasko-Tüm Servisler

Allianz Sigorta 1.850 Full Kasko-Tüm Servisler
    Allianz Sigorta 1.550 Akıllı Kasko-Anlaşmalı Servisler

Allianz’ın verdiği teklifte 5 yılı geçtiği için Ehliyet indirimli ama olmasa bile yine Ray ile aynı fiyat.
    alianz zaten daha ucuza çıkarıyor orada sorun yok. bende kasko yaptırırken son anda farkına vardım cam klozunda %20 müşteriden talep edilir yazıyordu. bence kritik bir madde bu, zira en ufak bir çatlak olsa hasarsızlık bozulmadan kasko camı deiştiriyor ve epey de pahalı cam fiyatı. %20'si ni ben ödeyeceksem o kaskonun anlamı olmaz.

o sebeple mutlaka son onay aşamasından önce kloz detaylarını dikkatli okuyun ben sırf bu yüzden allianzdan yaptırmayıp 100tl daha pahalı da olsa anadolu sigortadan aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: cengos07

Ekteki foto worldcard sitesinden. Bal gibi aktarılıyor.

valla hocam bize yazından şikayet kaydı oluşturduk.Bu işleri bilen biri arasın dedik.bakalım hayırlısı..

• FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    Bağlı bulunduğunuz şube ile görüşün çözeceklerdir.
  • vvlkn V kullanıcısına yanıt
    çağrı merkezini aradım bayramdan önce kayıt oluşturdular arkadaşlarımız inceleyip dönüş yapacaklar dedi.

1-2 gün sonra aradılar. maaş müşsterisiyim diyince hiç ikiletmeden iade ettiler
  • muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    Cam klozu biraz aracın çekildiği yer ile alakalı. Evin önüne sokağa park ediyorsak haklısınız ama şayet garaj arabası ise cam klozunun önemi biraz daha az. Mesela yani)

• quote:

Orijinalden alıntı: sarveniko

Cam klozu biraz aracın çekildiği yer ile alakalı. Evin önüne sokağa park ediyorsak haklısınız ama şayet garaj arabası ise cam klozunun önemi biraz daha az. Mesela yani)
    abi piyasada öküz gibi araba kullanan adam dolu. benim aracım 2 yıl kapalı garajda durdu sürekli ama bir kere uzun yolda öndeki araçtan fırlayan taş geldi camı ortadan çatlattı. servisteki fiyatı da kol gibiydi resmen.

allahtan kasko full cam kapsıyordu ödedi hepsini. kaza nereden gelir belli olmaz yani. 100tl puan güzel ama olası bir camdan cebimden 300-500tl ekstra para çıkacaksa hiç girmem o işe.
  • Seyahat hattini aradim
    35 dk geçti açan olmadi. Ulaşabilen var mi ne yapmak lazım

• Puanlarımı en kolay nakite nasıl çeviririm.

• Ben 10 dk da bağlandım seyahat hattına . Akşamüstü aramıştım. Ayrıca otel almak bence yine de avantajlı çünkü ucak bileti aldığınızda her bir kişi için 30 dolar servis ücreti ekliyorlar(zaten yüksek çıkıyor biletler diyenler sanırım bunu bilmiyor) dolar almış gidiyor zaten, 30 dolar yaklaşık 220 TL yapıyor, 3 kişilik aile uçak bileti alsa direkt yaklaşık 700 TL komisyon ki nerdeyse bir uçak bileti . Ama otel aldığımızda servis ücreti yokmuş, ets ile fiyatlar aynı çıkıyor

• Ets değil setur ile ayni olduğunu söyledi müşteri temsilcisi

• 
Sayfa: önceki 40944095409640974098
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.