Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4079. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.905
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40774078407940804081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: genga04

Koronovirüs sebebiyle, puanlarla aldığı yurtdışı biletlerini iptal ettirebilen var mı?
    Setur bileti iptal etmiyor, ancak uçuş iptali gibi bir sebeple hava yolu iptali olursa iptal olur diyorlar. THY de setur'dan iptal ettirmelisiniz diyor.
    Bu yaşanan durum normal değil ama Setur ile anlaşamadık :)
    18-22 Mart İtalya biletimiz vardı, uçuşlar iptal edildiği için sorunsuz iade ettiler puanları. Gerçi daha yatmadı puan ama iptal edildi kesin olarak. Otel rezervasyonu da yapmıştım İtalya için puanlarla, onları da iade ettiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilish_ -- 13 Mart 2020; 0:53:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilish_

18-22 Mart İtalya biletimiz vardı, uçuşlar iptal edildiği için sorunsuz iade ettiler puanları. Gerçi daha yatmadı puan ama iptal edildi kesin olarak. Otel rezervasyonu da yapmıştım İtalya için puanlarla, onları da iade ettiler.

Alıntıları Göster
    sizin durumda uçuşlar iptal edilmiş, zaten bu durumda sorunsuz iade ediyorlar. keyfi gitmek istemiyorum dediğinizde puanla alındığı için iptal iade yapmıyor ne banka ne de thy

benimde temmuz ayına bangkok biletim vardı. uçuş saati 1 gün değiştiği için otomatik olarak kesintisiz iptal yada değişiklik hakkı tanıdılar. bende iptal hakkımı kullandım, benimde daha puanlarım yatmadı. 15 gün buluyormuş

• emrekaynar E kullanıcısına yanıt
    peki bu durumda adios premiumdan kart aidatı kesilir mi?
    çünkü bunu hiç kullanmadım henüz
    harcama yapmadım
  • aburak7 A kullanıcısına yanıt
    Hocam bende hem normal mobili hemde yapı kredi mobil var birinde kendi kartım diğerinde eşimin kartı tanimli sadece NFC den istediğim kartı seçiyorum bilginize yani msja filan gerek yok

• Arkadaşlar World Mobilde bir kampanya var şu an.

Mastercard Logolu TLCARD ın sanal kartı ile 150 TL ve üzeri belirtilen yerlerden alışveriş yapılınca 15 TL puan..

N11.COM üzerinden yaptım 150 TL üzeri Mastercard Logolu Sanal TLCard ile ama World Mobilde uygun alışveriş yok diyor.

Bu durumda olan var mı aranızda ?
  • Arkadaşlar tekrar görüştüm, THY tüm yurtdışı uçuşlara (iptal olmayanlara) 2020 içerisine aynı hatta istediğiniz tarihe değişiklik yapıyorlar. Fark varsa iade ya da ek ücret istiyorlar. Temmuza aldık biletlerimizi bakalım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • genga04 G kullanıcısına yanıt
    Merhabalar

Ben de Mayıs ayına Avrupa’ya bilet almıştım puanlarla. Şimdi ötelemek istediğimde direk THY ile mi görüşmeliyim yani? Bir de daha ucuz olursa ücret iadesi mi yapıyorlar anlayamadım. Malum puanla aldık.

• genga04 G kullanıcısına yanıt
    Bilet numarasını tuşlayınca, acenteden alınmış deyip reddediyordu, siz nasıl bağladınız?

• Vakıfbank ile seyahat hattından İspanya gidiş dönüş almıştım, seyahat hattı iptali yaptı, 20 işgünü içerisinde kullandığım puanın karta iade olacağını belirtti.

• Yapıkredi seyahat hattı üzerinden yapıyorsunuz arkadaşlar havayolu ile değil.
    Zaten seyehat yasağı olan yerleri direk iade ediyorlar puanları, onun dışındaki yerleri ise erteliyorlar.

• Memur olana yurt dışını iade ediyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: habipermis

Arkadaşlar World Mobilde bir kampanya var şu an.

Mastercard Logolu TLCARD ın sanal kartı ile 150 TL ve üzeri belirtilen yerlerden alışveriş yapılınca 15 TL puan..

N11.COM üzerinden yaptım 150 TL üzeri Mastercard Logolu Sanal TLCard ile ama World Mobilde uygun alışveriş yok diyor.

Bu durumda olan var mı aranızda ?
    World Mobil'de alışverişi tamamladınız diye yazmış olması gerekiyor.

Ben de niyetlendim, TL Card'ım Visa idi, Master Card'a çevirttim. Dün baktım, kampanya kaldırılmış sanırım. Bilen var mı?
  • Puan ile alınan otel rezervasyonu iptali için bu ara seyahat hattıyla görüşen var mı arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 21 Mart tarihinde Phuket'e puanlarla alınmış uçuşum vardı. Uzun süre uğraşmama rağmen bileti iade edememiştim. Geçen hafta çalıştığım kurum yurtdışına çıkmamıza izin vermediğini açıkladı. Bu yazıyı seyahat hattına gönderdiğimde uçuşu iptal edebildim.

Bir kez seyahatinizi ertelerseniz iptal hakkınız ortadan kalkar dedi Yapı Kredi. Bu yüzden biletleri iptal etmek için uğraştım.
  • Euro 2020 için 7-14 Haziran gidiş dönüş olmak üzere Pegasus ile İtalya Milano'ya kendim, eşim ve 1 yaşındaki bebeğim için gidiş dönüş uçak bileti satın almıştım. Maç biletlerimizi aldım, araba kiraladım, bazı yerlerden otelleri de tuttum. Şimdi turnuva 2021'e ertelendi. Seyahat hattı ile görüştüm, bizim için sorun yok ama iade için Pegasus'un onay vermesi gerekiyor dedi. Pegasus'u aradım, 35 dakika hatta bekledim. Sonrasında görüştüm. Kendileri diyor ki uçuşa son 2 saat kalaya kadar açığa alabiliriz. Ben biletlere 2700 TL ödedim, iade istersem 1200 TL para yatırabiliriz diyorlar. Setur biraz daha beklememi önerdi. Açığa aldıktan sonra, açığa alınan tarihten itibaren 1 yıl içinde kullanabilirsiniz diyor. Zaten her türlü o turnuvaya gideceğiz nasipse, biletleri açığa mı aldırsam yoksa iade için başka bir yol var mıdır? Sonuçta tarih belli olduğundan muhtemelen 2700 TL'den daha uyguna alacağım. Var mı önerisi olan acaba?

• Pikachu P kullanıcısına yanıt
    Açığa aldırın madem, bir zararı olmaz.

• Yaklaşan global kriz sonrası bankaların alışveriş kotasını doldurmak ve resesyonu bertaraf etmek için yakında çok yüksek puanlarla kampanyalar yapacağını, Adios katsayı oranında da ciddi bir artış olacağını öngörüyorum. Zira kimsenin ne seyahat edecek, ne de alışveriş yapacak morali var. Yanılma payım da olabilir, o da bir ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 19 Mart 2020; 19:17:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarveniko

Yaklaşan global kriz sonrası bankaların alışveriş kotasını doldurmak ve resesyonu bertaraf etmek için yakında çok yüksek puanlarla kampanyalar yapacağını, Adios katsayı oranında da ciddi bir artış olacağını öngörüyorum. Zira kimsenin ne seyahat edecek, ne de alışveriş yapacak morali var. Yanılma payım da olabilir, o da bir ihtimal.
    Bende tam tersi mevcut durumu bile arayacağımızı düşünüyorum ama umarım siz haklı çıkarsınız.
  • Bu sene bu şartla aidatı iade ettiler, ilk kez şart sundular bana..

Kart(lar)iniza ait yillik uyelik ucreti iptal talebiniz alinmistir. 18/06/2020 tarihine kadar gerceklestirmeniz gereken harcama hedefi 28350 TL' dir. B002

• sak0575 kullanıcısına yanıt
    maşallah rakamda iyiymiş
  • 
Sayfa: önceki 40774078407940804081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.