Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4025. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Fatih KARAHAN Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.875
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40234024402540264027
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu haftasonu olan restoran kampanyasında "ykb posu" şartı varmış!!! bunu fark etmeden size yüklenir dedim, lütfen kusura bakmayın.

birkaç önceki haftasonu olan restoran kampanuasında pos şartı yoktu, starbucks dahil olmuştu.

YKB bu kafayla devam etsin. piyasa bu kadar kötü, harcamalar bu kadar azalmışken iyicene kendinden soğutuyor ykb.
  • ms365 M kullanıcısına yanıt
    İlginiz için teşekkür ederim, hiç önemli değil. Denemek için ufak bir meblağ atmıştım. Olmayınca daha fazlasını denemedim zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yurtdışında Adios kartımı kullandım. Kartımın Euro ve Dolar ekstresi de mevcuttu. Harcadığım miktarda dolar satın almıştım ve hesabımda mevcuttu ama kredi kartına ödeme yapmayı unutmuşum. Kartım için otomatik ödeme talimatı bulunmasına rağmen hesabımdan ödeme yapılmamış. Toplam borç TL'ye çevrilmiş ve %3 ekstra masraf eklenmiş. Sizce bu normal mi?
  • ftokan F kullanıcısına yanıt
    Web sitesinde yazıyor Hocam

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

normal hocam ekstra ceza yurtdışında kullanana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Benim alişveriş Vakıfbank posundan geçti çıkan silipte mevcut puanlarım göründü kabul edilir mi acaba?

• crazydentist kullanıcısına yanıt
    Hocam uygulamadaki sayaçta göründü mü acaba harcamanız?

• crazydentist kullanıcısına yanıt
    Defalardır özellikle giyim alışverişlerinde vakıfbank posunda geçildi, aynı postan puan kullandım, taksit de yaptım ama hiçbiri kampanyaya dahil olmadı.

• Arkadaşlar acil bir sorun olacak. Yurtdışı uçak bileti alımım olacak ve tamamını karşılayabilmem için 90 tl'lik puana daha ihtiyacım var. Kısa süre içerisinde yüklenecek 25 tl'lik puanım da mevcut. Bu hesaplamaya kullanımım için müsade edilen 250 avans puan dahil.

Normal adios kullanıyorum. Bu avanspuan miktarını artırma yolu var mı acaba? Müşteri hizmetlerine sordum biz yapamayız dedi anlamadım ben de.

• Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Kart limitinizi arttırabilirseniz eğer, avans puan limiti de artar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Delpo41 kullanıcısına yanıt
    geçen gün internet şubesinden kart limiti arttımı talebinde bulundum. öğlen saatlerinde talep girmiştim. akşam üzeri onaylandığına dair sms geldi.
  • Of yukko kampanyasını gordunuzmu bılmıyorum ama 500 olan e ticaret sıte olayı 750 ye cıkmıs bundan sonra tum sıtelerde 750 tl harcama olarak guncellenecek sanırım ıyıce zorlastı artık puan bırıktırmek
    Otomatik ödeme talimatı her döviz kuru için ayrı verilmesi gereken bir talimat. Sizin otomatik ödeme talimatınız sadece TL için muhtemelen. Döviz için de ayrı bir otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekiyordu.
  • 10-31 Temmuz arasında kişisel kampanya olarak 10200 TL'ye 100 TL puan kampanyası geldi, kişiye özel. Bu kadar harcama kim yapar ya :) Oran düşük ayrıca. Eskiden 5000'e 200 falan gelirdi.
  • Haziran - Temmuz aylarında 10.600 TL harca 80 TL - 14.350 TL harca 150 TL kazan :D
    Benim daha ilginç. Kamil Koç'tan gidiş-dönüş otobüs bileti aldım 134 TL. Play kampanyasını yapmış saydı ama internet kampanyasında sayaç çalışmadı. Birini sayıp birini saymaması ilginç. MH'yi arayıp düzeltilmesini talep edeceğim.
  • okurtulmus O kullanıcısına yanıt
    Seçili internet sitelerinde varmı Kamil Koç?
  • Bu ay kişiye özel kampanya hedef puanları yattı mı?

• Quidditch06 Q kullanıcısına yanıt
    Benim yatmadı. Bekliyorum bugün. Yatmazsa kayıt açarız yarın artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: numberone2000

Benim yatmadı. Bekliyorum bugün. Yatmazsa kayıt açarız yarın artık.
    Benimde yatmadı. Bakalım artık.
  • 
Sayfa: önceki 40234024402540264027
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.