Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4004. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.907
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40024003400440054006
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Artık tamamen sistemde ne çıkarsa ve banka müşteri için ne promosyon tanımlamış ise sadece onu önerebiliyormuş MH. Henüz aramadım ben de. Ama tam iade,kısmı iade, iade etmeme, harcama sözüne iade vs. birçok seçenek var sanırım. Eskiden aradığımda direk iptal oluyordu. Geçen sene hiçbir promosyon tanımlanmıştı adıma. Bakalım bu sene birşeu çıkacak mı? %75 iade çıksa kabul ederim
  • Mart ayı kişiye özeller,
    Bugün itibariyle toplam puana yansıdı..
    Ancak puan detaylarında henüz görünmüyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Adios'cum 242TL kart ücretini yazıvermiş ekstreye. Eskisi gibi iptal de etmiyorlar artık sanırım. Bakalım bir promosyon vs. tanımladı mı sistem. Geçen sene 200tl idi ücret. Enflasyon zammı gelmiş herhalde.
    Ek kartla 363 tl yansimis
    Karti kullaniyorum aktif
    6 ay kapatmama sozune iade ettiler.

• muhendizz M kullanıcısına yanıt
    Ben de yarin atayacagim. Bakalim ne cikacak. Kart ucretleri de cok yukselmis.
  • Evdeki kartlardan birini aidat yansimadan kapattirdik. Aidat yuzunden kapatiyoruz dedim, teklif sunmadi. Cok da umursamadim acikcasi. Damla damla puan verip, aidati iade etmiyorlar artik.

• arkadaşlar aylık ortalama 10-12bin ekstreye kaç puan vermeleri lazım. arayıp hedef verin mi demek lazım.
  • muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

2 Nisanda yatan var, 10 Nisan da yatan var, sizin ve benim gibi bekleyenler var ...
  • devasaldost D kullanıcısına yanıt
    MH ile konustum. Herhangi bir teklif yok tanimlanmis. Puan ile odemeyi saymiyorum. Icinde puan var biraz. Onlar icin acik tutacagim simdilik. Ama bu gidisle seneye herhalde kart ucreti 300TL olacak.
    Eskisi gibi kampanya da olmuyor artik. Kart ucreti isinin suyu cikti.Puanlari kullandiktan sonra iptal ederim belki.
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Kartı kapatma blöfü yapmanızı tavsiye ederim, kart kapatma talebinizi aldıktan sonra iki veya üç gün sonra arayıp neden kapattırdınız bi memnuniyetsizlik mi var deyip kart ücretini iade edelim diyebiliyorlar, ben bu sene bunu yaptım adios premiumiçin iade aldım, play için arayan soran olmadı, %75 iade tekliflerini kabul ettim, avans puanımı kapatınca kapattırıcam, 10 yıl sonra ykb güle güle diyecem inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: devasaldost

Kartı kapatma blöfü yapmanızı tavsiye ederim, kart kapatma talebinizi aldıktan sonra iki veya üç gün sonra arayıp neden kapattırdınız bi memnuniyetsizlik mi var deyip kart ücretini iade edelim diyebiliyorlar, ben bu sene bunu yaptım adios premiumiçin iade aldım, play için arayan soran olmadı, %75 iade tekliflerini kabul ettim, avans puanımı kapatınca kapattırıcam, 10 yıl sonra ykb güle güle diyecem inşallah.
    O her zaman yemez dikkatli olun direkt kartı kapattıkları da oluyor

Geçenlerde garanti milesandmiles kartıma aidat geldi diye kapatma talebinde bulundum kimse aramadı 7 gün sonra bir baktım kart direkt kapanmış

• quote:

Orijinalden alıntı: mcksy

Teşekkürler.

2 Nisanda yatan var, 10 Nisan da yatan var, sizin ve benim gibi bekleyenler var ...
    Benim yatmış ama adios karta değil play karta

Tüm kartlarınızı kontrol edin

7 gün sonra elbette kapanır, ben iki üç gün içinde aranırsınız veya aranmazsınız diye belirttim.

• Ben de açıkçası bundan dolayı o blöf işine giremiyorum. Kartta oldukça puan var. Aktif olarak kullandığım bir kart. YKB de sanırım bu yüzden herhangi bir iade vs. teklif etmiyor.

Kart yılda 242TL'den daha fazla yarar sağlıyor. Eyvallah ama hem kart ücreti çok yükseldi hem de eski müşterilere pek özen/önem göstermiyor gibi geldi YKB.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 11 Nisan 2019; 10:27:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devasaldost

7 gün sonra elbette kapanır, ben iki üç gün içinde aranırsınız veya aranmazsınız diye belirttim.
    İşte ya aramazlarsa sorun da orada zaten. Blöf ters tepebilir bende garanti için aramalarını beklerken çat diye kapattılar kartı

• http://m.adiospremium.com.tr/kampanyalar/yapi-kredi-adios-premium-ile-puanlarimla-dunyayi-turluyorum/a-3304

Yapı Kredi adios Premium ile puanlarımla dünyayı turluyorum.

31 Mayıs- 14 Temmuz 2019 tarihleri arasında yurt içinde her yöne 189 TL veya 269 TL puanla, Avrupa’daki tüm destinasyonlara 459 TL, 609 TL, 759 TL veya 959 TL puanla, dünyadaki diğer tüm destinasyonlara 1.299 TL, 1.599 TL, 1.799 TL veya 1.999 TL puanla gidiş-dönüş uçak bileti alabilirsiniz..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yagmursuz kullanıcısına yanıt
    Nihayet geldi. 1600 lira karşılığı 91.800 puan fena değil gibi ama 1400 liralık bilet bulmak lazım, çünkü 30$ hizmet ücreti ekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 11 Nisan 2019; 12:7:21 >
    Ben şöyle yapıyorum üç gün bekliyorum, aranmazsam kart iptal talebimi geri çekiyorum, kartı kullanmaya devam edebiliyorum.

• yagmursuz kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı planlamamı 15 temmuz gidiş için yapmıştım ve ona göre rezervasyon yaptım. Tecrübeli arkadaşlar, sizce 15 temmuz ve sonrasını kapsayan kampanya gelir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adios seyahat hattının uçak bilet sorgusunu online yapabileceğimiz bir site var mı? Müşteri hizmetlerinden çıkan fiyat ile uçuş sitelerindeki fiyatlar farklı olabiliyor.
    Ya da seyahat hattı direk uçuş firmasının sitesinden sorgulayıp üzerine servis ücreti mi ekliyor?
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    THy uygulama üzerinden,

12 Haziran Istanbul-Cenevre 08:15
    24 Haziran Marsilya-Istanbul 17:55

1484 lira çıkıyor.

Seyahat hattı 1567 lira fiyat verdi ve 1600 liraya kadar olan biletler en düşük 91.800 puana denk geldi. Bence gayet iyi ve uygun, o yüzden hemen biletlettim

Hani 30$ hizmet ücreti alınıyordu? Ben bu işi çözemedim. 90 lira hizmet ücreti eklendi.

• 
Sayfa: önceki 40024003400440054006
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.