Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4005. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.590
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40034004400540064007
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adios ne kadar ekliyor bilmiyorum ama Parafly 60TL ücret ekliyor yurtdışı biletlere. Genelde fiyatlar firmanın fiyatıyla aynı çıkıyor. 30USD hizmet ücreti fazla olur zaten ki 90TL bile rakiplerinden yüksek ama puan biriktirme ve bu tarz kampanyaları ile Adios öne çıkıyor.

2 ayrı bileti tek seferde toplam rakamına göre puanlayarak işlem yapıyor bu durumda Adios. Doğru mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 11 Nisan 2019; 14:48:59 >
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Evet tabi. Çoklu uçuş seçeneği ile biletlenyor. 2 adet tek yön alan zaten herhalde yoktur, zira fiyat çok yüksek çıkar, herkes biliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    https://www.setur.com.tr/ucak
  • anvil kullanıcısına yanıt
    Setur öyle bir yapmış ki arayüzü, ios üzerinden çoklu uçuş “ara” butonu görünmüyor, aşağıda kalıyor.

Bu arada, öyle yada böyle Ramazan bayramına koydu kampanyayı Adios ve büyük ihtimal 9-19 Ağustos Kurban için de koyacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 11 Nisan 2019; 15:6:42 >
  • anvil kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • yagmursuz kullanıcısına yanıt
    Oranlar yurt içi hariç 3,3 ile 3,5 arası değişiyor.
    Mevcut durumda gayet iyi..

• muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    Benim bugün Adios Premiuma yattı. Zaten yatmayan çok kişi varmış, bugün baya bir kişiye yatırmışlar.
  • Biletleme servis ücretinin farklı algılanma nedeni şu :

Aslında setur hep aynı fiyat farkı yansıtıyor fakat mesela thy biletleme servis ücreti 50 lira alıyor, pegasus 30 lira alıyor, önce o ücreti düşüyor setur sonra kendi biletleme servis ücretini ekliyor,

KKTC biletleri kapmanya dahilinde yurtiçi olarak mı satılıyor yoksa kampanyaya dahil değil mi acaba ?
  • Keşke Adios da başkası adına da bilet alınabilse...

• Quidditch06 Q kullanıcısına yanıt
    Alınıyor.
  • 2013 Şubat'ında bu forumun katkıları ile adios almıştım. Bu forum sayesinde maksimumda nasıl puan toplanır öğrenmiştim. ama 2 senedir gelinen noktada bu programın bankaya ciddi maliyet getirmesi ile neredeyse hiç kampanya olmaması, puanların kurlar yüzünden kuşa dönmesi ile kartın hiçbir anlamı kalmamıştı.

Dün son çıkan kampanya ile son puanlarımla biletimi alıp bu 6 senede topladığım 3645 TL değerindeki puan sonrası adios kartımı kapattım.

Buraya katkıda bulunanlara teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker136

2013 Şubat'ında bu forumun katkıları ile adios almıştım. Bu forum sayesinde maksimumda nasıl puan toplanır öğrenmiştim. ama 2 senedir gelinen noktada bu programın bankaya ciddi maliyet getirmesi ile neredeyse hiç kampanya olmaması, puanların kurlar yüzünden kuşa dönmesi ile kartın hiçbir anlamı kalmamıştı.

Dün son çıkan kampanya ile son puanlarımla biletimi alıp bu 6 senede topladığım 3645 TL değerindeki puan sonrası adios kartımı kapattım.

Buraya katkıda bulunanlara teşekkür ederim
    daha nisan ayındayız. bankanın 4 ayda çıkardığı 3. kampanya bu. yükselen maliyetler dolar kuru ... vs'den ötürü eski tadı kalmadığı, zor puan toplandığı kısmına katılmakla birlikte hiç kampanya yapmıyor kısmına şahsen katılmıyorum

daha 31 mayıs son tarihli uzakdoğu kampanyası devam ederken şimdi de 30 mayıs 15 temmuz tüm dünya çıkardı. ondan öncede avrupa vardı. daha ne kampanya yapacak, her ay tüm dünya yada uzakdoğumu yapmasını bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: mcksy

Alınıyor.
    aynı uçakta uçmak şartı ile alınıyor ancak. onun dışından soyadı farklı birine bilet almıyorlar
  • BU ARADA 2019 YILI İÇERİSİNDE 4 AYDA BANKANIN YAPTIĞI KAMPANYALARI DA ŞÖYLE ŞURAYA KOYALIM DURSUN :)

Yapı Kredi adios ile Sevgililer Günü’nü Avrupa’nın en romantik şehirlerinde geçiriyos!
    8-24 Şubat 2019 tarihleri arasında Amsterdam, Barselona, Floransa, Paris, Prag, Roma, Venedik ve Viyana’ya 409 TL veya 509 TL puanla her şey dahil gidiş-dönüş uçak bileti alabilirsiniz.

Yapı Kredi adios ile Avrupa’nın en güzel kayak merkezlerinde tatil yapıyos!
    18 Ocak – 31 Mart 2019 tarihleri arasında Avusturya, Bulgaristan, Fransa, İtalya, İsveç ve Romanya’ya 409 TL veya 509 TL puanla her şey dahil gidiş-dönüş uçak bileti alabilirsiniz.

Yapı Kredi adios ile Uzak Doğu’yu keşfediyos!
    1 Mart-31 Mayıs 2019 tarihleri arasında Çin, Endonezya, Filipinler, Japonya, Kore, Malezya, Singapur, Tayland ve Vietnam’a 1.709 TL, 1.899 TL veya 2.149 TL puanla her şey dahil gidiş-dönüş uçak bileti alabilirsiniz

Yapı Kredi adios ile baharı Avrupa’nın en güzel şehirlerinde karşılıyos!
    1 Mart - 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında Avrupa’daki tüm destinasyonlara 459 TL, 609 TL veya 759 TL puanla her şey dahil gidiş-dönüş uçak bileti alabilirsiniz.

Yapı Kredi adios Premium ile puanlarımla dünyayı turluyorum.
    31 Mayıs-14 Temmuz 2019 tarihleri arasında yurt içinde her yöne 189 TL veya 269 TL puanla, Avrupa’daki tüm destinasyonlara 459 TL, 609 TL, 759 TL veya 959 TL puanla, dünyadaki diğer tüm destinasyonlara 1.299 TL, 1.599 TL, 1.799 TL veya 1.999 TL puanla gidiş-dönüş uçak bileti alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhendisgsm

daha nisan ayındayız. bankanın 4 ayda çıkardığı 3. kampanya bu. yükselen maliyetler dolar kuru ... vs'den ötürü eski tadı kalmadığı, zor puan toplandığı kısmına katılmakla birlikte hiç kampanya yapmıyor kısmına şahsen katılmıyorum

daha 31 mayıs son tarihli uzakdoğu kampanyası devam ederken şimdi de 30 mayıs 15 temmuz tüm dünya çıkardı. ondan öncede avrupa vardı. daha ne kampanya yapacak, her ay tüm dünya yada uzakdoğumu yapmasını bekliyoruz

Alıntıları Göster
    Adiosun daha iyi alternatifi varsa biz de geçelim oraya...

• Arkadaşlar şu yurt dışı uçuşların setur fiyatına nereden bakabiliyoruz? Setur’un sitesinde bir türlü bulamadım. Skyscanner ile baktığımda 3800TLya da bilet var 5800’e de. Onceden fiyata bakip kararimi verip oyle aramak istiyorum seyahat hattini.

Onerisi olan?

Muhtemelen Kurban için Ağustos ayının ikinci yarısına da kampanya koyacaktır ama ne zaman koyar bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarveniko

Muhtemelen Kurban için Ağustos ayının ikinci yarısına da kampanya koyacaktır ama ne zaman koyar bilemiyorum.
    Valla gidişata göre bende düşünüyorum ama çıkmama ihtimaline karşın ben bilet bakıyorum

Zaten kampanya puan miktarlarına baktığımızda uygun bileti 2 çarpan ile almak pekçok zaman daha karlı geliyor

• Setur'un sitesinde 2 fiyat var. Biri üzeri çizili eski, diğeri kampanyalı yeni fiyat. Adios ile gitmek istesek çarpanı eski fiyata göre mi kampanyalı fiyata göre mi hesaplıyorlar?
    Kampanyadaki avantajdan kastınız muhtemelen, 1.600 lira bedell olan biletin 160.000 puana alınabiliyor iken, kampanyada 90.000 puana biletlenebiliyor olması. En azından ben öyle anladım, zira %40 daha uyguna denk geliyor. İnşallah Kurban’da da yaparlar aynı şekilde. 9-26 Ağustos tahminim.
    Geçen sene 12 Haziran’da koymuşlar:
    Yapı Kredi adios ile Kurban Bayramı'nda puanlarımızla Avrupa'yı ve Türkiye'yi turluyos! (17 Ağustos-2 Eylül 2018)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 13 Nisan 2019; 11:31:55 >
  • 
Sayfa: önceki 40034004400540064007
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.