Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3934. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.738
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39323933393439353936
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gittigidiyor kampanyası uygulama üzernden yapılan alışverileri de kapsıyor mu? Yoksa illa internet sites üzernden mi yapmak lazım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acunluturk A kullanıcısına yanıt
    olur sıkıntı yok
  • hakanmbe kullanıcısına yanıt
    Atatürk dış hatlarda halkbank parafly ile girilebilen bir lounge var. aylık harcama limitini doldurmuş olmanız gerekiyor girebilmek için.
  • yıllık üyelik ücreti gelmiş 137 lira,
    daha aramadım MH i, random kimi geri alıyo, kimi alamıyor değilmi? harcam ehdefi alan var mı?
    güncel bir son durum bilgisi var mıdır?
  • khanshan K kullanıcısına yanıt
    Hocam bende premium var 200 tl yansıttılar, 6000 tl harcama hedefi ile iade ettiler (süre 3 ay).
  • benimde play karta ücret yansımış iptal ettiler (harcama hedefi dediler) fakat 3 ay içinde harcama hedefini tuturamazsanız da sorun olmaz iptal ediyoruz dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemans06

Hocam bende premium var 200 tl yansıttılar, 6000 tl harcama hedefi ile iade ettiler (süre 3 ay).
    Bana onu da yapmadılar, son kalan puanları eşime aktardım, kartı kapattırmak için aradım, hala, daha düşük yıllık ücretli kart öneriyor. Dedim kapat gitsin. Bundan sonra Adios kullanmıyorum.
  • Arkdaslar otelin bi kismini puan ile odiycem kalani illa adios kartlami odemem lazm yoksa baska banka karti ilede odeyebilirmym

• burst B kullanıcısına yanıt
    puan aktarma islemini kesinlikle subedenmi yaptirmak lazim birde fax numarasini yazarmisiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yudokaan Y kullanıcısına yanıt
    Faks no: 0262 647 19 00
  • egemans06 E kullanıcısına yanıt
    Bana da 200 tl aidat gelmiş. Internetten bize yazın kısmından yazdım. Aninda iade ettiler.

• daha önce giden arkadaşlar söylerse çok memnun kalırım.
    blue waters ile ela quality arasında kalsanız hangisini tercih edersiniz, eylülde gideceğim.
    tercih sebepleri 2 yaşında bir çocuğa uygunluk, kum ve berrak deniz, temizlik ve yemek. gece eğlencesi night club falan önemli değil
  • merhaba diğerine gitmedim ama 2 yıldır ela quality'e gidiyorum. Çocuk havuzda oynamayı sevdiği için denizine girmiyoruz, gayet temiz ve yemekleri güzel.
  • Arkadaşlar merhaba,

Engelli dostu otel önerebilir misiniz ? Ege yada akdeniz bölgesi olabilir. Tekerlekli sandalye ile rahat bir tatil yapılabilcek bir otel arıyorum.

• cagatay33 C kullanıcısına yanıt
    Geçen sene Ela Quality otelinde 2 aile tatil yaptık. 2 bizim çocuğumuz 2 de arkadaşlarımın cocukları havuzdan el ayak hastalığı virüsünü kaptılar. Ortadoğulu turist çok fazlaydı. Bu Virüsü ülkemize geri getirdiler.

• Mokotow kullanıcısına yanıt
    Seturun sitesinde otel seçenekleri arasında engelli dostu oteller var. Onları inceleyebilirsiniz.

• kimsede adios heyecanı kalmamış... birkaç gün önce TL card yeni kampanya başlamış tesadüfen gördüm

TLcard ile kafe, restoran, sinema ve tiyatrolarda yapacağınız harcamalarınızda 10 TL puan hediye!
    2-30 Haziran 2018 tarihleri arasında kafe, fast food, restoran, sinema ve tiyatro sektörlerindeki tek seferde yapılan 4 adet 25 TL ve üzeri alışverişe 10 TL puan hediye!

Kampanyaya katılmak için HAZIRAN yazın, bir boşluk bırakarak müşteri numaranızı 4454'e gönderin.

http://www.tlcard.com.tr/kampanyalar-liste/1/genel-kampanyalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

Geçen sene Ela Quality otelinde 2 aile tatil yaptık. 2 bizim çocuğumuz 2 de arkadaşlarımın cocukları havuzdan el ayak hastalığı virüsünü kaptılar. Ortadoğulu turist çok fazlaydı. Bu Virüsü ülkemize geri getirdiler.
    Çok teşekkür ederim, dediğiniz gibi ortadoğudan geldiği için hastalık, hangi otelin havuzunu kullanırsak olur gibi geliyor. onun dışında bi şikayetiniz oldu mu
  • Uzakdoğu İçin Qatar Havayollarının Sitesinden Bulduğum Uygun Fiyatlı Uçuşları Seyahat Hattı Göremiyor ve Fahiş Fiyat Farkları Oluşuyor.Bu Durumun Bir Çözümü Varmıdır ? Yoksa Zaten Seyahat Kampanyası Yok , Uygun Uçuşlarıda Setur Göremiyoruz Diyor , Avantaj Namına Hiçbirşey Kalmamış Oluyor.

Edit : Kayıt oluşturmuştum durumla ilgili sistemlerini güncellediklerini ve düşük fiyatlı uçuşların artık göründüğünü söylediler sorun çözülmüş oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir_trabzon -- 6 Haziran 2018; 15:34:4 >
  • kadir_trabzon K kullanıcısına yanıt
    Biletinizi qatarairways.com üzerinden 10 Haziran 2018 tarihine kadar alın şeklinde ifade olduğundan promosyon biletler havayolu sitesinde geçerli oluyor ve acenteler genelde bir üst grup biletleri görüyor. Sizinki de bu şekilde olmuş olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 39323933393439353936
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.