Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3814. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.501
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38123813381438153816
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sarveniko

Arkadaşlar, peder kullanmadığı puanlarını benim Adios’a aktarmak istiyor. Bu prosedür nasıl işliyor? Adios sayfasında 4440446 arayarak yazıyır. Arıyoruz, şubeden dilekçe faks yolu diyorlar. Bu zamanda hala ilkel faks yöntemi mi kalmış!

Kimlik fotokopilerinizi de ihtiva eden dilekçenizi 02626471900 faks çekin.
  • Adios Premium kartlar için; mobil uygulamada puan durumları güncellenmiş. Artık her kazanılan puan karşılığı Süresiz yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 27 Aralık 2017; 17:30:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koray5006 kullanıcısına yanıt
    Adios’da daha doğrusu YapıKredi’de mil puan yok

Worldpuan Gruppuan Markapuan Artıpuan var

• sarveniko kullanıcısına yanıt
    Ben dilekçe yazmıştım dilekçede kendi kredi kart numaramı ve kardeşimin kart numarasını o şekilde aktarım yapmışlardı 3 gün içinde şube aracılığıyla.
  • mcksy kullanıcısına yanıt
    Bana halen daha yurtdışı puanlarını yatırmamışlar. 2gün önce şikayet kaydı oluşturmuştum. Şoray’la mı gidiyorlar acaba? Başka harcama yapıp da halen daha puanı yatmayan var mıdır acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • anisiz A kullanıcısına yanıt
    puan aktarım şartları ne oluyor?soy isim aynı olduğunda yetiyor mu?
  • Arkadaşlar selam, kart aidatı iadesi için müşteri hizmetleri arandığında artık iadesi olmadığını söyleyenler oldu etrafımda; başına gelen, 2017 yılı için kart aidatını geri alamayan oldu mu aranızda?
  • xyz35 kullanıcısına yanıt
    Soyadların aynı olması yeterli evet.Dediğim gibi 3 gün içinde en fazla transfer bitiyor.
  • En uzun gece 21 TL puan yatmış...
  • Bana yatan puan fln yok

• quote:

Orijinalden alıntı: unssal

Arkadaşlar selam, kart aidatı iadesi için müşteri hizmetleri arandığında artık iadesi olmadığını söyleyenler oldu etrafımda; başına gelen, 2017 yılı için kart aidatını geri alamayan oldu mu aranızda?

annem world gold kartını aldı. 3000 harcama sözüne iade ettiler. benim adios premium u etmediler.
  • Merhaba sevgili adiosçular,

Bir sorum olacaktı LC waikiki, Yargıcı, Özdilek gibi hediye kartı alıp sonradan alış veriş yapabileceğimiz firmaların cüzdan da wp kampanyası çıkıyor. Hediye karta para yükleterek puan kazanabilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: cenko77

Merhaba sevgili adiosçular,

Bir sorum olacaktı LC waikiki, Yargıcı, Özdilek gibi hediye kartı alıp sonradan alış veriş yapabileceğimiz firmaların cüzdan da wp kampanyası çıkıyor. Hediye karta para yükleterek puan kazanabilir miyiz?

Evet kazanılabilir. Yalnız kampanta detaylarında markaya özel puan oluyor bazen onlara dikkat etmek lazım. Örneğin 150 lira üzeri lcw alışverişine 15 lira lcw de kullanılabilir world puan.

• Artıpuan'lar Worldpuan gibi değerli kullanılabiliyor mu? Kullanılmıyorsa alışverişte kullanmak istiyorum ama kasiyerin yanlışlıkla Worldpuan'ımı kullanmasından korkuyorum, ne yapmam lazım ?
  • Yapı Kredi çok yalancı ya n11de yaptığım alışveriş için 15 tl yatmamıştı, bddk'ya şikayet etmiştim, 15 tl'yi yatırmışlar ama şunu demişler: "129,99 TL’lik işleminiz için yapılan ilk çekim iptal edilerek tekrar çekim yapıldığından bu işlemin kampanyaya dahil edilmediği tespit edilmiştir." Halbuki böyle bir şey yok, iptal etme falan yok, aradığımda sektör uyumsuz demişlerdi. Çirkef yapı kredi. Bir de şunu eklemişler:

"Worldpuan uygulaması, diğer bankaların da uygulamalarında olduğu gibi, bankamız açısından bir yasal yükümlülük değil, kart ile işlem yapan müşterilere tanınan bir avantajdır."

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    bana da sektör uyumsuz dediler n11 deki alışverişim için halbu ki değildi.bende şikayetvara yazdım 1 hafta telefon görüşmelerinden sonra yatırdılar.bu konuda çirkefler
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexnumber10

Artıpuan'lar Worldpuan gibi değerli kullanılabiliyor mu? Kullanılmıyorsa alışverişte kullanmak istiyorum ama kasiyerin yanlışlıkla Worldpuan'ımı kullanmasından korkuyorum, ne yapmam lazım ?

Riske atmaya değmez bence.
    Koca bir yıl biriktirip işi bilmeyen bir 17 lik ergene teslim edemem Tlpuanlarımı(dolayısıyla yaz tatilimi )
  • Mahallem için yarın son gün (cts,pazar dukkan kapalı), stok 5, detaylar pm.
  • alexnumber10 A kullanıcısına yanıt
    Adios yanında farklı bir kart daha bulundurup alışverişi onunla yapın. Puan yüklü olan Adios kartınızı alışverişlerde kullanmayın. Çünki bazı arkadaşların başına puan çekilme olayı geldi ve geri yatırılmadı. Yani puanlarınız kullanmayacağınız bir kartta olsun. Örnek Artıpuanlar Adios'ta ise world puanları geçici olarak başka karta aktarabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi numberone2000 -- 28 Aralık 2017; 16:5:58 >
  • alexnumber10 A kullanıcısına yanıt
    Artıpuan'lar değerli kullanılamıyor. Dün müşteri hizmetlerinden teyit aldım.

Üstteki arkadaşın dediği gibi başka kart varsa ona transfer ettirerek kullanmak mantıklı olur.
  • 
Sayfa: önceki 38123813381438153816
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.