Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3757. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: namebaris , namebaris Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.688
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37553756375737583759
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sadece expedia değil farklı 3 site daha buna yakın fiyat veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mericbey kullanıcısına yanıt
    Expedia vs gibi siteler çoğunlukla bagajsız yolcu fiyatı üzerinden bilgilendirme yaparlar. Siteye gidip bilet almaya çalıştığında bir de 1 parça bagajım var dersen fiyat hemen 30-40 Euro yükselir. Yani Expedia ve benzeri sitelerin verdiğin fiyatların detaylarına iyi bakmak lazım...
  • Yapı Kredi Seyahat hattından tatilinizi ayarlayıp otele gittiğinizde öncesinde ya da sonrasında memnuniyet veya durum takibi açısından sizleri aradılar mı arkadaşlar?
  • photostr P kullanıcısına yanıt
    Bu sene iki tatile gittim ikisinde de tatil sürecinde bir kac kere setur yetkilileri aradi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Otelde görevli olan Setur yetkilisi tarafından giriş (hatırlatma ve giriş zamanını sormak için) ve çıkış (memnuniyet takibi için) yaptığımız gün olmak üzere iki sefer arandık bizde..

• macnair kullanıcısına yanıt
    THY resmi sitesinde 690 lira ise, Trek’de 610 lira olur. Setur’da ise YKB üstünden 740 civarı olur ve 70.000 puan tutar. Siz 300 lira yani 60.000 puana almışsınız. Bu ilginç. THY değil herhalde uçuşunuz.

• 50 puan yatmış. Muş.hiz. sordum Gittigidiyor cüzdan puanıymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adioses -- 25 Eylül 2017; 19:26:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarveniko kullanıcısına yanıt
    Atlasglobal hocam bilet

• sumptuous S kullanıcısına yanıt
    Iptal değil ama değişim yapabilirsiniz.

• zenmavi Z kullanıcısına yanıt
    Kikimato K kullanıcısına yanıt
    Hocam ben seyahat hattı uzerinden yaptim ne giris ne ortası ne çıkışta aramadılar normal mi ya bu? Mal gibi gittik geldik yani hic ilgilenen olmadi.

• Büyük otellere setur belirli günlerde temsilci bırakıyor onlar aramaları yapıyor yoksa setur merkezden arama yapılmıyor büyük ihtimal

• makromarket kurban alışverişini saymamış. haberiniz olsun siz de dikkat edin.
    Geçen sene kapıda karşılamıştı Setur görevlisi. Bu sene telefon etti girişte ve çıkışta.
  • dün yüklenen 50 WP GG mu yoksa Genel kampanya mı bilgisi olan varmı ?

Edit: GG mus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi airport34 -- 26 Eylül 2017; 9:8:18 >
  • Arkadaşlar geçen ay sonunda harcama hedefine ulaşabilmek için fon alımı yaptim kartının son ödeme tarihi dundu ve dün tüm borcumu ödedim fonu ne zaman bozdurabilirim? Şu an hala fon alımı bekleyen emir olarak görünüyor

• Geçen ay harcama hedefi için World Eko karttan 1035 TL fon alımı yapmıştım. Dün kartın son ödeme tarihiydi, tüm dönem borcunu ödedim ancak bugün baktığımda fon portföyümde fon bulunmuyor.

Müşteri hizmetlerini aradım, "Muhasebeleştirme nedeniyle olmuştur. Gün içerisinde düşer" dedi. Yatmazsa ne yapmalı sizce?
  • matandberenice kullanıcısına yanıt
    Bende aynı sorundan muzdariptim az önce baktım fonlar yatmış bilginiz olsun

• Arkadaşlar yaz ayında adios kart sahiplerine yapılan genel tatil seyahat kampanyası başlıyor. Belli tesislerden yararlanıyorsunuz. Ben bu sene adios karta geçtim. Şu an 300 küsur TL bir puanım var. Sormak istediğim şudur ki. Yaz ayında genel kampanyadan faydalanmak için. Tüm semahatınızı bu puanlar ile mi satın almanız gerekli. 300 TL puan tabii ki böyle bir seyahat için yetmez. İşeyiş nasıl arkadaşlar. Puan biriktirmeye devam mı edeyim. Yoksa hani olmayacaksa en azından uçak bileti alayım. Normal şartlarda bu tür tatil 4.000 TL-5.000 Tl arası, bu kadar da puan biriktiremem zaten :) Yaz aylarında düzenlenen genel tatil programı nasıl işliyor acaba arkadaşlar?
  • zenmavi Z kullanıcısına yanıt
    Bana yatmamış. Bugün bitene kadar bekleyeyim bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mafederlizenginstaylası

makromarket kurban alışverişini saymamış. haberiniz olsun siz de dikkat edin.

Nasıl olmuş hocam?

• 
Sayfa: önceki 37553756375737583759
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.