Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3756. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.906
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37543755375637573758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu şok kampanyasından sorun yaşamayan yok gibi. Ben her şok kampanyasında katılıyorum. Bazıları temaslı bazıları temassız ödeme olsa da bu aya kadar yine de yatıyordu. Bu ay bi saçmaladılar.
  • Ayrıca bugün benim watsons ve 1v1y 25 tl si yattı. Bilginiz olsun.
  • Bir de şu egzotik yerler, tüm dünya vs kampanya yapılmayacak mı diye konuşulmuş. Benim fikrim şu: Hiç belli olmaz ama ben bu saatten sonra pek beklemiyorum. Çünkü biletleri Ağustos ayında alıyorduk ve Kasım'da seyahat ediyorduk. Aralık, Ocak gibi aylar kasım ayına göre güney doğu asya için artık en yüksek sezonlar. O zamanlardaki uçuşlar çok pahalı oluyor. 2500 TL falan kurtarmaz bence. E ekimde al kasım da git de demezler, yani sanmıyorum. Biriktirdiğimiz puanları 2 civarı katsayılarla harcamamızı bekliyor olabilirler. Ama yine de hiç belli olmaz Adios'a.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metburn

merhaba. taksitli nakit avans kişiye özel harcama hedefi tutturmak için artık geçerli değil mi?

geçerli, gelen mesajda yazıyor ancak taksitli yada tek çekim diye belirtilmemiş. sadece nakit çekim diyor.
  • polodepolo kullanıcısına yanıt
    şok'u ben temassız ile kontör yükleyerek yaptım. toplamda 24wp geldi. faturasız hattı olanlara bu yöntemi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: valentin17

Premium için 01.08.2017 tarihinde puan katsayılarını güncellediler.

Premium için güncel katsayılara şurdan bakabilirsiniz.
    http://www.adiospremium.com.tr/adios-premium-ozellikleri/worldpuan-kullanimi/default.aspx#../../popup/pop-world-puanlarin-daha-degerli-kullanimi.htm

1 Ağustos tan önce otel için 2,30 lardan katsayı veriyordu, şimdi 1.98 lerden veriyor.

Gittikçe kartın puanlarını düşürüyorlar maalesef.

En alttaki bu ibare ne anlama geliyor şimdi ?

* Kartınız kullanıma açık olduğu sürece kazandığınız standart puanlarınızın son kullanım tarihi bulunmamaktadır. Ancak kampanyalardan kazandığınız ve kampanya koşullarında belirli bir süre içerisinde kullanılması gerektiği bilgisi verilen puanlarınız son kullanım tarihinde geri alınmaktadır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• phatron_23 kullanıcısına yanıt
    Kampanyalardan kazandığımız puanlar da silinmiyor ama buraya neden bu şekilde bir ibare koymuşlar bilmiyorum.
  • Merhaba;

Kampanya puanlarından daha fazla faydalanmak adına kardeşime ek kart çıkartmayı düşünüyorum. Bu şekilde kampanyalardan kendi kartlarımızla ayrı ayrı puanlar alabilir miyiz? Örneğin gg kampanyasında kendi cüzdan hesaplarımızla katıldığımızda ve iki farklkı alışveriş yaptımızda ikimiz de ayrı ayrı 100 TL puan alabilir miyiz? Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbevah -- 22 Eylül 2017; 9:23:55 >
  • ek kart ile ayrı ayrı puan kazanamazsınız. kampanyalar müşteri bazında
  • quote:

Orijinalden alıntı: anvil

ek kart ile ayrı ayrı puan kazanamazsınız. kampanyalar müşteri bazında

Teşekkürler
  • valentin17 V kullanıcısına yanıt
    Eğer olur da adios puanlarını da silmeye karar verirsek yasal dayanağımız olsun diye koymuştur banka bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kazanılan puanların dönem içi işlemlerde gözükmesi için bankaya öneride bulunan var mı ?
  • Seyahat hattından puanlarımla aldığım İstanbul aktarmalı yurtdışı (Pegasus) biletimi %100 zarara girmeden iptal ettirme şansım var mıdır? Vergi, yakıt harcı, hizmet bedeli gibi ücretlerin iadeleri gibi? Ya da açığa mı aldırayım ne yapayım onda da astarı yüzünden pahalıya gelir
  • Kontak lens alabileceğimiz world üye işyeri site var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sumptuous S kullanıcısına yanıt
    Puanlarla alınan biletlerde hiçbir şekilde iptal iade yapmıyorlar. Bileti alırken de bunu söylemişlerdir zaten size. O yüzden çok zor ama yine de deneyin isterseniz bir.

• quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

Kontak lens alabileceğimiz world üye işyeri site var mı?

Lensoptik var hocam daha önce genel kampanyadan 10"tl World puan da kazandım

• 2018 Mayıs ayı için Paris gidiş - Amsterdam dönüş uçak bileti aldım.

FİYATLAR

Skyscanner fiyatı: 460 TL (Expedia üzerinden)
    Uçak firmasının kendi sitesindeki fiyat : 690 TL
    Setur Fiyatı: 621 TL

Bileti 300 TL Puan karşılığı aldım. (Adios Premium)

KATSAYILAR

Skycannera göre: 1.53
    Uçak Firmasının kendi fiyatına göre: 2.30
    Setur fiyatına göre: 2.07

Bilgilerinize..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macnair -- 25 Eylül 2017; 10:9:18 >
  • macnair kullanıcısına yanıt
    hocam bu adios premium oranlari mi

• claymalpern C kullanıcısına yanıt
    Evet premium

• macnair kullanıcısına yanıt
    Expedia bu fiyatı nasıl veriyor anlamak mümkün değil?
  • 
Sayfa: önceki 37543755375637573758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.