Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3573. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.076
Favori
5.538.670
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35713572357335743575
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu saçma sapan puan oranı ile (sizin hesabınıza göre gerçek oran 1.53) alınmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meceng -- 14 Mart 2017; 21:23:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurtdışı uçak bileti oranı en az 1.70 olması gerek ama bilet 515 tl den 684 tl ye çıkıyor.

Oran hesabı aldatmaca...

Bileti Almam gerek

... en maNtıklısı heryone Avrupa kampanyası vb kampanyalarından faydalanmak gerek şu an ki kampanya 1000 tl ye kadar ki biletleri 299 tl karşılığı olan 59800 tutarında ki puan la almak ama o biletler haZiran için geçerli :(

• Otel kampanyası gelse iyi olacak bir an önce.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haziran'daki dünya kampanyasında tüm dünya biletleri tükenmiş, ne zaman başlamıştı? Yurtiçi ve Avrupa hala görünüyor.
  • Değerli arkadaşlar,

Yurt dışı uçak biletinde güncel oran bilgisi paylaşacak varmıdır.

• vakıfbank seyahat hattına ulaşabilen var mı? en son tuşlamayı yapınca hat direk düşüyor.

• istanbul - bükreş gidiş donus biletim var.

gidiş biletimi değiştirdiğimde bi miktar ücret farkı çıkıyor.

ben bunu ödeyip gidişimi değiştirdiğimde, dönüş biletime bir şey olmuyor değil mi?

havayolu Pegasus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -engin- -- 15 Mart 2017; 11:53:20 >
  • Otomatik ödeme puanları yatan var mı?
  • Gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, kasap, manav, şarküteri, beyaz eşya, elektronik marketler ve çiçekçilik sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde tek seferde yapılan ilk 100 TL'lik alışverişten sonra tek seferde yapılan her 100 TL'lik alışverişe 10 TL, toplamda 50 TL Worldpuan!

Altın alıp world puan kazanabileceğimiz bir site var mı acaba?
  • Gittigidiyordan yaptığım altın alışverişi ilk 100 sayıldı, ardından Hepsiburada dan yaptığım alışverişde( bu altın değil ama altın olsa da fark etmeyecektir sanırım) de 10 TL kazandınız mesajı geldi.

• Setur'daki oteller için indirim oranı belli oldu mu? Bilgisi olan var mı?
  • cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    Bu sabah aldım sorun yoktu
  • zknclk kullanıcısına yanıt
    Benim yattı, üç fatura 30 TL Worldpuan

• quote:

Orijinalden alıntı: kckilic

Gittigidiyordan yaptığım altın alışverişi ilk 100 sayıldı, ardından Hepsiburada dan yaptığım alışverişde( bu altın değil ama altın olsa da fark etmeyecektir sanırım) de 10 TL kazandınız mesajı geldi.

Hocam altını nereden aldınız? ben cephaneciden aldım. ilk 10 a sayılmadı sanırım provizyonda diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sChAdOw -- 15 Mart 2017; 15:17:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -engin-

istanbul - bükreş gidiş donus biletim var.

gidiş biletimi değiştirdiğimde bi miktar ücret farkı çıkıyor.

ben bunu ödeyip gidişimi değiştirdiğimde, dönüş biletime bir şey olmuyor değil mi?

havayolu Pegasus

neden olsun ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kckilic K kullanıcısına yanıt
    hocam yanlış anlaşılmasın diye açıklayayım. gittigidiyor sitesi seçili internet siteleri arasında olduğu için puan kazandınız mesajı gelmiştir. altın alışverişi ile ilgisi yoktur.
    kampanya şartlarında kuyum varken gittigidiyor seçili siteler arasında yokken gittigidiyordan altın alsanız işleme puan vermeyecektir.
  • aykutali kullanıcısına yanıt
    Haklısınız, ben arkadaş bu kampanyadan bahsettiği için söyledim zaten. Diğer kampanyalarda da alabiliriz demek değil bu.

Tuğrul dan aldım altını.

• Arkadaşlar otel rezervasyonlarında eskiden çağrı merkezini arayıp geçerli otellerin listesini maillere istiyorduk, artık
    http://bookinturkey.online/ sitesi üzerinden seçim yapabiliyormuşuz
    herkesin bilgisine. ilk mesaja da bu bilgiyi koyabilirsek iyi olur
  • Gg altın puan (100tl) kazanimi ile ilgili bilgisi olan pm atabilir mi rica etsem. Teşekkürler

• parayla puan satın almak isteyen olursa yardımcı olurum.(n11, gittigidiyor,hepsiburada world kampanyası olması koşuluyla)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xyz35 -- 15 Mart 2017; 16:49:18 >
  • 
Sayfa: önceki 35713572357335743575
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.