Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2585. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.846
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25832584258525862587
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkeze selam arkadaşlar. Bir arkadaşımın ve annesinin adios prem. kartı var. arkadaşım kendi kartından 125000 nakit avans çekebiliyor. birikmiş puanıda yok. biz uzak doğuya gitmek istiyoruz. setura bağlandık 2.68 oran verdiler. bilet fiyatıda 2010 tl dediler kendi sitelerinden baktığımda ise 1620 civarına var. şimdi arkadaşım kendi kartıyla avan puan çekerek gidebiliyor da benim iş nasıl olur ? olurmu olmazmı cevaplarsanız çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

quote:

Bugün yatması gereken TL Card Gıda kampanyası puanları yatan var mı?
    İlk defa TL Card ile katılmıştım. Hemen yansıtılıyor muydu Adios'a, yoksa hesap kesiminde mi yansıyor?

Nisan ayında TL card kampanyasına katılan , bilen yok mudur?

Hocam yarin yatacak bugun diil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RENOVATIO

herkeze selam arkadaşlar. Bir arkadaşımın ve annesinin adios prem. kartı var. arkadaşım kendi kartından 125000 nakit avans çekebiliyor. birikmiş puanıda yok. biz uzak doğuya gitmek istiyoruz. setura bağlandık 2.68 oran verdiler. bilet fiyatıda 2010 tl dediler kendi sitelerinden baktığımda ise 1620 civarına var. şimdi arkadaşım kendi kartıyla avan puan çekerek gidebiliyor da benim iş nasıl olur ? olurmu olmazmı cevaplarsanız çok sevinirim

hocam hangi havayolu bu 2010 tl? Bangkok'a mı gideceksiniz?
  • Benim kisiye özel kampanya mesajım 15 nisanda gelmişti. WP yatmadı, müşteri hizmetlerini aradım, ayın 15'inde yatar dediler. Eğer yatmayan var ise 15'ini bekleyebilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sularslan S kullanıcısına yanıt
    evet arkadaşım görüştü ama hava şirketini oda hatırlayamadı.
  • Arkadaşlar merhaba

Adios premium kartımda 2500 tl civarı WP birikti..

Şimdi ailecek bir yurtdışı seyahati düşünüyorum. Bu WP ile ilk seyahatim olacak . Ustalardan taktik almak isterim ..

Tur ile paket olarak ( Uçak bileti , otel , vs. ) mı anlaşmalıyım , yoksa ayrı ayrı mı ayarlasam daha iyi olur. Daha avantajlı olan hangisidir?

Cevap veren herkese şimdiden teşekkür ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2601cuneyt

Arkadaşlar merhaba

Adios premium kartımda 2500 tl civarı WP birikti..

Şimdi ailecek bir yurtdışı seyahati düşünüyorum. Bu WP ile ilk seyahatim olacak . Ustalardan taktik almak isterim ..

Tur ile paket olarak ( Uçak bileti , otel , vs. ) mı anlaşmalıyım , yoksa ayrı ayrı mı ayarlasam daha iyi olur. Daha avantajlı olan hangisidir?

Cevap veren herkese şimdiden teşekkür ederim..

nereye gideceksin

tur çok pahalıya malolur

uçak otel al bide araba kirala istediğin yere git istediğin yerde dur

tur dediğinde aynısını yapıyor bide üsütne para alıyor bu org yaptığı için
  • Hocam açıkçası gideceğimiz yere de karar vermiş değilim.
    Cepten fazla harcamadan , puan ile bir seyahat olsun istiyorum.

Burda da 2 ihtimal var :
    1- Pahalı olabilecek yerlere , eşimle beraber gitmek,çocukları götürmemek.. ( puan yetmeyeceği ve cepten para çıkmaması için )
    Mesela sizin yaptığınız gibi Maldivler olabilir..Çok güzel bir yer ..Görmek isterim..

2- 2 tane çocuğum ve eşimle beraber , orta düzeyde pahalı biryere gitmek.. Mesela İtalya olabilir ??

Turla paket gitmezsek , sorun yaşamaz mıyım ? İngilizcem iyi değil. Orada gezerken sıkıntı olur mu ? vs. gibi sorular var..

Siz ne tavsiye edersiniz ?
  • Hocam bence tura hiç bulaşmayın skyscanner a girin hangi tarihde seyehat edecekseniz yazın ucuz bilet nereye bulursanız orayı gidin gezin.Hatta gitmişken gittiğiniz yere yakın ülkeleride aradan çıkarabilirsiniz.
    İngilizce sadece zaruri durumlarda gerekecek (yemek siparişi,araba kiralarsanız ufak detayları konuşmak için,adres sormak vs..) bu kadarıda beni zorlar derseniz bilemem ama 1-2 haftalık çalışmayla rahatlıkla işinizi halledebilirsiniz diye düşünüyorum.

Sorularıza gelirsek bence 1. ihtimali seçip eşinizle güzel bir tatil yapın çocuklar büyüyünce kendileri gezer Maldivlerde muhteşem bir tercih olabilir evlenince bence düşünüyorum.Ya da avrupa turuna çıkabilirsiniz eşinizle.
    Ben 18 günlük avrupa seyahatı ayarladım ağustos ayına 6 ülke 7 şehir 900 lira ulaşım parası ödedim (uçak ve otobüs) ki buna Türkiye içi uçuşlarımda dahil. Gideceğiniz yerleri belirlerseniz ucuz havayolu firmaları size iletirim (wizz air,ryan air vs...)

Şimdiden keyifli yolculuklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur -- 13 Mayıs 2014; 20:23:21 >

• güncel puan bilgisi:

3-7 Ekim Istanbul Stockholm THY bilet: 561 TL
    Seyahat hattı fiyat: 589 TL
    Kullanılan puan: 260 TL wp oran: 2,27 adios prem.
  • Afrika'da safari( serengeti ) deneyimi olan arkadaşlar var mı? Uganda, Kenya, Tanzanya , Tanzanya- Zanzibar adası
  • hepsi burada kampanyasında mesaj atılmıyor sanırım. bu konuda bilgisi olan var mı

• Mevcut kampanyalar içerisinde şuan hediye çeki satın alarak wp kazanılacak bir tek "hızlıal" vardı ki ayın 15'inde ekstre kesilsin 500 ya da 1000lik alayım diye düşünürken, sabah hediye çeklerine taksit yasağı geleceği haberini okudum. Kontrol etmek için hızlıal sitesinden baktığımda hala taksit yapıldığını gördüm. İşyerinde olduğumdan akşam alırım diye düşündüm. Akşam bir de baktım sayfalar bir bir patlamış, hızlıal, kliksa, hepsiburada. Şuan hiçbirinin hediye çeki sayfasına girilemiyor. Muhtemelen taksitsiz olarak düzeltilecek sayfalar. Galiba bazen beklemeyip hızlıalmak :) gerekiyormuş diye düşündüm. Sürekli açıklar kapanıyor, nasıl puan arttırıcağız böyle oldukça bilmiyorum. Eskiden ne açıklar varmış kıymetini bilememişiz diye düşünüyorum. (Adiosta eski değilim ama ilk sayfayı vs. okudum) Tecrübeli arkadaşlardan puan kasma konusunda p.m ile yardım bekliyorum.

• Arkadaşlar, adiosla aldığım tatili
    sırf o kadar yolu araçla gitmeyelim diye, uçakla planladım.
    Antalya Havaalanı - Otel
    Otel - Antalya Havaalanı transferlerinde yığınla firma var.
    Önerilerinize açığım. :)
  • Tlcard hakkinda bilgisi olan var mi? Esimin uzerinde "Play Card" yazan atm karti icin Tlcard kampanyasi gelmis, o da onaylamis. Simdiii
    1- Tum eski atm kartlari Tlcard mi oldu? Kampanyalardan wp kazanabiliyor ve Adios'a aktarabiliyor muyuz?
    2- Onceki sorunun cevabi evetse, daha once 1-2 otomatik odeme tanimlayarak yillik aidat odemedigimiz kart icin, onceki konusmalari dikkate de alarak, 100 tl aidat mi odeyecegiz?

• yurt dışında ingilizce eğitimi almak istiyorum adios ile bu eğitimi nasıl ucuza yaparız.yurrt dışında dil eğitimi alanlardan tavsiye istiorum..ii geceler
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolfire

quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

arkadaşlar merhaba. şubeden başvuru yapsam kart elime ortalama ne kadar sürede ulaşır. kamuda çalışıyorum adios'a geçmeyi düşünüyorum. buzdolabı ve klima alınacak onları bu karttan alayım diyorum.

aktif iletinin keyfine kalmış durum

4 gün ile 25 gün arasında değişir

bi kartım 25 günde bi kartım 4 günde geldi aynı adrese

teşekkür ederim, öğle arası başvuru yapayım hemen.

şube teslim isteyin, zaman kazanırsınız.

aklıma geldi, oradaki temsilciye de burdan teslim alabilirim dedim ama adresinize gelecek dedi. ailemden birilerinin kimlik bilgilerini istediler verdim. neden dedim bu bilgiler? ona da ek kart çıkaracaklarmış. çıkarmayın kart kullanmayan biri dedim gelsin iptal edin dedi.

bankacılık hizmetleri ne ara bu kadar buyurgan oldu arkadaş?

• quote:

Orijinalden alıntı: 2601cuneyt

Hocam açıkçası gideceğimiz yere de karar vermiş değilim.
    Cepten fazla harcamadan , puan ile bir seyahat olsun istiyorum.

Burda da 2 ihtimal var :
    1- Pahalı olabilecek yerlere , eşimle beraber gitmek,çocukları götürmemek.. ( puan yetmeyeceği ve cepten para çıkmaması için )
    Mesela sizin yaptığınız gibi Maldivler olabilir..Çok güzel bir yer ..Görmek isterim..

2- 2 tane çocuğum ve eşimle beraber , orta düzeyde pahalı biryere gitmek.. Mesela İtalya olabilir ??

Turla paket gitmezsek , sorun yaşamaz mıyım ? İngilizcem iyi değil. Orada gezerken sıkıntı olur mu ? vs. gibi sorular var..

Siz ne tavsiye edersiniz ?

valla hocam tura hiç gerek yok

benimde ingilizce iyi değil

10 ülke gezdim

navigasyon ve bi tur haritası yetiyor her şehrinde var zaten

ama araba kirlamazsanız gezme işi biraz sıkıntı olur oralarda çoluk çocuk

mecbur turla gideceksiniz o zaman

fransanın güneyine gidebilirsiniz aslında

nice ve cote de azur bölgesi gayet güzel olur yazın

italyayada yakın biz monaco ve italya san marinoya kadar uzanmıştık

deiğim gibi araba ile tabii çok rahat oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: isonery

quote:

quote:

Bugün yatması gereken TL Card Gıda kampanyası puanları yatan var mı?
    İlk defa TL Card ile katılmıştım. Hemen yansıtılıyor muydu Adios'a, yoksa hesap kesiminde mi yansıyor?

Nisan ayında TL card kampanyasına katılan , bilen yok mudur?

Hocam yarin yatacak bugun diil.

Bilgi için teşekkürler, evet bugünmüş ama yatmamış görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: serkans.

Arkadaşlar, adiosla aldığım tatili
    sırf o kadar yolu araçla gitmeyelim diye, uçakla planladım.
    Antalya Havaalanı - Otel
    Otel - Antalya Havaalanı transferlerinde yığınla firma var.
    Önerilerinize açığım. :)

atlasjet in alanya tarafına servisi var, kemer tarafına gidecek isen transfer uçaktan pahalı , havaalanından otogara belediye otobüsleri var(4TL), otogardan kemer dolmuşları var (8TL)
  • 
Sayfa: önceki 25832584258525862587
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.